Latvian Football Strategy 2017-2024

Izvēlies līgu:

  • Nākamās spēles RZ
  • 1. posma Rietumu zona
  • Nākamās spēles AZ
  • 1. posma Austrumu zona
  • Tabulas
  • Vārtu guvēji
Svētdiena, 15.05.2022.Protokols
3
kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00
FK Liepāja-201JFK Ventspils 
3
kārta
Piņķu stadions
19:00
Babītes SK10FK Jūrnieks 
3
kārta
Jaunmārupes stadions
19:30
Mārupes SC02FK Karosta 
Otrdiena, 17.05.2022.Protokols
3
kārta
Academ Stadium
19:00
FK Beitar21FK Aliance 
1. kārtaProtokols
24
apr
Rīgas 49. vidusskolas stadions
13:00
FK Aliance53Babītes SK 
24
apr
Jaunmārupes stadions
17:00
Mārupes SC02JFK Ventspils 
07
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00
FK Karosta10FK Jūrnieks 
11
jūn
Alberta Šeibeļa stadions
14:00
FK Beitar--FK Liepāja-2-
2. kārtaProtokols
30
apr
Ventspils 2. pamatskolas stadions
17:00
JFK Ventspils00FK Beitar 
01
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
13:00
FK Aliance34Mārupes SC 
01
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Karosta21Babītes SK 
05
jūn
Alberta Šeibeļa stadions
18:00
FK Jūrnieks--FK Liepāja-2-
3. kārtaProtokols
15
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00
FK Liepāja-201JFK Ventspils 
15
mai
Piņķu stadions
19:00
Babītes SK10FK Jūrnieks 
15
mai
Jaunmārupes stadions
19:30
Mārupes SC02FK Karosta 
17
mai
Academ Stadium
19:00
FK Beitar21FK Aliance 
4. kārtaProtokols
28
mai
O/C "Ventspils" stadions
17:00
JFK Ventspils--FK Aliance-
29
mai
Stadions "Olimpija", Liepāja
13:30
FK Karosta--FK Beitar-
29
mai
Piņķu stadions
17:00
Babītes SK--FK Liepāja-2-
29
mai
Alberta Šeibeļa stadions
19:00
FK Jūrnieks--Mārupes SC-
5. kārtaProtokols
19
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
FK Aliance--FK Liepāja-2-
19
jūn
Jaunmārupes stadions
14:00
Mārupes SC--Babītes SK-
19
jūn
O/C "Ventspils" stadions
18:00
JFK Ventspils--FK Karosta-
19
jūn
Alberta Šeibeļa stadions
19:00
FK Beitar--FK Jūrnieks-
6. kārtaProtokols
02
jūl
Alberta Šeibeļa stadions
17:00
FK Jūrnieks--JFK Ventspils-
03
jūl
Stadions "Daugava", rezerves laukums
13:00
FK Karosta--FK Aliance-
03
jūl
Piņķu stadions
17:00
Babītes SK--FK Beitar-
03
jūl
Stadions "Olimpija", Liepāja
19:00
FK Liepāja-2--Mārupes SC-
7. kārtaProtokols
16
jūl
Stadions “Daugava”, Liepāja
19:00
FK Karosta--FK Liepāja-2-
17
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
13:00
FK Aliance--FK Jūrnieks-
17
jūl
O/C "Ventspils" stadions
18:00
JFK Ventspils--Babītes SK-
16
aug
Jaunmārupes stadions
19:50
Mārupes SC--FK Beitar-
8. kārtaProtokols
23
jūl
O/C "Ventspils" stadions
18:00
JFK Ventspils--Mārupes SC-
24
jūl
Piņķu stadions
19:00
Babītes SK--FK Aliance-
27
aug
Stadions "Olimpija", Liepāja
14:00
FK Liepāja-2--FK Beitar-
27
aug
Alberta Šeibeļa stadions
16:00
FK Jūrnieks--FK Karosta-
9. kārtaProtokols
30
jūl
Stadions "Olimpija", Liepāja
13:00
FK Liepāja-2--FK Jūrnieks-
31
jūl
Piņķu stadions
13:00
Babītes SK--FK Karosta-
31
jūl
Alberta Šeibeļa stadions
18:00
FK Beitar--JFK Ventspils-
31
jūl
Jaunmārupes stadions
19:00
Mārupes SC--FK Aliance-
10. kārtaProtokols
06
aug
O/C "Ventspils" stadions
18:00
JFK Ventspils--FK Liepāja-2-
07
aug
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
FK Aliance--FK Beitar-
07
aug
Alberta Šeibeļa stadions
17:00
FK Jūrnieks--Babītes SK-
07
aug
Stadions "Daugava", rezerves laukums
18:00
FK Karosta--Mārupes SC-
11. kārtaProtokols
14
aug
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Aliance--JFK Ventspils-
20
aug
Academ Stadium
18:00
FK Beitar--FK Karosta-
21
aug
Stadions "Olimpija", Liepāja
15:00
FK Liepāja-2--Babītes SK-
21
aug
Jaunmārupes stadions
19:00
Mārupes SC--FK Jūrnieks-
12. kārtaProtokols
03
sep
Stadions "Olimpija", Liepāja
13:00
FK Liepāja-2--FK Aliance-
04
sep
Alberta Šeibeļa stadions
12:00
FK Jūrnieks--FK Beitar-
04
sep
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00
FK Karosta--JFK Ventspils-
04
sep
Piņķu stadions
19:00
Babītes SK--Mārupes SC-
13. kārtaProtokols
11
mai
Piņķu stadions
19:00
FK Beitar23Babītes SK 
10
sep
Jaunmārupes stadions
19:00
Mārupes SC--FK Liepāja-2-
11
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
13:00
FK Aliance--FK Karosta-
11
sep
O/C "Ventspils" stadions
16:00
JFK Ventspils--FK Jūrnieks-
14. kārtaProtokols
09
jūl
Piņķu stadions
18:00
Babītes SK--JFK Ventspils-
17
sep
Stadions “Daugava”, Liepāja
13:00
FK Liepāja-2--FK Karosta-
17
sep
Academ Stadium
13:00
FK Beitar--Mārupes SC-
17
sep
Alberta Šeibeļa stadions
13:00
FK Jūrnieks--FK Aliance-
Sestdiena, 14.05.2022.Protokols
3
kārta
Jēkabpils SC stadions
15:00
Jēkabpils SC31Preiļu BJSS 
3
kārta
Audas stadions
18:00
FK Ķekava / Auda21FK Limbaži 
3
kārta
Cēsu pilsētas stadions
19:00
FK Priekuļi20FC Gauja 
Svētdiena, 15.05.2022.Protokols
3
kārta
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri10FK Kalupe 
1. kārtaProtokols
23
apr
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
15:00
Preiļu BJSS15FK Ķekava / Auda 
24
apr
Cēsu pilsētas stadions
14:00
FK Priekuļi04FK Staiceles Bebri 
24
apr
Valmieras Olimpiskā centra stadions
19:00
FC Gauja31FK Limbaži 
04
jūn
Višķu stadions
16:00
FK Kalupe--Jēkabpils SC-
2. kārtaProtokols
30
apr
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
16:00
Preiļu BJSS23FK Priekuļi 
30
apr
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri34Jēkabpils SC 
01
mai
Stadions "Celtnieks"
17:00
FK Kalupe41FK Limbaži 
01
mai
Audas stadions
18:00
FK Ķekava / Auda20FC Gauja 
3. kārtaProtokols
14
mai
Jēkabpils SC stadions
15:00
Jēkabpils SC31Preiļu BJSS 
14
mai
Audas stadions
18:00
FK Ķekava / Auda21FK Limbaži 
14
mai
Cēsu pilsētas stadions
19:00
FK Priekuļi20FC Gauja 
15
mai
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri--FK Kalupe 
4. kārtaProtokols
28
mai
Limbažu stadions
13:00
FK Limbaži--FK Staiceles Bebri-
28
mai
Valmieras Olimpiskā centra stadions
15:00
FC Gauja--Jēkabpils SC-
29
mai
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
13:00
Preiļu BJSS--FK Kalupe-
29
mai
Audas stadions
15:00
FK Ķekava / Auda--FK Priekuļi-
5. kārtaProtokols
18
jūn
MTC ''Staicele''
15:00
FK Staiceles Bebri--Preiļu BJSS-
18
jūn
Višķu stadions
17:00
FK Kalupe--FC Gauja-
18
jūn
Cēsu pilsētas stadions
19:00
FK Priekuļi--FK Limbaži-
19
jūn
Jēkabpils SC stadions
13:00
Jēkabpils SC--FK Ķekava / Auda-
6. kārtaProtokols
02
jūl
Cēsu pilsētas stadions
15:00
FK Priekuļi--Jēkabpils SC-
02
jūl
Preiļu novada BJSS stadions
15:00
Preiļu BJSS--FK Limbaži-
02
jūl
Valmieras Olimpiskā centra stadions
19:00
FC Gauja--FK Staiceles Bebri-
03
jūl
Audas stadions
15:00
FK Ķekava / Auda--FK Kalupe-
7. kārtaProtokols
16
jūl
Preiļu novada BJSS stadions
15:00
Preiļu BJSS--FC Gauja-
16
jūl
Višķu stadions
17:00
FK Kalupe--FK Priekuļi-
17
jūl
Limbažu stadions
15:00
FK Limbaži--Jēkabpils SC-
17
jūl
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri--FK Ķekava / Auda-
8. kārtaProtokols
23
jūl
Audas stadions
15:00
FK Ķekava / Auda--Preiļu BJSS-
23
jūl
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri--FK Priekuļi-
23
jūl
Limbažu stadions
19:00
FK Limbaži--FC Gauja-
24
jūl
Jēkabpils SC stadions
17:00
Jēkabpils SC--FK Kalupe-
9. kārtaProtokols
30
jūl
Cēsu pilsētas stadions
15:00
FK Priekuļi--Preiļu BJSS-
30
jūl
Limbažu stadions
17:00
FK Limbaži--FK Kalupe-
30
jūl
Valmieras Olimpiskā centra stadions
19:00
FC Gauja--FK Ķekava / Auda-
31
jūl
Jēkabpils SC stadions
17:00
Jēkabpils SC--FK Staiceles Bebri-
10. kārtaProtokols
06
aug
Višķu stadions
14:30
FK Kalupe--FK Staiceles Bebri-
06
aug
Limbažu stadions
16:30
FK Limbaži--FK Ķekava / Auda-
07
aug
Preiļu novada BJSS stadions
15:00
Preiļu BJSS--Jēkabpils SC-
07
aug
Valmieras Olimpiskā centra stadions
20:00
FC Gauja--FK Priekuļi-
11. kārtaProtokols
20
aug
Višķu stadions
13:00
FK Kalupe--Preiļu BJSS-
20
aug
Cēsu pilsētas stadions
16:00
FK Priekuļi--FK Ķekava / Auda-
20
aug
Jēkabpils SC stadions
18:00
Jēkabpils SC--FC Gauja-
21
aug
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri--FK Limbaži-
12. kārtaProtokols
03
sep
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
14:00
Preiļu BJSS--FK Staiceles Bebri-
03
sep
Valmieras Olimpiskā centra stadions
16:00
FC Gauja--FK Kalupe-
04
sep
Limbažu stadions
13:00
FK Limbaži--FK Priekuļi-
04
sep
Audas stadions
17:00
FK Ķekava / Auda--Jēkabpils SC-
13. kārtaProtokols
10
sep
MTC ''Staicele''
13:00
FK Staiceles Bebri--FC Gauja-
10
sep
Limbažu stadions
15:00
FK Limbaži--Preiļu BJSS-
10
sep
Jēkabpils SC stadions
17:00
Jēkabpils SC--FK Priekuļi-
11
sep
Višķu stadions
16:00
FK Kalupe--FK Ķekava / Auda-
14. kārtaProtokols
17
sep
Audas stadions
13:00
FK Ķekava / Auda--FK Staiceles Bebri-
18
sep
Jēkabpils SC stadions
13:00
Jēkabpils SC--FK Limbaži-
18
sep
Valmieras Olimpiskā centra stadions
13:00
FC Gauja--Preiļu BJSS-
18
sep
Cēsu pilsētas stadions
13:00
FK Priekuļi--FK Kalupe-

Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Karosta330051+49
2JFK Ventspils321030+37
3Babītes SK420289-16
4FK Beitar31114404
5FK Aliance31029903
6Mārupes SC310247-33
7FK Liepāja-2100101-10
8FK Jūrnieks200202-20

Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Ķekava / Auda330092+79
2FK Staiceles Bebri320184+46
3Jēkabpils SC220074+36
4FK Priekuļi320156-16
5FK Kalupe210142+23
6FC Gauja310235-23
7FK Limbaži300339-60
8Preiļu BJSS3003411-70
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Žarovs ŅikitaBabītes SK4
2 Halimons JurijsFK Kalupe3
3 Ķiecis SandisBabītes SK3
4 Līsmanis RonaldsFK Staiceles Bebri3
5 Milašēvičs MārtiņšFK Aliance3
6 Gorkšs JorensFK Ķekava / Auda2
7 Jirgensons Alens MārtiņšFK Limbaži2
8 Korsaks KristiānsMārupes SC2
9 Kovaļskis Edgars MiķelisFK Karosta2
10 Kuzmin DzmitryFK Beitar2
11 Mukins VladimirsJFK Ventspils2
12 Petriks SalvisJēkabpils SC2
13 Rotbergs JānisFK Ķekava / Auda2
14 Rozgalis KasparsFK Priekuļi / Cēsis2
15 Trofimovs JegorsJēkabpils SC2
16 Zicāns RūdolfsFK Ķekava / Auda2
17 Apiņš VernersFK Staiceles Bebri1
18 Barkovskis AleksandrsFC Gauja1
19 Bērziņš AudrisFK Staiceles Bebri1
20 Butlers Raitis HaraldsMārupes SC1
21 Caics AigarsPreiļi1
22 Cvetkovs ArtursFK Karosta1
23 Dubavs TomsFC Gauja1
24 Eglītis ArtursFK Staiceles Bebri1
25 Grāveris KalvisFK Staiceles Bebri1
26 Grinaško RihardsFK Ķekava / Auda1
27 Gurčus JonassFK Ķekava / Auda1
28 Iesaliņš RičardsFK Aliance1
29 Ivakins ŅikitaFK Ķekava / Auda1
30 Jakubovskis DairisJēkabpils SC1
31 Jaunzems ValtsFK Staiceles Bebri1
32 Kapkovs DanielsBabītes SK1
33 Kleperis JānisFK Aliance1
34 Kļaviņš KārlisFK Priekuļi / Cēsis1
35 Kreicbergs Marks FilipsFK Priekuļi / Cēsis1
36 Nicis ValdisFK Karosta1
37 Ozols MārtiņšFK Aliance1
38 Podskočijs EduardsPreiļi1
39 Punnenovs PatriksFK Aliance1
40 Putāns RolandsPreiļi1
41 Ragainis RainersJēkabpils SC1
42 Raščevskis RičardsFK Kalupe1
43 Rečs Edijs DāvisFC Gauja1
44 Salmiņš LeoJēkabpils SC1
45 Sērmoliņš DanielsFK Karosta1
46 Spaile MatissFK Aliance1
47 Talcis Kristers KlāvsFK Priekuļi / Cēsis1
48 Ulmis RičardsFK Limbaži1
49 Veide RainersMārupes SC1
50 Viļumovs KlāvsJFK Ventspils1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
UEFA Nāciju līgas spēles biļetes