JFC Dobele

Attīstības grupa U-16 2019

  • 8pozīcija
  • 3punkti
  • 13:108vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Gunārs AumalisDzimšanas datums: 06.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniēls KancānsDzimšanas datums: 07.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Spēlētāji
Deivids DambrovskisDzimšanas datums: 08.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis KotikovsDzimšanas datums: 21.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
3
-
Artūrs ŅikitinsDzimšanas datums: 13.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts PulkstenisDzimšanas datums: 21.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Daniels RaginskisDzimšanas datums: 28.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
1
Roberts Miķelis StupmanisDzimšanas datums: 02.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
4
-
Hugo SurnaDzimšanas datums: 14.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Dāvis UbavičsDzimšanas datums: 06.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

sestdiena

4
mai
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 8. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

5
mai
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 11. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

15
mai
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 10. kārta
Audas stadions

sestdiena

8
jūn
13:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 7. kārta
Skonto stadions

piektdiena

14
jūn
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 13. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

pirmdiena

17
jūn
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 5. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

svētdiena

14
jūl
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 4. kārta
Dobeles pilsētas stadions

piektdiena

19
jūl
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 9. kārta
Dobeles pilsētas stadions

otrdiena

30
jūl
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 1. kārta
Dobeles pilsētas stadions

otrdiena

6
aug
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 6. kārta
Dobeles pilsētas stadions

piektdiena

9
aug
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 12. kārta
Dobeles pilsētas stadions

piektdiena

16
aug
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 3. kārta
Dobeles pilsētas stadions

trešdiena

28
aug
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 2. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

1
sep
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 14. kārta
Dobeles pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
11
0
2
68
12
+56
33
2
14
10
1
3
67
23
+44
31
3
14
9
1
4
48
27
+21
28
4
13
7
2
4
51
37
+14
23
5
14
6
2
6
50
30
+20
20
6
14
4
1
9
33
48
-15
13
7
14
3
1
10
44
89
-45
10
8
14
1
0
13
13
108
-95
3
1
Strūve Renārs
FK Auda
22
2
Momots Sergejs
SK Kengaroos
17
3
Deņisenoks Ostins
SK Kengaroos
13
4
Gasparovičs Maksims
Jēkabpils SS
12
5
Fjodorovs Vladislavs
Rīgas Futbola klubs
10
6
Kontrims Tomass
SK Kengaroos
10
7
Silajevs-Kožurovs Deniss
FK Spartaks/JFC Skonto
10
8
Fogels Daniils
SK Kengaroos
8
9
Fokins Danila
FK Spartaks/JFC Skonto
7
10
Petrovs Maikls
SK Kengaroos
7
11
Rižakovs Timurs
Riga FC
7
12
Bareika Mārtiņš
JDFS Alberts
6
13
Gorjačko Dmitrijs
FK Spartaks/JFC Skonto
6
14
Riekstiņš Rojs Vits
JDFS Alberts
6
15
Švalkovskis Mārtiņš
FK Spartaks/JFC Skonto
6
16
Brics Edgars
Rīgas Futbola klubs
5
17
Brūniņš Renārs
Jēkabpils SS
5
18
Gurčus Jonass
FK Auda
5
19
Kapuļins Nikolass
Rīgas Futbola klubs
5
20
Kuzņecovs Roberts
JDFS Alberts
5
21
Lasmanis Artūrs
Jēkabpils SS
5
22
Lazorskis Sergejs
Riga FC
5
23
Mihelsons Edvards
Riga FC
5
24
Muradjans Armans
FK Spartaks/JFC Skonto
5
25
Plūcis Alberts
FK Auda
5
26
Sniķeris Bruts Georgs
JDFS Alberts
5
27
Tkačenko Marks
FK Auda
5
28
Zālītis Haralds
JDFS Alberts
5
29
Bakuļins Ņikita
Rīgas Futbola klubs
4
30
Balmanis Mārtiņš Kristaps
JDFS Alberts
4
31
Dudarenko Dmitrijs
Riga FC
4
32
Kozeļko Aleksandrs
FK Spartaks/JFC Skonto
4
33
Kozincevs Markuss
Riga FC
4
34
Nosegbe Suško Daniels
FK Spartaks/JFC Skonto
4
35
Stauro Rainers
FK Auda
4
36
Bekišs Pāvels
Rīgas Futbola klubs
3
37
Belovs Aleksandrs
FK Spartaks/JFC Skonto
3
38
Čehovičs-Leps Daniils
FK Spartaks/JFC Skonto
3
39
Dzedons Miks
JDFS Alberts
3
40
Fiļimonovs Eduards
SK Kengaroos
3
41
Kavinskis Maksims
Jēkabpils SS
3
42
Koposovs Artjoms
Rīgas Futbola klubs
3
43
Kotikovs Jānis
JFC Dobele
3
44
Maless Jegors
Riga FC
3
45
Pauliņš Marts Gustavs
JDFS Alberts
3
46
Požilihs Vadims
Rīgas Futbola klubs
3
47
Spružs Daniels
Riga FC
3
48
Vostrikovs Andrejs
FK Spartaks/JFC Skonto
3
49
Baidalovs Vladislavs
Riga FC
2
50
Basjura Fabjens Nikita
Riga FC
2
51
Brīvmanis Ernests
JDFS Alberts
2
52
Čerņins Ļevs
FK Spartaks/JFC Skonto
2
53
Deružinskis Ruslans
Rīgas Futbola klubs
2
54
Gļebovskis Pāvels
Riga FC
2
55
Granīts Rendijs
SK Kengaroos
2
56
Irbe Ernests Francis
JDFS Alberts
2
57
Jagodinskis Rikardo
FK Auda
2
58
Kamskovs Māris
FK Spartaks/JFC Skonto
2
59
Kompanets Alexey
Rīgas Futbola klubs
2
60
Korulis Krists
JDFS Alberts
2
61
Kozlovs Roberts
Riga FC
2
62
Ļapustins Alens Niks
Jēkabpils SS
2
63
Pirktiņš Kārlis
JDFS Alberts
2
64
Poimanovs Daņila
Rīgas Futbola klubs
2
65
Pulkstenis Roberts
JFC Dobele
2
66
Savenkovs Savelijs
FK Spartaks/JFC Skonto
2
67
Silavs Reinis
JDFS Alberts
2
68
Sņetkovs Maksims
JFC Dobele
2
69
Stupmanis Roberts Miķelis
JFC Dobele
2
70
Škorba Vadims
Rīgas Futbola klubs
2
71
Švāns Sandis
SK Kengaroos
2
72
Vapne Alans
Rīgas Futbola klubs
2
73
Viņķelis Juris
JDFS Alberts
2
74
Višņevskis Artjoms
Riga FC
2
75
Zaicevs Artjoms
FK Spartaks/JFC Skonto
2
76
Zaitsau Fedar
FK Spartaks/JFC Skonto
2
77
Abramovičs Matīss
FK Auda
1
78
Aleksejevs Aleksandrs
Riga FC
1
79
Baļčūns Gastons Bertrams
FK Auda
1
80
Beinarovičs Ralfs
Jēkabpils SS
1
81
Beļkevičs Iļja
FK Spartaks/JFC Skonto
1
82
Berģītis Markuss
JDFS Alberts
1
83
Doroševs Ņikita
JDFS Alberts
1
84
Gandlers Artjoms
FK Spartaks/JFC Skonto
1
85
Golovičers Ivans
FK Spartaks/JFC Skonto
1
86
Gustiņš Ralfs
FK Auda
1
87
Jankovskis Aleksejs
Riga FC
1
88
Kazakevičs Konstantīns
Jēkabpils SS
1
89
Krasnovs Aleksandrs
FK Auda
1
90
Lazdiņš Jevgēnijs
Jēkabpils SS
1
91
Lindekrona Denils
SK Kengaroos
1
92
Martinovičs Maksims
Riga FC
1
93
Mieriņš Imants
FK Auda
1
94
Niedre Renārs
Riga FC
1
95
Prokuņins Ņikita
SK Kengaroos
1
96
Serihs Artjoms
SK Kengaroos
1
97
Surna Hugo
JFC Dobele
1
98
Titovs Fjodors
SK Kengaroos
1
99
Upmalis Roberts
FK Spartaks/JFC Skonto
1
100
Uvarovs Daniils
Riga FC
1
101
Zaharovs Antons
Riga FC
1
102
Žuravļovs Aleksandrovs Daniils
FK Spartaks/JFC Skonto
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU