U16 Attīstības Austrumu grupa

2024

Izvēlies līgu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Svētdiena, 21.04.2024.

14:00

1
kārta
Pirmdiena, 22.04.2024.

16:00

2
kārta
Līvānu pilsētas stadions
Trešdiena, 24.04.2024.

17:00

2
kārta

17:00

2
kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
Svētdiena, 28.04.2024.

10:00

3
kārta
Stadions "Celtnieks"
-
Pirmdiena, 29.04.2024.

16:00

3
kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
-
Otrdiena, 30.04.2024.

18:00

9
kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-
1. kārta

otrdiena

16
apr
17:00
2024
Līvānu pilsētas stadions

otrdiena

16
apr
17:00
2024

otrdiena

16
apr
17:30
2024
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

svētdiena

21
apr
14:00
2024
2. kārta

pirmdiena

22
apr
16:00
2024
Līvānu pilsētas stadions

trešdiena

24
apr
17:00
2024
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

trešdiena

24
apr
17:00
2024

ceturtdiena

13
jūn
17:00
2024
Madonas pilsētas stadions
-
3. kārta

svētdiena

28
apr
10:00
2024
Stadions "Celtnieks"
-

pirmdiena

29
apr
16:00
2024
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
-

ceturtdiena

2
mai
18:00
2024
Ludzas stadions "Vārpa"
-

svētdiena

5
mai
13:00
2024
-
4. kārta

trešdiena

8
mai
14:00
2024
Līvānu pilsētas stadions
-

trešdiena

8
mai
17:00
2024
-

ceturtdiena

9
mai
17:00
2024
Gostiņu stadions
-

ceturtdiena

23
mai
15:00
2024
Ilūkstes pilsētas stadions
-
5. kārta

otrdiena

14
mai
13:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

otrdiena

14
mai
17:00
2024
Madonas pilsētas stadions
-

trešdiena

15
mai
17:00
2024
-

trešdiena

15
mai
17:00
2024
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
-
6. kārta

pirmdiena

20
mai
16:00
2024
-

pirmdiena

20
mai
17:00
2024
Gostiņu stadions
-

pirmdiena

20
mai
17:30
2024
Līvānu pilsētas stadions
-

trešdiena

22
mai
18:00
2024
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
-
7. kārta

otrdiena

28
mai
17:00
2024
Ilūkstes pilsētas stadions
-

otrdiena

28
mai
18:00
2024
-

ceturtdiena

30
mai
15:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

pirmdiena

1
jūl
18:00
2024
Madonas pilsētas stadions
-
8. kārta

pirmdiena

3
jūn
17:00
2024
Ilūkstes pilsētas stadions
-

ceturtdiena

6
jūn
18:00
2024
Madonas pilsētas stadions
-

sestdiena

8
jūn
13:00
2024
Ludzas stadions "Vārpa"
-

otrdiena

9
jūl
11:00
2024
Viesītes stadions
-
9. kārta

otrdiena

30
apr
18:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

pirmdiena

10
jūn
11:00
2024
Balvu pilsētas stadions
-

otrdiena

11
jūn
16:00
2024
Ludzas stadions "Vārpa"
-

piektdiena

14
jūn
15:00
2024
Ilūkstes pilsētas stadions
-
10. kārta

pirmdiena

17
jūn
15:00
2024
-

otrdiena

18
jūn
10:00
2024
Ilūkstes pilsētas stadions
-

otrdiena

18
jūn
18:00
2024
Madonas pilsētas stadions
-

ceturtdiena

18
jūl
11:00
2024
Līvānu pilsētas stadions
-
11. kārta

otrdiena

25
jūn
18:00
2024
-

trešdiena

26
jūn
13:00
2024
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
-

ceturtdiena

27
jūn
18:00
2024
Madonas pilsētas stadions
-

piektdiena

12
jūl
11:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-
12. kārta

pirmdiena

29
jūl
16:00
2024
Gostiņu stadions
-

otrdiena

30
jūl
15:00
2024
Balvu pilsētas stadions
-

otrdiena

30
jūl
18:00
2024
Līvānu pilsētas stadions
-

ceturtdiena

1
aug
18:00
2024
Ilūkstes pilsētas stadions
-
13. kārta

trešdiena

3
jūl
17:00
2024
Madonas pilsētas stadions
-

pirmdiena

5
aug
16:00
2024
Ilūkstes pilsētas stadions
-

otrdiena

6
aug
18:00
2024
-

sestdiena

10
aug
13:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-
14. kārta

pirmdiena

12
aug
11:00
2024
Līvānu pilsētas stadions
-

otrdiena

13
aug
17:00
2024
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
-

trešdiena

14
aug
14:00
2024
Gostiņu stadions
-

trešdiena

14
aug
18:00
2024
Balvu pilsētas stadions
-
1
Rinolds Baikovs
Balvu sporta skola
6
2
Nauris Sorokins
Balvu sporta skola
5
3
Kristofers Pušpurs
Balvu sporta skola
3
4
Armands Ķerģis
Balvu sporta skola
1
5
Artemijs Litvins
Līvānu BJSS
1
6
Artūras Rakelis
Daugavpils
1
7
Daniels Višņakovs
Daugavpils
1
8
Dāvis Akmentiņš
Preiļu novada BJSS
1
9
Ervīns Tabors
Balvu sporta skola
1
10
Intars Potapovs
Līvānu BJSS
1
11
Kirills Šarapa
Daugavpils
1
12
Kristiāns Danilovs
Preiļu novada BJSS
1
13
Kristiāns Tučs
Sēlijas SS
1
14
Kristofers Ločmelis
Balvu sporta skola
1
15
Maksims Vinogradovs
Līvānu BJSS
1
16
Mavļanovs Valentīns
Preiļu novada BJSS
1
17
Mārcis Vuškārnieks
Līvānu BJSS
1
18
Niks Liedskalniņš
Madonas BJSS
1
19
Roberts Šilkinis
Madonas BJSS
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
2
2
0
0
17
0
+17
6
2
1
1
0
0
3
0
+3
3
4
2
1
0
1
4
13
-9
3
5
1
0
0
1
2
3
-1
0
6
1
0
0
1
2
4
-2
0

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV