U16 Attīstības grupa 2019

2019

Latvijas Jaunatnes futbola čempionātu rezultāti kopš 2018. gada.

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārta

sestdiena

30
mar
14:00
2019

trešdiena

3
apr
17:00
2019
Audas stadions

trešdiena

24
apr
17:00
2019
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

otrdiena

30
jūl
13:00
2019
Dobeles pilsētas stadions
2. kārta

sestdiena

6
apr
12:00
2019

svētdiena

14
apr
14:30
2019
Skonto stadions

trešdiena

28
aug
14:00
2019
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

28
aug
17:00
2019
3. kārta

svētdiena

14
apr
12:00
2019

piektdiena

3
mai
14:30
2019
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

piektdiena

16
aug
13:00
2019
Dobeles pilsētas stadions

pirmdiena

19
aug
12:00
2019
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
4. kārta

pirmdiena

22
apr
17:00
2019
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

trešdiena

8
mai
16:00
2019
Audas stadions

otrdiena

14
mai
15:00
2019

svētdiena

14
jūl
13:00
2019
Dobeles pilsētas stadions
5. kārta

svētdiena

12
mai
12:00
2019

otrdiena

4
jūn
16:00
2019
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

pirmdiena

17
jūn
14:00
2019
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

sestdiena

17
aug
10:30
2019
"Skonto" halle
6. kārta

sestdiena

8
jūn
14:00
2019

trešdiena

12
jūn
17:00
2019
Audas stadions

ceturtdiena

20
jūn
12:00
2019
Rīgas 49. vidusskolas stadions

otrdiena

6
aug
13:00
2019
Dobeles pilsētas stadions
7. kārta

sestdiena

8
jūn
13:30
2019
Skonto stadions

pirmdiena

10
jūn
14:00
2019
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

otrdiena

18
jūn
14:00
2019
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

25
aug
12:00
2019
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
8. kārta

sestdiena

4
mai
13:00
2019
Salaspils stadions

trešdiena

3
jūl
16:00
2019
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

31
jūl
12:00
2019
Rīgas 49. vidusskolas stadions

otrdiena

24
sep
14:00
2019
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
9. kārta

otrdiena

7
mai
15:00
2019
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

piektdiena

19
jūl
13:00
2019
Dobeles pilsētas stadions

pirmdiena

12
aug
11:00
2019
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

sestdiena

7
sep
12:00
2019
10. kārta

otrdiena

7
mai
15:00
2019
Salaspils stadions

trešdiena

15
mai
16:00
2019
Audas stadions

svētdiena

19
mai
11:00
2019
Stadions "Energoautomātika"

sestdiena

10
aug
11:00
2019
11. kārta

svētdiena

5
mai
13:00
2019

otrdiena

6
aug
14:00
2019
Rīgas 49. vidusskolas stadions

sestdiena

7
sep
11:00
2019
RTU stadions

pirmdiena

9
sep
14:00
2019
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
12. kārta

otrdiena

21
mai
15:00
2019
Salaspils stadions

piektdiena

9
aug
13:00
2019
Dobeles pilsētas stadions

svētdiena

8
sep
10:00
2019
Baldones vidusskolas stadions

piektdiena

20
sep
14:30
2019
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13. kārta

svētdiena

2
jūn
13:00
2019
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

piektdiena

14
jūn
14:00
2019
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

otrdiena

24
sep
15:00
2019
Audas stadions

pirmdiena

21
okt
11:00
2019
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14. kārta

svētdiena

28
apr
14:00
2019

svētdiena

1
sep
13:00
2019
Dobeles pilsētas stadions

trešdiena

9
okt
16:00
2019
Audas stadions
1
Renārs Strūve
FK Auda
22
2
Sergejs Momots
SK Kengaroos
17
3
Ostins Deņisenoks
SK Kengaroos
13
4
Maksims Gasparovičs
Jēkabpils SS
12
5
Deniss Silajevs-Kožurovs
FK Spartaks/JFC Skonto
10
6
Tomass Kontrims
SK Kengaroos
10
7
Vladislavs Fjodorovs
R.F.K.
10
8
Daniils Fogels
SK Kengaroos
8
9
Danila Fokins
FK Spartaks/JFC Skonto
7
10
Maikls Petrovs
SK Kengaroos
7
11
Timurs Rižakovs
Riga FC
7
12
Dmitrijs Gorjačko
FK Spartaks/JFC Skonto
6
13
Mārtiņš Bareika
JDFS Alberts
6
14
Mārtiņš Švalkovskis
FK Spartaks/JFC Skonto
6
15
Rojs Vits Riekstiņš
JDFS Alberts
6
16
Alberts Plūcis
FK Auda
5
17
Armans Muradjans
FK Spartaks/JFC Skonto
5
18
Artūrs Lasmanis
Jēkabpils SS
5
19
Bruts Georgs Sniķeris
JDFS Alberts
5
20
Edgars Brics
R.F.K.
5
21
Edvards Mihelsons
Riga FC
5
22
Haralds Zālītis
JDFS Alberts
5
23
Jonass Gurčus
FK Auda
5
24
Marks Tkačenko
FK Auda
5
25
Nikolass Kapuļins
R.F.K.
5
26
Renārs Brūniņš
Jēkabpils SS
5
27
Roberts Kuzņecovs
JDFS Alberts
5
28
Sergejs Lazorskis
Riga FC
5
29
Aleksandrs Kozeļko
FK Spartaks/JFC Skonto
4
30
Daniels Nosegbe Suško
FK Spartaks/JFC Skonto
4
31
Dmitrijs Dudarenko
Riga FC
4
32
Markuss Kozincevs
Riga FC
4
33
Mārtiņš Kristaps Balmanis
JDFS Alberts
4
34
Ņikita Bakuļins
R.F.K.
4
35
Rainers Stauro
FK Auda
4
36
Aleksandrs Belovs
FK Spartaks/JFC Skonto
3
37
Andrejs Vostrikovs
FK Spartaks/JFC Skonto
3
38
Artjoms Koposovs
R.F.K.
3
39
Daniels Spružs
Riga FC
3
40
Daniils Čehovičs-Leps
FK Spartaks/JFC Skonto
3
41
Eduards Fiļimonovs
SK Kengaroos
3
42
Jānis Kotikovs
JFC Dobele
3
43
Jegors Maless
Riga FC
3
44
Maksims Kavinskis
Jēkabpils SS
3
45
Marts Gustavs Pauliņš
JDFS Alberts
3
46
Miks Dzedons
JDFS Alberts
3
47
Pāvels Bekišs
R.F.K.
3
48
Vadims Požilihs
R.F.K.
3
49
Alans Vapne
R.F.K.
2
50
Alens Niks Ļapustins
Jēkabpils SS
2
51
Alexey Kompanets
R.F.K.
2
52
Artjoms Višņevskis
Riga FC
2
53
Artjoms Zaicevs
FK Spartaks/JFC Skonto
2
54
Daņila Poimanovs
R.F.K.
2
55
Ernests Brīvmanis
JDFS Alberts
2
56
Ernests Francis Irbe
JDFS Alberts
2
57
Fabjens Nikita Basjura
Riga FC
2
58
Fedar Zaitsau
FK Spartaks/JFC Skonto
2
59
Juris Viņķelis
JDFS Alberts
2
60
Kārlis Pirktiņš
JDFS Alberts
2
61
Krists Korulis
JDFS Alberts
2
62
Ļevs Čerņins
FK Spartaks/JFC Skonto
2
63
Maksims Sņetkovs
JFC Dobele
2
64
Māris Kamskovs
FK Spartaks/JFC Skonto
2
65
Pāvels Gļebovskis
Riga FC
2
66
Reinis Silavs
JDFS Alberts
2
67
Rendijs Granīts
SK Kengaroos
2
68
Rikardo Jagodinskis
FK Auda
2
69
Roberts Kozlovs
Riga FC
2
70
Roberts Miķelis Stupmanis
JFC Dobele
2
71
Roberts Pulkstenis
JFC Dobele
2
72
Ruslans Deružinskis
R.F.K.
2
73
Sandis Švāns
SK Kengaroos
2
74
Savelijs Savenkovs
FK Spartaks/JFC Skonto
2
75
Vadims Škorba
R.F.K.
2
76
Vladislavs Baidalovs
Riga FC
2
77
Aleksandrs Aleksejevs
Riga FC
1
78
Aleksandrs Krasnovs
FK Auda
1
79
Aleksejs Jankovskis
Riga FC
1
80
Antons Zaharovs
Riga FC
1
81
Artjoms Gandlers
FK Spartaks/JFC Skonto
1
82
Artjoms Serihs
SK Kengaroos
1
83
Daniils Uvarovs
Riga FC
1
84
Daniils Žuravļovs Aleksandrovs
FK Spartaks/JFC Skonto
1
85
Denils Lindekrona
SK Kengaroos
1
86
Fjodors Titovs
SK Kengaroos
1
87
Gastons Bertrams Baļčūns
FK Auda
1
88
Hugo Surna
JFC Dobele
1
89
Iļja Beļkevičs
FK Spartaks/JFC Skonto
1
90
Imants Mieriņš
FK Auda
1
91
Ivans Golovičers
FK Spartaks/JFC Skonto
1
92
Jevgēnijs Lazdiņš
Jēkabpils SS
1
93
Konstantīns Kazakevičs
Jēkabpils SS
1
94
Maksims Martinovičs
Riga FC
1
95
Markuss Berģītis
JDFS Alberts
1
96
Matīss Abramovičs
FK Auda
1
97
Ņikita Doroševs
JDFS Alberts
1
98
Ņikita Prokuņins
SK Kengaroos
1
99
Ralfs Beinarovičs
Jēkabpils SS
1
100
Ralfs Gustiņš
FK Auda
1
101
Renārs Niedre
Riga FC
1
102
Roberts Upmalis
FK Spartaks/JFC Skonto
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
11
0
2
68
12
+56
33
2
14
10
1
3
67
23
+44
31
3
14
9
1
4
48
27
+21
28
4
13
7
2
4
51
37
+14
23
5
14
6
2
6
50
30
+20
20
6
14
4
1
9
33
48
-15
13
7
14
3
1
10
44
89
-45
10
8
14
1
0
13
13
108
-95
3

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes