Latvian Football Strategy 2017-2024

Izvēlies līgu:

  • Spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
06
jūl
Ludzas stadions "Vārpa"
10:30
Ludzas NSS/SK Kuorsova31Līvānu BJSS 
06
jūl
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
19:00
Preiļu BJSS90Rēzeknes novada BJSS 
07
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
10:00
Rēzekne91Sēlijas SS 
18
sep
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
11:00
Ilūkstes NSS03BFC Daugavpils 
2. kārtaProtokols
11
jūl
Gostiņu stadions
11:00
Sēlijas SS13Ilūkstes NSS 
11
jūl
Maltas stadions
18:00
Rēzeknes novada BJSS08Rēzekne 
12
jūl
Ludzas stadions "Vārpa"
17:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova20Preiļu BJSS 
18
jūl
Līvānu pilsētas stadions
11:00
Līvānu BJSS23BFC Daugavpils 
3. kārtaProtokols
18
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
10:00
Rēzekne40Ludzas NSS/SK Kuorsova 
21
jūl
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
17:00
Ilūkstes NSS11Rēzeknes novada BJSS 
22
jūl
Stadions "Celtnieks"
11:00
BFC Daugavpils101Sēlijas SS 
22
jūl
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
17:00
Preiļu BJSS42Līvānu BJSS 
4. kārtaProtokols
26
jūl
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
18:00
Preiļu BJSS06Rēzekne 
27
jūl
Līvānu pilsētas stadions
10:00
Līvānu BJSS20Sēlijas SS 
27
jūl
Ludzas stadions "Vārpa"
13:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova30Ilūkstes NSS 
28
jūl
Maltas stadions
11:00
Rēzeknes novada BJSS24BFC Daugavpils 
5. kārtaProtokols
04
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
11:00
Rēzekne52Līvānu BJSS 
05
aug
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
12:00
Ilūkstes NSS00Preiļu BJSS 
06
aug
Gostiņu stadions
11:00
Sēlijas SS23Rēzeknes novada BJSS 
27
aug
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils32Ludzas NSS/SK Kuorsova 
6. kārtaProtokols
12
aug
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
11:00
Preiļu BJSS33BFC Daugavpils 
12
aug
Līvānu pilsētas stadions
17:00
Līvānu BJSS80Rēzeknes novada BJSS 
13
aug
Ludzas stadions "Vārpa"
16:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova20Sēlijas SS 
23
aug
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
11:00
Ilūkstes NSS25Rēzekne 
7. kārtaProtokols
15
aug
Stadions "Celtnieks"
10:00
BFC Daugavpils20Rēzekne 
17
aug
Gostiņu stadions
10:00
Sēlijas SS26Preiļu BJSS 
17
aug
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
11:00
Ilūkstes NSS12Līvānu BJSS 
20
aug
Maltas stadions
17:00
Rēzeknes novada BJSS02Ludzas NSS/SK Kuorsova 
8. kārtaProtokols
23
aug
Maltas stadions
18:00
Rēzeknes novada BJSS16Preiļu BJSS 
24
aug
Līvānu pilsētas stadions
17:00
Līvānu BJSS13Ludzas NSS/SK Kuorsova 
29
aug
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
12:00
BFC Daugavpils70Ilūkstes NSS 
31
aug
Gostiņu stadions
10:00
Sēlijas SS18Rēzekne 
9. kārtaProtokols
01
sep
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
17:00
Ilūkstes NSS32Sēlijas SS 
03
sep
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
16:00
BFC Daugavpils40Līvānu BJSS 
05
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
18:00
Rēzekne80Rēzeknes novada BJSS 
07
sep
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
17:00
Preiļu BJSS23Ludzas NSS/SK Kuorsova 
10. kārtaProtokols
06
sep
Maltas stadions
17:00
Rēzeknes novada BJSS22Ilūkstes NSS 
11
sep
Ludzas stadions "Vārpa"
14:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova00Rēzekne 
13
sep
Līvānu pilsētas stadions
17:00
Līvānu BJSS24Preiļu BJSS 
14
sep
Viesītes stadions
16:00
Sēlijas SS08BFC Daugavpils 
11. kārtaProtokols
17
sep
Viesītes stadions
16:00
Sēlijas SS33Līvānu BJSS 
21
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00
Rēzekne11Preiļu BJSS 
22
sep
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
18:00
BFC Daugavpils80Rēzeknes novada BJSS 
24
sep
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
17:00
Ilūkstes NSS01Ludzas NSS/SK Kuorsova 
12. kārtaProtokols
Ludzas stadions "Vārpa"
Ludzas NSS/SK Kuorsova--BFC Daugavpils-
29
sep
Maltas stadions
16:00
Rēzeknes novada BJSS51Sēlijas SS 
29
sep
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
17:00
Preiļu BJSS51Ilūkstes NSS 
01
okt
Līvānu pilsētas stadions
16:00
Līvānu BJSS05Rēzekne 
13. kārtaProtokols
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
BFC Daugavpils--Preiļu BJSS-
06
okt
Viesītes stadions
17:00
Sēlijas SS04Ludzas NSS/SK Kuorsova 
08
okt
Maltas stadions
15:00
Rēzeknes novada BJSS02Līvānu BJSS 
27
okt
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
16:00
Rēzekne--Ilūkstes NSS 
14. kārtaProtokols
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
Preiļu BJSS--Sēlijas SS-
Ludzas stadions "Vārpa"
Ludzas NSS/SK Kuorsova--Rēzeknes novada BJSS-
16
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
12:00
Rēzekne--BFC Daugavpils 
03
nov
Līvānu pilsētas stadions
16:00
Līvānu BJSS--Ilūkstes NSS-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Kedrins ArtjomsRēzekne16
2 Višņakovs DanielsRēzekne15
3 Vaivods AndrejsPreiļu BJSS14
4 Vinogradovs MaksimsLīvānu BJSS11
5 Ogijenko NikitaBFC Daugavpils10
6 Nazarovs DenissRēzekne10
7 Našatirs AleksejsBFC Daugavpils7
8 Lacs ReinisPreiļu BJSS7
9 Lozda LinardsBFC Daugavpils6
10 Vindulis KristiānsLīvānu BJSS6
11 Strods ErvīnsPreiļu BJSS6
12 Strods RaitisRēzeknes novada BJSS6
13 Lauva RaivoSēlijas SS6
14 Reimanis RihardsBFC Daugavpils5
15 Krišāns GustavsLudzas NSS/SK Kuorsova5
16 Tomiļins ValērijsLudzas NSS/SK Kuorsova5
17 Ziepnieks MareksRēzekne5
18 Žurņa ŅikitaRēzekne5
19 Aizporietis KristersSēlijas SS5
20 Aļehno IļjaBFC Daugavpils4
21 Čelnovs VadimsBFC Daugavpils4
22 Kokins KristiānsBFC Daugavpils4
23 Buls DaniilsIlūkstes NSS4
24 Olants Niks MarkussLīvānu BJSS4
25 Bankovskis ArtisLudzas NSS/SK Kuorsova4
26 Aleksejevs RomansBFC Daugavpils3
27 Mitušovs KirilsBFC Daugavpils3
28 Fjodorovs MatīssIlūkstes NSS3
29 Žogla RaitisRēzekne3
30 Antiņš DanielsRēzeknes novada BJSS3
31 Čerņecovs MarksBFC Daugavpils2
32 Zahars ArmandsBFC Daugavpils2
33 Zakševskis MaksimsBFC Daugavpils2
34 Lizaks DzintarsIlūkstes NSS2
35 Rulietis MarkussLīvānu BJSS2
36 Bondarenko PotapsLudzas NSS/SK Kuorsova2
37 Bonka Robins DanielsLudzas NSS/SK Kuorsova2
38 Šumskis AnrijsLudzas NSS/SK Kuorsova2
39 Akmentiņš DāvisPreiļu BJSS2
40 Budajs KirillsPreiļu BJSS2
41 Danilovs KristiānsPreiļu BJSS2
42 Ontensons ArtūrsPreiļu BJSS2
43 Čerņavka StanislavsRēzeknes novada BJSS2
44 Stepāns ArmandsSēlijas SS2
45 Artemčuks DaņilaBFC Daugavpils1
46 Vadims MarkevičsBFC Daugavpils1
47 Bleive MaigursIlūkstes NSS1
48 Pavlovs TimursIlūkstes NSS1
49 Surgovts OliversIlūkstes NSS1
50 Vasiļevskis ValtersIlūkstes NSS1
51 Jasukevičs SemionsLīvānu BJSS1
52 Karpovičs RaitisLīvānu BJSS1
53 Lipskis NikitaLīvānu BJSS1
54 Rulietis EmīlsLīvānu BJSS1
55 Kaupužs DairisLudzas NSS/SK Kuorsova1
56 Kodaļevs MaksimsLudzas NSS/SK Kuorsova1
57 Paršova SintijaLudzas NSS/SK Kuorsova1
58 Timoškins AdriansLudzas NSS/SK Kuorsova1
59 Antonovs DaniilsPreiļu BJSS1
60 Paļenkovs KirillsPreiļu BJSS1
61 Sergejevs ŅikitaPreiļu BJSS1
62 Verza SandisPreiļu BJSS1
63 Aleksejevs ViktorsRēzekne1
64 Buļs ArmandsRēzekne1
65 Litaunieks ĒriksRēzekne1
66 Plotka RenārsRēzekne1
67 Kolosovs ArtursRēzeknes novada BJSS1
68 Smirnovs IļjaRēzeknes novada BJSS1
69 Dārziņš ArmīnsSēlijas SS1

Saistībā ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai 2021. gada sacensības ir noslēgtas. PLAŠĀKA INFORMĀCIJA.

 

  Komanda S U N Z GV ZV VA P Koef.
1 BFC DAUGAVPILS 11 10 1 0 55 10 45 31 2.82
2 RĒZEKNE 12 9 2 1 59 9 50 29 2.42
3 LUDZAS NSS/SK KUORSOVA 12 9 1 2 25 11 14 28 2.33
4 PREIĻU BJSS 12 6 3 3 40 23 17 21 1.75
5 LĪVĀNU BJSS 13 4 1 8 27 35 -8 13 1
6 ILŪKSTES NSS 12 2 3 7 13 32 -19 9 0.75
7 RĒZEKNES NOVADA BJSS 13 2 2 9 14 61 -47 8 0.62
8 SĒLIJAS SS 13 0 1 12 14 66 -52 1 0.08

Optibet Virsliga 2021

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS2820626522+4366
2Valmiera FC2819545419+3562
3FK Liepāja2816394726+2151
4Riga FC2814865426+2850
5FK Spartaks28112154041-135
6BFC Daugavpils2895143753-1632
7FK Metta2855183355-2220
8FC Noah Jurmala281027896-883
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU