Latvian Football Strategy 2017-2024

U13 Attīstības grupas A apakšgrupa

2020

  • klubi6
  • spēlētāji49
  • spēles30

Saistībā ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai 2020. gada sacensības ir noslēgtas. PLAŠĀKA INFORMĀCIJA.

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
10
jūl
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
12:00
Rēzekne00BFC Daugavpils 
10
jūl
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS131Sēlijas SS 
17
jūl
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
14:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS13FK Veina 
2. kārtaProtokols
15
jūl
Aizkraukles stadions
16:30
FK Veina60Rēzekne 
19
jūl
Viesītes stadions
11:00
Sēlijas SS14BFC Daugavpils 
28
jūl
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS51FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS 
3. kārtaProtokols
23
jūl
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
16:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS40Sēlijas SS 
27
jūl
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils11FK Veina 
30
sep
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS12Rēzekne 
4. kārtaProtokols
30
jūl
Viesītes stadions
16:00
Sēlijas SS210FK Veina 
04
aug
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
12:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS72Rēzekne 
05
aug
Esplanādes Čerjomuški stadions
18:00
BFC Daugavpils20Jēkabpils SS 
5. kārtaProtokols
12
aug
Aizkraukles stadions
16:30
FK Veina90Jēkabpils SS 
15
aug
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
13:00
BFC Daugavpils31FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS 
16
aug
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
12:00
Rēzekne61Sēlijas SS 
6. kārtaProtokols
24
aug
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
12:00
BFC Daugavpils40Rēzekne 
25
aug
Viesītes stadions
18:00
Sēlijas SS14Jēkabpils SS 
28
aug
Aizkraukles stadions
14:00
FK Veina30FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS 
7. kārtaProtokols
05
sep
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
15:00
BFC Daugavpils120Sēlijas SS 
14
sep
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
18:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS21Jēkabpils SS 
19
sep
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
14:00
Rēzekne27FK Veina 
8. kārtaProtokols
21
aug
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
17:00
Rēzekne30Jēkabpils SS 
10
sep
Aizkraukles stadions
15:00
FK Veina21BFC Daugavpils 
10
sep
Viesītes stadions
17:00
Sēlijas SS19FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS 
9. kārtaProtokols
05
sep
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
15:00
Rēzekne11FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS 
14
sep
Aizkraukles stadions
17:00
FK Veina90Sēlijas SS 
18
sep
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS03BFC Daugavpils 
10. kārtaProtokols
24
sep
Viesītes stadions
17:00
Sēlijas SS33Rēzekne 
25
sep
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS16FK Veina 
26
sep
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
13:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS35BFC Daugavpils 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Bleive JānisFC Lokomotiv/Ilūkstes NSS13
2 Orss-Orlovskis MarksFC Lokomotiv/Ilūkstes NSS12
3 Kaļva MarkussFK Veina Aizkraukle12
4 Mazais RobertsFK Veina Aizkraukle12
5 Zakševskis MaksimsBFC Daugavpils8
6 Turčaņinovs MihailsJēkabpils SS8
7 Kalniņš ReinisFK Veina Aizkraukle7
8 Labutis MarkussSēlijas SS7
9 Kirills BondarevsBFC Daugavpils6
10 Beļajevs KristersFK Veina Aizkraukle6
11 Valdheims Kristiāns DanielsFK Veina Aizkraukle6
12 Mičulis DairisRēzeknes FA6
13 Pozņiaks HaraldsFK Veina Aizkraukle5
14 Sniedzītis EdvardsFK Veina Aizkraukle4
15 Beķeris OliversJēkabpils SS4
16 Koļesņikovs ŅikitaBFC Daugavpils3
17 Kaminskis NikolajsJēkabpils SS3
18 Aborkins RuslansRēzeknes FA3
19 Alans FinkeļbergsBFC Daugavpils2
20 Bulanovs VitalijsBFC Daugavpils2
21 Lietaunieks AdriansBFC Daugavpils2
22 Roberts AssarovskisBFC Daugavpils2
23 Večorko ŅikitaBFC Daugavpils2
24 Indričs ArtūrsFK Veina Aizkraukle2
25 Sniedze GustavsFK Veina Aizkraukle2
26 Circenis MarkussJēkabpils SS2
27 Lipskis NikitaJēkabpils SS2
28 Ševčenko DaniilsRēzeknes FA2
29 Ozoliņš MaiklsSēlijas SS2
30 Aleksejevs IļjaBFC Daugavpils1
31 Artemčuks DaņilaBFC Daugavpils1
32 Geiko ArtjomsBFC Daugavpils1
33 Gleba AleksandrsBFC Daugavpils1
34 Saveļjevs VadimsBFC Daugavpils1
35 Sirņikovs ValentīnsBFC Daugavpils1
36 Vasiļjevs ArnoldsBFC Daugavpils1
37 Zeļenkovs AleksandrsBFC Daugavpils1
38 Bleive EdgarsFC Lokomotiv/Ilūkstes NSS1
39 Lušnikovs MaksimsFC Lokomotiv/Ilūkstes NSS1
40 Maculevičs AinārsFC Lokomotiv/Ilūkstes NSS1
41 Sapa ReinisFC Lokomotiv/Ilūkstes NSS1
42 Abakumovs JevgēnijsJēkabpils SS1
43 Borovkovs MaksimsJēkabpils SS1
44 Gribs AndrejsJēkabpils SS1
45 Mažors RaivisJēkabpils SS1
46 Rulietis MarkussJēkabpils SS1
47 Smirnovs ArtisJēkabpils SS1
48 Bogdanovs AlensRēzeknes FA1
49 Krickis IļjaRēzeknes FA1
50 Prančs DaniilsRēzeknes FA1
51 Samuiličs RomansRēzeknes FA1
52 Siņajevs KirilsRēzeknes FA1
53 Siņicins RemsRēzeknes FA1
54 Stoļarovs ArtūrsRēzeknes FA1
55 Vlasovs ArtjomsRēzeknes FA1
56 Škagals KristiānsSēlijas SS1

Attistības grupa U-13 A apakšgrupa 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Veina10910568+4828
2BFC Daugavpils10721358+2723
3FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS104152924+513
4Rēzekne103341930-1112
5Jēkabpils SS103072530-59
6Sēlijas SS100191074-641

Attistības grupa U-13 A apakšgrupa 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Veina10910568+4828
2BFC Daugavpils10721358+2723
3FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS104152924+513
4Rēzekne103341930-1112
5Jēkabpils SS103072530-59
6Sēlijas SS100191074-641

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par eFutbola spēlētāju!