Latvian Football Strategy 2017-2024

U16 Attīstības grupas čempionāts

2021

  • klubi9
  • spēlētāji27
  • spēles72

Izvēlies līgu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Piektdiena, 30.07.2021.Protokols
3
kārta
RTU stadions
13:00
FK Spartaks/Supernova40JDFS Alberts 
Pirmdiena, 02.08.2021.Protokols
5
kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
11:00
FS Jelgava--FS Metta 
3
kārta
Talsu pilsētas stadions
13:00
Talsu NSS/FK Laidze--Futbola Parks Academy 
Otrdiena, 03.08.2021.Protokols
8
kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
15:00
Jēkabpils SS--JDFS Alberts 
Piektdiena, 06.08.2021.Protokols
6
kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:30
FS Metta--AFA Olaine-
Pirmdiena, 09.08.2021.Protokols
5
kārta
Bauskas stadions
12:00
Bauskas BJSS--Talsu NSS/FK Laidze-
Otrdiena, 10.08.2021.Protokols
5
kārta
Olaines pilsētas stadions
16:00
AFA Olaine--Jēkabpils SS-
1. kārtaProtokols
04
jūl
Talsu pilsētas stadions
18:00
Talsu NSS/FK Laidze24FS Metta 
05
jūl
Bauskas stadions
16:00
Bauskas BJSS93AFA Olaine 
26
jūl
RTU stadions
15:00
FK Spartaks/Supernova110Jēkabpils SS 
02
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:30
JDFS Alberts--Futbola Parks Academy-
2. kārtaProtokols
12
jūl
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
11:00
Jēkabpils SS53Bauskas BJSS 
12
jūl
RTU stadions
12:30
Futbola Parks Academy42FS Jelgava 
22
jūl
Talsu pilsētas stadions
17:00
Talsu NSS/FK Laidze81JDFS Alberts 
20
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FS Metta--FK Spartaks/Supernova-
3. kārtaProtokols
20
jūl
Bauskas stadions
11:00
Bauskas BJSS27FS Metta 
30
jūl
RTU stadions
13:00
FK Spartaks/Supernova40JDFS Alberts 
02
aug
Talsu pilsētas stadions
13:00
Talsu NSS/FK Laidze--Futbola Parks Academy 
13
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
17:00
FS Jelgava--AFA Olaine-
4. kārtaProtokols
05
jūl
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
12:00
Jēkabpils SS21FS Jelgava 
07
jūl
Bauskas stadions
11:00
Bauskas BJSS22JDFS Alberts 
14
jūl
Olaines pilsētas stadions
20:00
Futbola Parks Academy55AFA Olaine 
11
sep
Talsu pilsētas stadions
15:00
Talsu NSS/FK Laidze--FK Spartaks/Supernova-
5. kārtaProtokols
20
jūl
RTU stadions
13:00
FK Spartaks/Supernova24Futbola Parks Academy 
02
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
11:00
FS Jelgava--FS Metta 
09
aug
Bauskas stadions
12:00
Bauskas BJSS--Talsu NSS/FK Laidze-
10
aug
Olaines pilsētas stadions
16:00
AFA Olaine--Jēkabpils SS-
6. kārtaProtokols
06
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:30
FS Metta--AFA Olaine-
16
aug
RTU stadions
13:00
FK Spartaks/Supernova--Bauskas BJSS-
12
okt
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS--Futbola Parks Academy-
16
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
10:00
JDFS Alberts--FS Jelgava-
7. kārtaProtokols
02
jūl
Bauskas stadions
11:00
Bauskas BJSS12Futbola Parks Academy 
20
jūl
Olaines pilsētas stadions
17:00
AFA Olaine71JDFS Alberts 
16
aug
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
16:00
Jēkabpils SS--FS Metta-
19
okt
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
15:00
FS Jelgava--Talsu NSS/FK Laidze-
8. kārtaProtokols
03
aug
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
15:00
Jēkabpils SS--JDFS Alberts 
23
aug
RTU stadions
09:30
Futbola Parks Academy--FS Metta-
23
aug
Talsu pilsētas stadions
12:00
Talsu NSS/FK Laidze--AFA Olaine-
23
aug
RTU stadions
13:00
FK Spartaks/Supernova--FS Jelgava-
9. kārtaProtokols
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
FS Metta--JDFS Alberts-
26
aug
Bauskas stadions
11:00
Bauskas BJSS--FS Jelgava-
26
aug
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
14:00
Jēkabpils SS--Talsu NSS/FK Laidze-
28
sep
Olaines pilsētas stadions
17:30
AFA Olaine--FK Spartaks/Supernova-
10. kārtaProtokols
31
aug
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine--Bauskas BJSS-
31
aug
RTU stadions
13:00
Futbola Parks Academy--JDFS Alberts-
03
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FS Metta--Talsu NSS/FK Laidze-
04
sep
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
13:00
Jēkabpils SS--FK Spartaks/Supernova-
11. kārtaProtokols
16
jūl
RTU stadions
15:00
FK Spartaks/Supernova26FS Metta 
08
sep
Bauskas stadions
17:00
Bauskas BJSS--Jēkabpils SS-
18
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
10:00
FS Jelgava--Futbola Parks Academy-
31
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
13:30
JDFS Alberts--Talsu NSS/FK Laidze-
12. kārtaProtokols
18
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
11:00
FS Metta--Bauskas BJSS-
19
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
11:00
JDFS Alberts--FK Spartaks/Supernova-
24
sep
Olaines pilsētas stadions
16:00
AFA Olaine--FS Jelgava-
26
sep
RTU stadions
16:00
Futbola Parks Academy--Talsu NSS/FK Laidze-
13. kārtaProtokols
12
aug
RTU stadions
13:00
FK Spartaks/Supernova--Talsu NSS/FK Laidze-
12
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
12:30
JDFS Alberts--Bauskas BJSS-
16
sep
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine--Futbola Parks Academy-
05
okt
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
16:00
FS Jelgava--Jēkabpils SS-
14. kārtaProtokols
30
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00
FS Metta--FS Jelgava-
02
okt
Talsu pilsētas stadions
12:00
Talsu NSS/FK Laidze--Bauskas BJSS-
07
okt
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
16:00
Jēkabpils SS--AFA Olaine-
09
okt
RTU stadions
09:30
Futbola Parks Academy--FK Spartaks/Supernova-
15. kārtaProtokols
11
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
11:00
FS Jelgava--JDFS Alberts-
16
okt
Bauskas stadions
12:00
Bauskas BJSS--FK Spartaks/Supernova-
17
okt
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine--FS Metta-
13
nov
RTU stadions
13:00
Futbola Parks Academy--Jēkabpils SS-
16. kārtaProtokols
28
jūl
Talsu pilsētas stadions
17:00
Talsu NSS/FK Laidze42FS Jelgava 
28
sep
RTU stadions
17:00
Futbola Parks Academy--Bauskas BJSS-
20
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
JDFS Alberts--AFA Olaine-
23
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FS Metta--Jēkabpils SS-
17. kārtaProtokols
15
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00
JDFS Alberts--Jēkabpils SS-
12
okt
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
17:00
FS Jelgava--FK Spartaks/Supernova-
24
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine--Talsu NSS/FK Laidze-
30
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
11:00
FS Metta--Futbola Parks Academy-
18. kārtaProtokols
Rīgas 49. vidusskolas stadions
JDFS Alberts--FS Metta-
23
okt
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
11:00
FS Jelgava--Bauskas BJSS-
03
nov
RTU stadions
17:30
FK Spartaks/Supernova--AFA Olaine-
07
nov
Talsu pilsētas stadions
13:00
Talsu NSS/FK Laidze--Jēkabpils SS-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Vanags Valdis ValtersBauskas BJSS8
2 Černovs KristiansFK Spartaks8
3 Sekacis GustavsFS Metta6
4 Zaļupe EdgarsTalsu NSS6
5 Engelants KristersAFA Olaine5
6 Klišāns KristapsFutbola Parks Academy5
7 Zubkovs DmitrijsFutbola Parks Academy4
8 Straupenieks RainersAFA Olaine3
9 Gailis IvoBauskas BJSS3
10 Ardons MarkussFS Metta3
11 Biziks AleksisFS Metta3
12 Krušāns RinārsJēkabpils SS3
13 Jaunkalns Kristiāns DenissTalsu NSS3
14 Širjakovs FjodorsAFA Olaine2
15 Starodubcevs MartinsBauskas BJSS2
16 Ivanovskis Voicehs RalfaelsFK Spartaks2
17 Muļčenko MaksimsFK Spartaks2
18 Osikovskis DāvidsFK Spartaks2
19 Veinbergs ValtersFK Spartaks2
20 Pumpurs HugoFS Metta2
21 Meiers MartinsFutbola Parks Academy2
22 Kociņš Kristaps OsvaldsJDFS Alberts2
23 Rulietis RaivisJēkabpils SS2
24 Lejnieks Jānis MarkussTalsu NSS2
25 Aivars EmīlsAFA Olaine1
26 Masjura MaksimsAFA Olaine1
27 Purmalis RobertsAFA Olaine1
28 Stasjonoks NikitaAFA Olaine1
29 Vinogradovs JānisAFA Olaine1
30 Beķeris KristiānsBauskas BJSS1
31 Ķivers DāvisBauskas BJSS1
32 Ribikauskis RalfsBauskas BJSS1
33 Seredickis PāvelsBauskas BJSS1
34 Fadejevs AigarsFK Jelgava1
35 Iņķis DenissFK Jelgava1
36 Krūmiņš KlāvsFK Jelgava1
37 Sņetkovs JegorsFK Jelgava1
38 Zubovs AleksejsFK Jelgava1
39 Katajevs MaksimsFK Spartaks1
40 Nasonovs JurijsFK Spartaks1
41 Pētersons GustavsFK Spartaks1
42 Barkāns MārisFS Metta1
43 Itkačs LinardsFS Metta1
44 Soldatenko GeorgsFS Metta1
45 Barišņikovs JevgēnijsFutbola Parks Academy1
46 Jaksts Markuss RaitisFutbola Parks Academy1
47 Lūsis PēterisFutbola Parks Academy1
48 Rjabokoņs NikitaFutbola Parks Academy1
49 Stirāns MārtiņšJDFS Alberts1
50 Ustenko Markuss KirilsJDFS Alberts1
51 Kaminskis NikolajsJēkabpils SS1
52 Turčaņinovs MihailsJēkabpils SS1
53 Bočkors AdriansTalsu NSS1
54 Dakstiņš KristersTalsu NSS1
55 Ezergals Jānis ElijansTalsu NSS1

Attīstības grupa U-16 2021

KomandaSUNZGVZVVAP
1Futbola Parks Academy43101510+510
2FS Metta3300176+119
3FK Spartaks/Supernova42021910+96
4Talsu NSS/FK Laidze3201147+76
5Jēkabpils SS3201715-86
6Bauskas BJSS51131719-24
7AFA Olaine3111151504
8JDFS Alberts4013421-171
9FS Jelgava3003510-50

Attīstības grupa U-16 2021

KomandaSUNZGVZVVAP
1Futbola Parks Academy43101510+510
2FS Metta3300176+119
3FK Spartaks/Supernova42021910+96
4Talsu NSS/FK Laidze3201147+76
5Jēkabpils SS3201715-86
6Bauskas BJSS51131719-24
7AFA Olaine3111151504
8JDFS Alberts4013421-171
9FS Jelgava3003510-50

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Mans Futbols