Izvēlies līgu:

  • 2. posma A grupa
  • 2. posma B grupa
  • Tabulas
  • 1. posma Rietumu zona
  • 1. posma Austrumu zona
  • Vārtu guvēji
1. kārta

sestdiena

24
sep
13:00
2022
Jaunmārupes stadions

svētdiena

25
sep
13:00
2022
Academ Stadium

svētdiena

25
sep
14:00
2022
O/C "Ventspils" stadions

svētdiena

25
sep
14:00
2022
2. kārta

sestdiena

1
okt
13:00
2022
O/C "Ventspils" stadions

sestdiena

1
okt
16:00
2022
Jēkabpils SC stadions

svētdiena

2
okt
15:00
2022
Višķu stadions

pirmdiena

3
okt
19:00
2022
3. kārta

sestdiena

8
okt
14:00
2022
Višķu stadions
-

svētdiena

9
okt
13:00
2022
Jēkabpils SC stadions
-

svētdiena

9
okt
13:00
2022
Jaunmārupes stadions
-

svētdiena

9
okt
14:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-
4. kārta

sestdiena

15
okt
15:00
2022
MTC ''Staicele''
-

svētdiena

16
okt
14:00
2022
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
-

svētdiena

16
okt
14:00
2022
Višķu stadions
-

svētdiena

16
okt
15:00
2022
O/C "Ventspils" stadions
-
5. kārta

sestdiena

22
okt
13:00
2022
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
-

sestdiena

22
okt
15:00
2022
-

svētdiena

23
okt
14:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

svētdiena

23
okt
15:00
2022
Višķu stadions
-
6. kārta

sestdiena

29
okt
16:00
2022
Jaunmārupes stadions
-

svētdiena

30
okt
13:00
2022
-

svētdiena

30
okt
14:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

svētdiena

30
okt
19:30
2022
Salaspils stadions
-
7. kārta

svētdiena

6
nov
13:00
2022
O/C "Ventspils" stadions
-

svētdiena

6
nov
13:00
2022
-

svētdiena

6
nov
13:00
2022
-

svētdiena

6
nov
13:00
2022
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
-
8. kārta

sestdiena

12
nov
13:00
2022
-

sestdiena

12
nov
13:00
2022
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
-

sestdiena

12
nov
13:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

sestdiena

12
nov
13:00
2022
Jaunmārupes stadions
-
1. kārta

piektdiena

23
sep
21:00
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

24
sep
16:00
2022
Jāņa Daliņa stadions

svētdiena

25
sep
13:00
2022
Alberta Šeibeļa stadions

svētdiena

25
sep
15:00
2022
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
2. kārta

sestdiena

1
okt
13:00
2022
Jāņa Daliņa stadions

svētdiena

2
okt
13:00
2022
Stadions "Olimpija", Liepāja

svētdiena

2
okt
14:00
2022
Cēsu pilsētas stadions

svētdiena

2
okt
15:00
2022
Limbažu stadions
3. kārta

sestdiena

8
okt
15:00
2022
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
-

sestdiena

8
okt
15:00
2022
Piņķu stadions
-

sestdiena

8
okt
15:00
2022
Limbažu stadions
-

svētdiena

9
okt
16:00
2022
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-
4. kārta

sestdiena

15
okt
13:00
2022
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
-

sestdiena

15
okt
13:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

svētdiena

16
okt
13:00
2022
Limbažu stadions
-

svētdiena

16
okt
14:00
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-
5. kārta

sestdiena

22
okt
14:00
2022
Piņķu stadions
-

sestdiena

22
okt
14:00
2022
Cēsu pilsētas stadions
-

sestdiena

22
okt
15:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

svētdiena

23
okt
13:00
2022
Limbažu stadions
-
6. kārta

sestdiena

29
okt
13:00
2022
Piņķu stadions
-

sestdiena

29
okt
14:00
2022
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
-

svētdiena

30
okt
14:00
2022
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-

svētdiena

30
okt
14:00
2022
Alberta Šeibeļa stadions
-
7. kārta

sestdiena

5
nov
13:00
2022
Cēsu pilsētas stadions
-

sestdiena

5
nov
13:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

sestdiena

5
nov
13:00
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-

sestdiena

5
nov
13:00
2022
Alberta Šeibeļa stadions
-
8. kārta

svētdiena

13
nov
13:00
2022
Piņķu stadions
-

svētdiena

13
nov
13:00
2022
Cēsu pilsētas stadions
-

svētdiena

13
nov
13:00
2022
Academ Stadium
-

svētdiena

13
nov
13:00
2022
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
7
5
2
0
12
3
+9
17
2
8
5
1
2
13
8
+5
16
3
8
4
1
3
12
3
+9
15
4
7
4
2
1
14
7
+7
14
5
8
2
1
5
19
23
-4
7
6
8
2
1
5
10
20
-10
7
7
8
2
0
6
10
20
-10
6
8
8
1
2
5
11
17
-6
5
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
8
5
1
2
25
15
+10
16
2
8
5
0
3
16
9
+7
15
3
8
5
0
3
17
15
+2
15
4
8
4
0
4
24
14
+10
12
5
8
4
0
4
14
12
+2
12
6
8
3
1
4
9
24
-15
10
7
8
2
1
5
9
13
-4
7
8
8
2
1
5
12
24
-12
7
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
9
3
2
32
21
+11
30
2
14
9
3
2
31
7
+24
30
3
14
7
4
3
29
18
+11
25
4
14
6
2
6
25
28
-3
20
5
14
5
2
7
24
33
-9
17
6
14
4
2
8
16
21
-5
14
7
14
3
3
8
27
38
-11
12
8
14
3
1
10
20
38
-18
10
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
11
2
1
35
7
+28
35
2
14
8
2
4
46
21
+25
26
3
14
6
4
4
30
24
+6
22
4
14
6
3
5
39
26
+13
21
5
14
5
2
7
16
28
-12
17
6
14
5
1
8
29
26
+3
16
7
14
4
3
7
17
49
-32
15
8
14
2
1
11
14
45
-31
7
1. kārta

svētdiena

24
apr
13:00
2022
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

24
apr
17:00
2022
Jaunmārupes stadions

sestdiena

7
mai
17:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

23
jūl
13:30
2022
Academ Stadium
2. kārta

sestdiena

30
apr
17:00
2022
Ventspils 2. pamatskolas stadions

svētdiena

1
mai
13:00
2022
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

1
mai
14:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

5
jūn
18:00
2022
Alberta Šeibeļa stadions
3. kārta

svētdiena

15
mai
17:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

15
mai
19:00
2022
Piņķu stadions

svētdiena

15
mai
19:30
2022
Jaunmārupes stadions

otrdiena

17
mai
19:00
2022
Academ Stadium
4. kārta

sestdiena

28
mai
17:00
2022
O/C "Ventspils" stadions

svētdiena

29
mai
13:30
2022
Stadions "Olimpija", Liepāja

svētdiena

29
mai
17:00
2022
Piņķu stadions

svētdiena

29
mai
19:00
2022
Alberta Šeibeļa stadions
5. kārta

svētdiena

19
jūn
14:00
2022
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

19
jūn
14:00
2022
Jaunmārupes stadions

svētdiena

19
jūn
18:00
2022
O/C "Ventspils" stadions

svētdiena

19
jūn
19:00
2022
Alberta Šeibeļa stadions
6. kārta

sestdiena

2
jūl
17:00
2022
Alberta Šeibeļa stadions

svētdiena

3
jūl
13:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

3
jūl
19:00
2022
Piņķu stadions

svētdiena

3
jūl
19:00
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja
7. kārta

sestdiena

16
jūl
19:00
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja

svētdiena

17
jūl
13:00
2022
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

17
jūl
18:00
2022
O/C "Ventspils" stadions

otrdiena

16
aug
19:50
2022
Jaunmārupes stadions
8. kārta

sestdiena

23
jūl
18:00
2022
O/C "Ventspils" stadions

svētdiena

24
jūl
19:00
2022
Piņķu stadions

sestdiena

27
aug
14:00
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja

svētdiena

28
aug
14:00
2022
Alberta Šeibeļa stadions
9. kārta

sestdiena

30
jūl
13:00
2022
Stadions “Daugava”, Liepāja

svētdiena

31
jūl
13:00
2022
Piņķu stadions

svētdiena

31
jūl
18:00
2022
Alberta Šeibeļa stadions

svētdiena

31
jūl
19:00
2022
Jaunmārupes stadions
10. kārta

svētdiena

7
aug
14:00
2022
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

7
aug
17:00
2022
Alberta Šeibeļa stadions

sestdiena

13
aug
19:00
2022
Stadions "Olimpija", Liepāja

trešdiena

24
aug
18:00
2022
O/C "Ventspils" stadions
11. kārta

sestdiena

20
aug
18:00
2022
Academ Stadium

svētdiena

21
aug
15:00
2022
Stadions "Olimpija", Liepāja

svētdiena

21
aug
16:00
2022
Jaunmārupes stadions

svētdiena

28
aug
19:00
2022
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
12. kārta

sestdiena

3
sep
13:00
2022
Stadions "Olimpija", Liepāja

svētdiena

4
sep
12:00
2022
Alberta Šeibeļa stadions

svētdiena

4
sep
17:00
2022
Stadions "Olimpija", Liepāja

svētdiena

4
sep
19:00
2022
Piņķu stadions
13. kārta

trešdiena

11
mai
19:00
2022
Piņķu stadions

sestdiena

10
sep
19:00
2022
Jaunmārupes stadions

svētdiena

11
sep
13:00
2022
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

11
sep
18:00
2022
O/C "Ventspils" stadions
14. kārta

sestdiena

9
jūl
18:00
2022
Piņķu stadions

sestdiena

17
sep
13:00
2022
Jaunmārupes stadions

sestdiena

17
sep
13:00
2022
Alberta Šeibeļa stadions

sestdiena

17
sep
15:00
2022
Stadions "Olimpija", Liepāja
1. kārta

sestdiena

23
apr
15:00
2022
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

svētdiena

24
apr
14:00
2022
Cēsu pilsētas stadions

svētdiena

24
apr
19:00
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

4
jūn
16:00
2022
Višķu stadions
2. kārta

sestdiena

30
apr
16:00
2022
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

sestdiena

30
apr
17:00
2022

svētdiena

1
mai
17:00
2022
Stadions "Celtnieks"

svētdiena

1
mai
18:00
2022
3. kārta

sestdiena

14
mai
15:00
2022
Jēkabpils SC stadions

sestdiena

14
mai
18:00
2022

sestdiena

14
mai
19:00
2022
Cēsu pilsētas stadions

svētdiena

15
mai
17:00
2022
MTC ''Staicele''
4. kārta

sestdiena

28
mai
13:00
2022

sestdiena

28
mai
15:00
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

29
mai
13:00
2022
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

svētdiena

29
mai
15:00
2022
5. kārta

sestdiena

18
jūn
15:00
2022

sestdiena

18
jūn
17:00
2022
Višķu stadions

sestdiena

18
jūn
19:00
2022
Cēsu pilsētas stadions

svētdiena

19
jūn
13:00
2022
Jēkabpils SC stadions
6. kārta

sestdiena

2
jūl
15:00
2022
Cēsu pilsētas stadions

sestdiena

2
jūl
15:00
2022
Preiļu novada BJSS stadions

sestdiena

2
jūl
19:00
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

3
jūl
15:00
2022
7. kārta

sestdiena

16
jūl
12:00
2022
Preiļu novada BJSS stadions

sestdiena

16
jūl
15:00
2022
Višķu stadions

svētdiena

17
jūl
15:00
2022
Limbažu stadions

svētdiena

17
jūl
17:00
2022
8. kārta

sestdiena

23
jūl
15:00
2022

sestdiena

23
jūl
17:00
2022

sestdiena

23
jūl
19:00
2022
Limbažu stadions

svētdiena

24
jūl
17:00
2022
Jēkabpils SC stadions
9. kārta

sestdiena

30
jūl
15:00
2022
Cēsu pilsētas stadions

sestdiena

30
jūl
17:00
2022
Limbažu stadions

sestdiena

30
jūl
19:00
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

31
jūl
17:00
2022
Jēkabpils SC stadions
10. kārta

sestdiena

6
aug
14:30
2022
Višķu stadions

sestdiena

6
aug
16:30
2022
Limbažu stadions

svētdiena

7
aug
15:00
2022
Preiļu novada BJSS stadions

svētdiena

7
aug
20:00
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions
11. kārta

sestdiena

20
aug
13:00
2022
Višķu stadions

sestdiena

20
aug
16:00
2022
Cēsu pilsētas stadions

sestdiena

20
aug
18:00
2022
Jēkabpils SC stadions

svētdiena

21
aug
17:00
2022
12. kārta

sestdiena

3
sep
14:00
2022
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

sestdiena

3
sep
16:00
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

4
sep
13:00
2022
Limbažu stadions

svētdiena

4
sep
17:00
2022
13. kārta

sestdiena

10
sep
13:00
2022
MTC ''Staicele''

sestdiena

10
sep
15:00
2022
Limbažu stadions

sestdiena

10
sep
17:00
2022
Jēkabpils SC stadions

svētdiena

11
sep
16:00
2022
Višķu stadions
14. kārta

sestdiena

17
sep
16:00
2022

svētdiena

18
sep
13:00
2022
Jēkabpils SC stadions

svētdiena

18
sep
13:00
2022
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

18
sep
13:00
2022
Cēsu pilsētas stadions
1
Milašēvičs Mārtiņš
FK Aliance
15
2
Liņģis Aigars
Jēkabpils SC
13
3
Žarovs Ņikita
Babītes SK
11
4
Raščevskis Ričards
FK Kalupe
10
5
Korsaks Kristiāns
Mārupes SC
8
6
Petriks Salvis
Jēkabpils SC
8
7
Apiņš Verners
FK Staiceles Bebri
7
8
Dobelis Nauris
FK Karosta
7
9
Dreija Uvis
FK Limbaži
7
10
Halimons Jurijs
FK Kalupe
7
11
Kančs Kristaps
JFK Ventspils
7
12
Mukins Vladimirs
JFK Ventspils
7
13
Nicis Valdis
FK Karosta
7
14
Ragainis Rainers
Jēkabpils SC
7
15
Kaņeps Dāvis Daniels
JFK Ventspils
6
16
Kārkliņš Kristers
FK Limbaži
6
17
Kovaļovs Andrejs
FK Kalupe
6
18
Līsmanis Ronalds
FK Staiceles Bebri
6
19
Neverovskis Kaspars
Jēkabpils SC
6
20
Regža Alekss
FK Beitar
6
21
Rozgalis Kaspars
FK Priekuļi / Cēsis
6
22
Siņeļņikovs Alans
FK Beitar
6
23
Talcis Ingus
FK Staiceles Bebri
6
24
Talcis Kristers Klāvs
FK Priekuļi / Cēsis
6
25
Trofimovs Jegors
Jēkabpils SC
6
26
Ulmis Ričards
FK Limbaži
6
27
Zicāns Rūdolfs
FK Ķekava / Auda
6
28
Ivakins Ņikita
FK Ķekava / Auda
5
29
Krjukovičs Aleksejs
FK Jūrnieks
5
30
Okende Pierre Merveil
Mārupes SC
5
31
Rotbergs Jānis
FK Ķekava / Auda
5
32
Viļumovs Klāvs
JFK Ventspils
5
33
Babjuks Maksims
FK Liepāja-2
4
34
Bieziņš Matīss
FK Limbaži
4
35
Caics Aigars
Preiļi
4
36
Gorkšs Jorens
FK Ķekava / Auda
4
37
Jaunzems Valts
FK Staiceles Bebri
4
38
Jirgensons Alens Mārtiņš
FK Limbaži
4
39
Kiriļins Andrejs
FK Beitar
4
40
Kļimovs Aleksandrs
FK Beitar
4
41
Kovaļovs Dmitrijs
FK Jūrnieks
4
42
Kuzmin Dzmitry
FK Beitar
4
43
Moseičenko Remirs
FK Karosta
4
44
Salmiņš Leo
Jēkabpils SC
4
45
Talcis Artūrs Rainers
FK Priekuļi / Cēsis
4
46
Tkačovs Oļegs
FK Jūrnieks
4
47
Vilcāns Dāvis
Mārupes SC
4
48
Burcevs Toms
FK Ķekava / Auda
3
49
Butlers Raitis Haralds
Mārupes SC
3
50
Catlakšs Aigars
FK Kalupe
3
51
Edolfs Artūrs
FK Aliance
3
52
Fjodorovs Ioanns
FK Priekuļi / Cēsis
3
53
Fjodorovs Konstantīns
FK Aliance
3
54
Kapkovs Daniels
Babītes SK
3
55
Kirijenko Andrejs
FK Kalupe
3
56
Kučma Juris
FK Karosta
3
57
Ķiecis Sandis
Babītes SK
3
58
Lučins Artemijs Mihails
JFK Ventspils
3
59
Markovs Kirils
JFK Ventspils
3
60
Meļķis Rūdolfs
FK Liepāja-2
3
61
Radevičs Jans
FK Kalupe
3
62
Rečs Edijs Dāvis
FC Gauja
3
63
Sērmoliņš Daniels
FK Karosta
3
64
Strūve Renārs
FK Ķekava / Auda
3
65
Vokhidov Asilbek
FK Jūrnieks
3
66
Zaharovs Kirils
Mārupes SC
3
67
Andersons Rolands
FC Gauja
2
68
Andrejevs Aleksejs
FK Jūrnieks
2
69
Bricis Edgars
FK Ķekava / Auda
2
70
Demjanovs Elvijs
Jēkabpils SC
2
71
Dubavs Markuss
FC Gauja
2
72
Dubavs Toms
FC Gauja
2
73
Dūmiņš Raimonds
FC Gauja
2
74
Grigjans Vladislavs
FK Beitar
2
75
Kovaļskis Edgars Miķelis
FK Karosta
2
76
Krasovs Igors
Mārupes SC
2
77
Mihailovs Ivans
Preiļi
2
78
Mihaiļuks Andrejs
FK Beitar
2
79
Pāls Reinis
Babītes SK
2
80
Putāns Rolands
Preiļi
2
81
Raihs Martins
FK Liepāja-2
2
82
Rozancevs Ņikita
JFK Ventspils
2
83
Rozenbergs Aleksis Kristaps
FK Karosta
2
84
Semeško Maksims
JFK Ventspils
2
85
Smiltēns Kristaps
FK Aliance
2
86
Stauro Rainers
FK Ķekava / Auda
2
87
Trjahovs Daniils
Babītes SK
2
88
Udovičenko Marks
FK Ķekava / Auda
2
89
Veide Rainers
Mārupes SC
2
90
Vilnītis Jānis
FK Liepāja-2
2
91
Viņņikovs Kirils
FK Jūrnieks
2
92
Zans Juris
Jēkabpils SC
2
93
Zīle Mariss
FK Karosta
2
94
Amdurs Dāvids
FK Beitar
1
95
Andersons Alekss
FK Liepāja-2
1
96
Anžans Marats Kristians
FK Liepāja-2
1
97
Avins Arturs
Babītes SK
1
98
Babaali Hamid Ali
Mārupes SC
1
99
Barkovskis Aleksandrs
FC Gauja
1
100
Barkovskis Māris
FK Staiceles Bebri
1
101
Bālāboliņš Emīls
FK Limbaži
1
102
Bērziņš Audris
FK Staiceles Bebri
1
103
Bērziņš Endijs
FC Gauja
1
104
Bogdanovs Dimitrijs
Preiļi
1
105
Bojārs Mārtiņš
Jēkabpils SC
1
106
Breidaks Vladislavs
Preiļi
1
107
Brenards Reinis Niks
FK Aliance
1
108
Buligo Kirils
FK Liepāja-2
1
109
Ciršs Māris
FK Kalupe
1
110
Cvetkovs Arturs
FK Karosta
1
111
Cvetkovs Vladlens
Preiļi
1
112
Dadamjans Tigrans
Babītes SK
1
113
Eglītis Arturs
FK Staiceles Bebri
1
114
Freilihs Rinalds Krists
FC Gauja
1
115
Gandzs Lūkass Kristofers
JFK Ventspils
1
116
Grasmanis Laše Miks
FK Liepāja-2
1
117
Grāveris Kalvis
FK Staiceles Bebri
1
118
Grebskis Ulvis Reinis
Jēkabpils SC
1
119
Grinaško Rihards
FK Ķekava / Auda
1
120
Grīslis Valters
JFK Ventspils
1
121
Gurčus Jonass
FK Ķekava / Auda
1
122
Hermanis Rainers
FK Liepāja-2
1
123
Horoņeko Aleksandrs
Babītes SK
1
124
Iesaliņš Ričards
FK Aliance
1
125
Iļjahovs Sergejs
FK Kalupe
1
126
Ivanovs Aleksandrs
FK Kalupe
1
127
Jakubovskis Dairis
Jēkabpils SC
1
128
Jakušenoks Romans
FK Jūrnieks
1
129
Jermakovičs Ingmārs
Preiļi
1
130
Jubels Aleksandrs
Preiļi
1
131
Jurušs Vladimirs
FK Kalupe
1
132
Kapuļins Nikolass
Babītes SK
1
133
Kleperis Jānis
FK Aliance
1
134
Kļaviņš Kārlis
FK Priekuļi / Cēsis
1
135
Kostikovs Emīls
FK Ķekava / Auda
1
136
Kozlov Dmitry
FK Kalupe
1
137
Kozlovs Igors
FK Beitar
1
138
Kreicbergs Marks Filips
FK Priekuļi / Cēsis
1
139
Kreišmanis Ritvars
FK Limbaži
1
140
Kupičs Gustavs
FK Liepāja-2
1
141
Kuzņecovs Rihards
FK Aliance
1
142
Lapiņš Gunārs
FK Liepāja-2
1
143
Lazdovskis Sergejs
FK Kalupe
1
144
Lieģis Tomass
FK Liepāja-2
1
145
Meirāns Jānis
FC Gauja
1
146
Mielēns Deivids
FK Limbaži
1
147
Miezis Matīss
FK Limbaži
1
148
Mokrušins Maksims
FK Beitar
1
149
Naumčiks Alvis Kristians
FK Karosta
1
150
Oulla Mincelinin Guy Herve
FK Priekuļi / Cēsis
1
151
Ozols Mārtiņš
FK Aliance
1
152
Pētersons Mārtiņš
FK Limbaži
1
153
Podskočijs Eduards
Preiļi
1
154
Pujacs Makars
Babītes SK
1
155
Puķītis Rūdolfs
FK Aliance
1
156
Punnenovs Patriks
FK Aliance
1
157
Rasčevskis Arnis
FK Kalupe
1
158
Riekstiņs Māris
FC Gauja
1
159
Sidorovs Matīss
FK Aliance
1
160
Siksalietis Roberts
FK Priekuļi / Cēsis
1
161
Siktārs Jānis Voldemārs
FK Staiceles Bebri
1
162
Skripko Ivo
FK Karosta
1
163
Slūka Kristers
FK Liepāja-2
1
164
Smiļģis Toms
FK Staiceles Bebri
1
165
Spaile Matiss
FK Aliance
1
166
Spalva Klāvs
FK Aliance
1
167
Sparāns Sandis
Preiļi
1
168
Spunde Matīss
Babītes SK
1
169
Strīķis Sandis
FK Liepāja-2
1
170
Šēpers Kristaps
Babītes SK
1
171
Šreibers Ritvars
FK Aliance
1
172
Švalbe Artūrs
FK Limbaži
1
173
Taulavičus Jānis Mariss
FK Staiceles Bebri
1
174
Telešs Dmitrijs
FK Beitar
1
175
Urujevs Rainers Tomass
Preiļi
1
176
Ušpelis Artis
FK Liepāja-2
1
177
Vārpiņš Sandis
FK Karosta
1
178
Veide Niks
FK Limbaži
1
179
Viļumsons Raivis
FK Karosta
1
180
Vīksna Rainers
Mārupes SC
1
181
Vītiņš Emīls
FK Ķekava / Auda
1
182
Zernis Mārtiņš
FK Aliance
1
183
Zvirgzds Valts
FC Gauja
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU