Latvian Football Strategy 2017-2024

U13 Attīstības grupas C apakšgrupa

2019

  • klubi9
  • spēlētāji47
  • spēles72

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
11
mai
Grobiņas pilsētas stadions
12:00
Liepājas RSS/Grobiņas SC21Liepājas FS-2 
05
jūn
Rudes stadions
14:00
FK Nīca60Jūrmalas SS 
05
aug
Stadions "Daugava", rezerves laukums
12:00
FK Liepāja90FK Tukums 2000/TSS 
2. kārtaProtokols
07
mai
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Liepājas RSS/Grobiņas SC72Talsu NSS 
01
jūn
Stadions ''Velnciems''
11:30
Liepājas FS-241FK Liepāja 
02
jūn
Dobeles pilsētas stadions
13:00
JFC Dobele22FK Nīca 
3. kārtaProtokols
13
apr
Stadions "Olimpija", Liepāja
16:00
FK Liepāja61Talsu NSS 
11
mai
Kauguru vidusskolas stadions
13:00
Jūrmalas SS24JFC Dobele 
18
aug
Rudes stadions
12:00
FK Nīca50FK Tukums 2000/TSS 
4. kārtaProtokols
03
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS51Jūrmalas SS 
18
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
Liepājas RSS/Grobiņas SC13FK Liepāja 
20
jūl
Stadions ''Velnciems''
12:00
Liepājas FS-203FK Nīca 
5. kārtaProtokols
18
mai
Rudes stadions
15:30
FK Nīca60Talsu NSS 
26
mai
Kauguru vidusskolas stadions
16:00
Jūrmalas SS06Liepājas FS-2 
26
jūn
Dobeles pilsētas stadions
12:00
JFC Dobele41FK Tukums 2000/TSS 
6. kārtaProtokols
11
jūn
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Liepājas RSS/Grobiņas SC14FK Nīca 
05
aug
Talsu pilsētas stadions
12:00
Talsu NSS103Jūrmalas SS 
24
aug
Stadions ''Velnciems''
12:10
Liepājas FS-232JFC Dobele 
7. kārtaProtokols
04
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
12:00
FK Tukums 2000/TSS16Liepājas FS-2 
25
mai
Kauguru vidusskolas stadions
12:00
Jūrmalas SS05Liepājas RSS/Grobiņas SC 
13
jūn
Dobeles pilsētas stadions
13:00
JFC Dobele31Talsu NSS 
01
sep
Rudes stadions
12:00
FK Nīca21FK Liepāja 
8. kārtaProtokols
29
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Liepāja171Jūrmalas SS 
01
jūn
Grobiņas pilsētas stadions
12:00
Liepājas RSS/Grobiņas SC31JFC Dobele 
26
jūl
Talsu pilsētas stadions
11:00
Talsu NSS71FK Tukums 2000/TSS 
9. kārtaProtokols
27
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
13:00
Liepājas FS-220Talsu NSS 
15
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS03Liepājas RSS/Grobiņas SC 
31
jūl
Dobeles pilsētas stadions
14:00
JFC Dobele11FK Liepāja 
10. kārtaProtokols
06
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
19:00
Liepājas FS-240Liepājas RSS/Grobiņas SC 
07
apr
Kauguru vidusskolas stadions
12:00
Jūrmalas SS25FK Nīca 
08
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00
FK Tukums 2000/TSS12FK Liepāja 
11. kārtaProtokols
21
jūn
Talsu pilsētas stadions
13:00
Talsu NSS05Liepājas RSS/Grobiņas SC 
22
jūn
Stadions "Daugava", rezerves laukums
12:00
FK Liepāja00Liepājas FS-2 
22
jūn
Rudes stadions
15:30
FK Nīca61JFC Dobele 
12. kārtaProtokols
14
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
12:00
FK Tukums 2000/TSS01FK Nīca 
10
jūl
Talsu pilsētas stadions
15:00
Talsu NSS12FK Liepāja 
17
jūl
Dobeles pilsētas stadions
13:00
JFC Dobele32Jūrmalas SS 
13. kārtaProtokols
01
aug
Kauguru vidusskolas stadions
11:00
Jūrmalas SS10FK Tukums 2000/TSS 
03
aug
Rudes stadions
12:00
FK Nīca00Liepājas FS-2 
03
aug
Grobiņas pilsētas stadions
12:00
FK Liepāja20Liepājas RSS/Grobiņas SC 
14. kārtaProtokols
01
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS16JFC Dobele 
24
jūl
Talsu pilsētas stadions
13:00
Talsu NSS32FK Nīca 
07
aug
Stadions ''Velnciems''
13:00
Liepājas FS-241Jūrmalas SS 
15. kārtaProtokols
03
jūn
Kauguru vidusskolas stadions
12:00
Jūrmalas SS33Talsu NSS 
27
jūl
Dobeles pilsētas stadions
12:00
JFC Dobele22Liepājas FS-2 
28
aug
Rudes stadions
12:00
FK Nīca13Liepājas RSS/Grobiņas SC 
16. kārtaProtokols
11
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:30
FK Liepāja21FK Nīca 
17
aug
Stadions ''Velnciems''
18:00
Liepājas FS-242FK Tukums 2000/TSS 
24
aug
Grobiņas pilsētas stadions
12:00
Liepājas RSS/Grobiņas SC61Jūrmalas SS 
29
aug
Talsu pilsētas stadions
13:00
Talsu NSS32JFC Dobele 
17. kārtaProtokols
11
jūn
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
11:00
FK Tukums 2000/TSS12Talsu NSS 
29
aug
Kauguru vidusskolas stadions
14:00
Jūrmalas SS02FK Liepāja 
04
sep
Dobeles pilsētas stadions
16:00
JFC Dobele03Liepājas RSS/Grobiņas SC 
18. kārtaProtokols
05
jūn
Grobiņas pilsētas stadions
12:00
Liepājas RSS/Grobiņas SC30FK Tukums 2000/TSS 
14
aug
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Liepāja13JFC Dobele 
31
aug
Talsu pilsētas stadions
13:00
Talsu NSS06Liepājas FS-2 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Kmetjuks Anrijs TomassJFC Dobele17
2 Baltavičus ElvisLiepājas RSS/Grobiņas SC12
3 Dabris JānisFK Liepāja11
4 Polis KristofersJFC Dobele9
5 Pētersons Daniels DansTalsu NSS9
6 Vasermanis Dāvis JānisFK Liepāja8
7 Apinis KristersFK Nīca8
8 Bethers RalfsLiepājas RSS/Grobiņas SC8
9 Skrubis ArtūrsFK Liepāja7
10 Untulis RobertsFK Liepāja7
11 Mūrēns ValtersFK Nīca7
12 Kreslovs DenissJūrmalas SS7
13 Hūns BrunoLiepājas FS-27
14 Ķergalvis Dāvis-DanielsFK Nīca6
15 Sprūde Matiass TeofīlsFK Nīca6
16 Leitāns GustavsLiepājas FS-26
17 Melbergs ĒriksLiepājas FS-26
18 Krampe KārlisTalsu NSS6
19 Buks DanielsFK Nīca5
20 Poriņš Toms DanielsLiepājas FS-25
21 Švinteckis DeividsLiepājas FS-25
22 Egle EduardsLiepājas RSS/Grobiņas SC5
23 Liekniņš Mikus AnriLiepājas RSS/Grobiņas SC5
24 Neilands EdvardsTalsu NSS5
25 Golovčenko KirilsFK Liepāja4
26 Rodionovs DanielsFK Tukums 2000/TSS4
27 Puķjānis EmīlsJūrmalas SS4
28 Šulcs TomassLiepājas FS-24
29 Ezergals Jānis ElijansTalsu NSS4
30 Oņiščenko PāvelsFK Liepāja3
31 Zariņš GabrielsFK Liepāja3
32 Rupeiks KrišjānisFK Nīca3
33 Šuklais RūdolfsFK Nīca3
34 Volkonovskis VlassFK Tukums 2000/TSS3
35 Tiltiņš ĀronsJFC Dobele3
36 Aizupietis ErnestsJūrmalas SS3
37 Skroderis BrunoLiepājas FS-23
38 Rogačs ArtisLiepājas RSS/Grobiņas SC3
39 Freimanis TomsFK Liepāja2
40 Vecbaštiks Haralds DanielsFK Liepāja2
41 Leilions MarkusFK Nīca2
42 Ostrovskis KristapsFK Tukums 2000/TSS2
43 Radionovs Edvards AndrejsFK Tukums 2000/TSS2
44 Cālbergs DāvisJFC Dobele2
45 Mežinskis KevinsJFC Dobele2
46 Borovskis Pāvels RinaldsLiepājas FS-22
47 Līcis KārlisLiepājas FS-22
48 Jaunzemis DanielsLiepājas RSS/Grobiņas SC2
49 Jaunzemis LaurisLiepājas RSS/Grobiņas SC2
50 Čuhnovs Toms GabrielsTalsu NSS2
51 Prātiņš DilansTalsu NSS2
52 Vorslovs RihardsTalsu NSS2
53 Vecbaštiks Henrijs KristersFK Liepāja1
54 Zatovičs KārlisFK Liepāja1
55 Kažis MarkussFK Nīca1
56 Mokorenko Dāvids MarkusFK Nīca1
57 Saulriets HugoFK Nīca1
58 Tumševics EduardsFK Nīca1
59 Belouss EndijsFK Tukums 2000/TSS1
60 Kokins ViestursFK Tukums 2000/TSS1
61 Gocuļaks MaksimsJFC Dobele1
62 Bortaščenko VladlensJūrmalas SS1
63 Stoļarovs ArtjomsJūrmalas SS1
64 Anuzis KristapsLiepājas FS-21
65 Samausks RaivoLiepājas FS-21
66 Brūns TomsLiepājas RSS/Grobiņas SC1
67 Cinovskis EmīlsLiepājas RSS/Grobiņas SC1
68 Liepiņš RihardsLiepājas RSS/Grobiņas SC1
69 Reimanis RūdolfsLiepājas RSS/Grobiņas SC1
70 Bodnieks TomsTalsu NSS1
71 Bruzgulis RobertsTalsu NSS1
72 Freimanis KārlisTalsu NSS1

Attistības grupa U-13 C apakšgrupa 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1Liepājas FS-2149324214+2830
2Liepājas RSS/Grobiņas SC1410044219+2330
3FK Liepāja149234916+3329
4FK Nīca149234415+2929
5JFC Dobele146353431+321
6Talsu NSS145183349-1616
7Jūrmalas SS1411121776-594
8FK Tukums 2000/TSS1410131354-413
9Saldus SS/Brocēnu NBJSS00000000

Attistības grupa U-13 C apakšgrupa 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1Liepājas FS-2149324214+2830
2Liepājas RSS/Grobiņas SC1410044219+2330
3FK Liepāja149234916+3329
4FK Nīca149234415+2929
5JFC Dobele146353431+321
6Talsu NSS145183349-1616
7Jūrmalas SS1411121776-594
8FK Tukums 2000/TSS1410131354-413
9Saldus SS/Brocēnu NBJSS00000000

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU