SK Kengaroos

Attīstības grupa U-16 2019

  • 1pozīcija
  • 33punkti
  • 68:12vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Uzbrucēji
Daniils FogelsDzimšanas datums: 24.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
-
-
Spēlētāji
Kirils BurajevsDzimšanas datums: 19.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Eduards FiļimonovsDzimšanas datums: 12.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Rendijs GranītsDzimšanas datums: 17.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Aleksejs KabanovsDzimšanas datums: 02.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vsevolods KoļedaDzimšanas datums: 10.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Denis KromkinsDzimšanas datums: 05.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms KuļikovsDzimšanas datums: 04.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jevgēnijs LiseckisDzimšanas datums: 22.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Aleksejs NovikovsDzimšanas datums: 05.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita ProkuņinsDzimšanas datums: 11.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Artjoms SerihsDzimšanas datums: 29.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Sandis ŠvānsDzimšanas datums: 21.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Fjodors TitovsDzimšanas datums: 06.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-

sestdiena

6
apr
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 2. kārta
Salaspils stadions

sestdiena

4
mai
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 8. kārta
Salaspils stadions

otrdiena

7
mai
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 10. kārta
Salaspils stadions

otrdiena

14
mai
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 4. kārta
Salaspils stadions

otrdiena

21
mai
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 12. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

12
jūn
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 6. kārta
Audas stadions

otrdiena

18
jūn
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 7. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

otrdiena

30
jūl
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 1. kārta
Dobeles pilsētas stadions

sestdiena

17
aug
10:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 5. kārta
"Skonto" halle

pirmdiena

19
aug
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 3. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

sestdiena

7
sep
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 9. kārta
Mežaparks SV

pirmdiena

9
sep
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 11. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

otrdiena

24
sep
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2019, 13. kārta
Audas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
11
0
2
68
12
+56
33
2
14
10
1
3
67
23
+44
31
3
14
9
1
4
48
27
+21
28
4
13
7
2
4
51
37
+14
23
5
14
6
2
6
50
30
+20
20
6
14
4
1
9
33
48
-15
13
7
14
3
1
10
44
89
-45
10
8
14
1
0
13
13
108
-95
3
1
Renārs Strūve
FK Auda
22
2
Sergejs Momots
SK Kengaroos
17
3
Ostins Deņisenoks
SK Kengaroos
13
4
Maksims Gasparovičs
Jēkabpils SS
12
5
Deniss Silajevs-Kožurovs
FK Spartaks/JFC Skonto
10
6
Tomass Kontrims
SK Kengaroos
10
7
Vladislavs Fjodorovs
R.F.K.
10
8
Daniils Fogels
SK Kengaroos
8
9
Danila Fokins
FK Spartaks/JFC Skonto
7
10
Maikls Petrovs
SK Kengaroos
7
11
Timurs Rižakovs
Riga FC
7
12
Dmitrijs Gorjačko
FK Spartaks/JFC Skonto
6
13
Mārtiņš Bareika
JDFS Alberts
6
14
Mārtiņš Švalkovskis
FK Spartaks/JFC Skonto
6
15
Rojs Vits Riekstiņš
JDFS Alberts
6
16
Alberts Plūcis
FK Auda
5
17
Armans Muradjans
FK Spartaks/JFC Skonto
5
18
Artūrs Lasmanis
Jēkabpils SS
5
19
Bruts Georgs Sniķeris
JDFS Alberts
5
20
Edgars Brics
R.F.K.
5
21
Edvards Mihelsons
Riga FC
5
22
Haralds Zālītis
JDFS Alberts
5
23
Jonass Gurčus
FK Auda
5
24
Marks Tkačenko
FK Auda
5
25
Nikolass Kapuļins
R.F.K.
5
26
Renārs Brūniņš
Jēkabpils SS
5
27
Roberts Kuzņecovs
JDFS Alberts
5
28
Sergejs Lazorskis
Riga FC
5
29
Aleksandrs Kozeļko
FK Spartaks/JFC Skonto
4
30
Daniels Nosegbe Suško
FK Spartaks/JFC Skonto
4
31
Dmitrijs Dudarenko
Riga FC
4
32
Markuss Kozincevs
Riga FC
4
33
Mārtiņš Kristaps Balmanis
JDFS Alberts
4
34
Ņikita Bakuļins
R.F.K.
4
35
Rainers Stauro
FK Auda
4
36
Aleksandrs Belovs
FK Spartaks/JFC Skonto
3
37
Andrejs Vostrikovs
FK Spartaks/JFC Skonto
3
38
Artjoms Koposovs
R.F.K.
3
39
Daniels Spružs
Riga FC
3
40
Daniils Čehovičs-Leps
FK Spartaks/JFC Skonto
3
41
Eduards Fiļimonovs
SK Kengaroos
3
42
Jānis Kotikovs
JFC Dobele
3
43
Jegors Maless
Riga FC
3
44
Maksims Kavinskis
Jēkabpils SS
3
45
Marts Gustavs Pauliņš
JDFS Alberts
3
46
Miks Dzedons
JDFS Alberts
3
47
Pāvels Bekišs
R.F.K.
3
48
Vadims Požilihs
R.F.K.
3
49
Alans Vapne
R.F.K.
2
50
Alens Niks Ļapustins
Jēkabpils SS
2
51
Alexey Kompanets
R.F.K.
2
52
Artjoms Višņevskis
Riga FC
2
53
Artjoms Zaicevs
FK Spartaks/JFC Skonto
2
54
Daņila Poimanovs
R.F.K.
2
55
Ernests Brīvmanis
JDFS Alberts
2
56
Ernests Francis Irbe
JDFS Alberts
2
57
Fabjens Nikita Basjura
Riga FC
2
58
Fedar Zaitsau
FK Spartaks/JFC Skonto
2
59
Juris Viņķelis
JDFS Alberts
2
60
Kārlis Pirktiņš
JDFS Alberts
2
61
Krists Korulis
JDFS Alberts
2
62
Ļevs Čerņins
FK Spartaks/JFC Skonto
2
63
Maksims Sņetkovs
JFC Dobele
2
64
Māris Kamskovs
FK Spartaks/JFC Skonto
2
65
Pāvels Gļebovskis
Riga FC
2
66
Reinis Silavs
JDFS Alberts
2
67
Rendijs Granīts
SK Kengaroos
2
68
Rikardo Jagodinskis
FK Auda
2
69
Roberts Kozlovs
Riga FC
2
70
Roberts Miķelis Stupmanis
JFC Dobele
2
71
Roberts Pulkstenis
JFC Dobele
2
72
Ruslans Deružinskis
R.F.K.
2
73
Sandis Švāns
SK Kengaroos
2
74
Savelijs Savenkovs
FK Spartaks/JFC Skonto
2
75
Vadims Škorba
R.F.K.
2
76
Vladislavs Baidalovs
Riga FC
2
77
Aleksandrs Aleksejevs
Riga FC
1
78
Aleksandrs Krasnovs
FK Auda
1
79
Aleksejs Jankovskis
Riga FC
1
80
Antons Zaharovs
Riga FC
1
81
Artjoms Gandlers
FK Spartaks/JFC Skonto
1
82
Artjoms Serihs
SK Kengaroos
1
83
Daniils Uvarovs
Riga FC
1
84
Daniils Žuravļovs Aleksandrovs
FK Spartaks/JFC Skonto
1
85
Denils Lindekrona
SK Kengaroos
1
86
Fjodors Titovs
SK Kengaroos
1
87
Gastons Bertrams Baļčūns
FK Auda
1
88
Hugo Surna
JFC Dobele
1
89
Iļja Beļkevičs
FK Spartaks/JFC Skonto
1
90
Imants Mieriņš
FK Auda
1
91
Ivans Golovičers
FK Spartaks/JFC Skonto
1
92
Jevgēnijs Lazdiņš
Jēkabpils SS
1
93
Konstantīns Kazakevičs
Jēkabpils SS
1
94
Maksims Martinovičs
Riga FC
1
95
Markuss Berģītis
JDFS Alberts
1
96
Matīss Abramovičs
FK Auda
1
97
Ņikita Doroševs
JDFS Alberts
1
98
Ņikita Prokuņins
SK Kengaroos
1
99
Ralfs Beinarovičs
Jēkabpils SS
1
100
Ralfs Gustiņš
FK Auda
1
101
Renārs Niedre
Riga FC
1
102
Roberts Upmalis
FK Spartaks/JFC Skonto
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV