Latvian Football Strategy 2017-2024

U13 Attīstības grupas A apakšgrupa

2020

  • klubi6
  • spēlētāji49
  • spēles30

Izvēlies līgu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Sestdiena, 19.09.2020.Protokols
7
kārta
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
14:00
Rēzekne27FK Veina 
Ceturtdiena, 24.09.2020.Protokols
10
kārta
Viesītes stadions
17:00
Sēlijas SS--Rēzekne 
Piektdiena, 25.09.2020.Protokols
10
kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS--FK Veina-
Sestdiena, 26.09.2020.Protokols
10
kārta
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
13:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS--BFC Daugavpils-
Trešdiena, 30.09.2020.Protokols
3
kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS--Rēzekne-
1. kārtaProtokols
10
jūl
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
12:00
Rēzekne00BFC Daugavpils 
10
jūl
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS131Sēlijas SS 
17
jūl
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
14:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS13FK Veina 
2. kārtaProtokols
15
jūl
Aizkraukles stadions
16:30
FK Veina60Rēzekne 
19
jūl
Viesītes stadions
11:00
Sēlijas SS14BFC Daugavpils 
28
jūl
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS51FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS 
3. kārtaProtokols
23
jūl
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
16:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS40Sēlijas SS 
27
jūl
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils11FK Veina 
30
sep
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS--Rēzekne-
4. kārtaProtokols
30
jūl
Viesītes stadions
16:00
Sēlijas SS210FK Veina 
04
aug
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
12:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS72Rēzekne 
05
aug
Esplanādes Čerjomuški stadions
18:00
BFC Daugavpils20Jēkabpils SS 
5. kārtaProtokols
12
aug
Aizkraukles stadions
16:30
FK Veina90Jēkabpils SS 
15
aug
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
13:00
BFC Daugavpils31FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS 
16
aug
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
12:00
Rēzekne61Sēlijas SS 
6. kārtaProtokols
24
aug
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
12:00
BFC Daugavpils40Rēzekne 
25
aug
Viesītes stadions
18:00
Sēlijas SS14Jēkabpils SS 
28
aug
Aizkraukles stadions
14:00
FK Veina30FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS 
7. kārtaProtokols
05
sep
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
15:00
BFC Daugavpils120Sēlijas SS 
14
sep
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
18:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS21Jēkabpils SS 
19
sep
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
14:00
Rēzekne27FK Veina 
8. kārtaProtokols
21
aug
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
17:00
Rēzekne30Jēkabpils SS 
10
sep
Aizkraukles stadions
15:00
FK Veina21BFC Daugavpils 
10
sep
Viesītes stadions
17:00
Sēlijas SS19FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS 
9. kārtaProtokols
05
sep
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
15:00
Rēzekne11FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS 
14
sep
Aizkraukles stadions
17:00
FK Veina90Sēlijas SS 
18
sep
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS03BFC Daugavpils 
10. kārtaProtokols
24
sep
Viesītes stadions
17:00
Sēlijas SS--Rēzekne-
25
sep
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS--FK Veina-
26
sep
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
13:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS--BFC Daugavpils-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Orss-Orlovskis MarksFC Lokomotiv/Ilūkstes NSS12
2 Bleive JānisFC Lokomotiv/Ilūkstes NSS11
3 Kaļva MarkussFK Veina Aizkraukle11
4 Mazais RobertsFK Veina Aizkraukle10
5 Zakševskis MaksimsBFC Daugavpils7
6 Kalniņš ReinisFK Veina Aizkraukle7
7 Turčaņinovs MihailsJēkabpils SS7
8 Kirills BondarevsBFC Daugavpils6
9 Beļajevs KristersFK Veina Aizkraukle5
10 Valdheims Kristiāns DanielsFK Veina Aizkraukle5
11 Labutis MarkussSēlijas SS5
12 Pozņiaks HaraldsFK Veina Aizkraukle4
13 Sniedzītis EdvardsFK Veina Aizkraukle4
14 Beķeris OliversJēkabpils SS4
15 Kaminskis NikolajsJēkabpils SS3
16 Mičulis DairisRēzeknes FA3
17 Alans FinkeļbergsBFC Daugavpils2
18 Bulanovs VitalijsBFC Daugavpils2
19 Koļesņikovs ŅikitaBFC Daugavpils2
20 Roberts AssarovskisBFC Daugavpils2
21 Večorko ŅikitaBFC Daugavpils2
22 Indričs ArtūrsFK Veina Aizkraukle2
23 Sniedze GustavsFK Veina Aizkraukle2
24 Circenis MarkussJēkabpils SS2
25 Aborkins RuslansRēzeknes FA2
26 Ševčenko DaniilsRēzeknes FA2
27 Aleksejevs IļjaBFC Daugavpils1
28 Artemčuks DaņilaBFC Daugavpils1
29 Geiko ArtjomsBFC Daugavpils1
30 Gleba AleksandrsBFC Daugavpils1
31 Sirņikovs ValentīnsBFC Daugavpils1
32 Vasiļjevs ArnoldsBFC Daugavpils1
33 Zeļenkovs AleksandrsBFC Daugavpils1
34 Lušnikovs MaksimsFC Lokomotiv/Ilūkstes NSS1
35 Maculevičs AinārsFC Lokomotiv/Ilūkstes NSS1
36 Sapa ReinisFC Lokomotiv/Ilūkstes NSS1
37 Abakumovs JevgēnijsJēkabpils SS1
38 Borovkovs MaksimsJēkabpils SS1
39 Gribs AndrejsJēkabpils SS1
40 Lipskis NikitaJēkabpils SS1
41 Mažors RaivisJēkabpils SS1
42 Rulietis MarkussJēkabpils SS1
43 Smirnovs ArtisJēkabpils SS1
44 Bogdanovs AlensRēzeknes FA1
45 Krickis IļjaRēzeknes FA1
46 Prančs DaniilsRēzeknes FA1
47 Samuiličs RomansRēzeknes FA1
48 Siņajevs KirilsRēzeknes FA1
49 Siņicins RemsRēzeknes FA1
50 Stoļarovs ArtūrsRēzeknes FA1
51 Ozoliņš MaiklsSēlijas SS1
52 Škagals KristiānsSēlijas SS1

Attistības grupa U-13 A apakšgrupa 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Veina9810507+4325
2BFC Daugavpils9621305+2520
3FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS94142619+713
4Jēkabpils SS83052322+19
5Rēzekne82241426-128
6Sēlijas SS9009771-640

Attistības grupa U-13 A apakšgrupa 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Veina9810507+4325
2BFC Daugavpils9621305+2520
3FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS94142619+713
4Jēkabpils SS83052322+19
5Rēzekne82241426-128
6Sēlijas SS9009771-640

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU