Latvian Football Strategy 2017-2024

Izvēlies līgu:

  • Spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
25
jūl
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
12:00
Preiļu BJSS07Rakari 
09
aug
Ludzas stadions "Vārpa"
14:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova24Sēlijas SS 
10
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00
Rēzekne010FK Veina 
2. kārtaProtokols
16
aug
Upesciema stadions
18:30
Rakari140Rēzekne 
18
aug
Cēsu pilsētas stadions
15:00
FK Priekuļi/Vidzemes FC43Preiļu BJSS 
29
aug
Aizkraukles stadions
12:00
FK Veina50Ludzas NSS/SK Kuorsova 
3. kārtaProtokols
06
jūl
Viesītes stadions
15:00
Sēlijas SS15FK Veina 
06
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzekne32FK Priekuļi/Vidzemes FC 
07
jūl
Ludzas stadions "Vārpa"
12:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova012Rakari 
4. kārtaProtokols
12
jūl
Cēsu pilsētas stadions
15:00
FK Priekuļi/Vidzemes FC12Ludzas NSS/SK Kuorsova 
13
jūl
Upesciema stadions
11:00
Rakari110Sēlijas SS 
14
jūl
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
11:00
Preiļu BJSS103Rēzekne 
5. kārtaProtokols
18
jūl
Aizkraukles stadions
12:00
FK Veina11Rakari 
19
jūl
Ludzas stadions "Vārpa"
11:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova22Preiļu BJSS 
20
jūl
Viesītes stadions
18:00
Sēlijas SS40FK Priekuļi/Vidzemes FC 
6. kārtaProtokols
26
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
11:00
Rēzekne10Ludzas NSS/SK Kuorsova 
26
jūl
Cēsu pilsētas stadions
17:00
FK Priekuļi/Vidzemes FC011FK Veina 
27
jūl
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
12:00
Preiļu BJSS11Sēlijas SS 
7. kārtaProtokols
01
aug
Upesciema stadions
11:00
Rakari31FK Priekuļi/Vidzemes FC 
01
aug
Viesītes stadions
16:00
Sēlijas SS30Rēzekne 
8. kārtaProtokols
28
sep
Viesītes stadions
18:00
Sēlijas SS31Ludzas NSS/SK Kuorsova 
05
okt
Aizkraukles stadions
15:00
FK Veina80Rēzekne 
9. kārtaProtokols
26
sep
Ludzas stadions "Vārpa"
15:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova010FK Veina 
10. kārtaProtokols
23
aug
Upesciema stadions
12:00
Rakari101Ludzas NSS/SK Kuorsova 
23
aug
Cēsu pilsētas stadions
14:00
FK Priekuļi/Vidzemes FC20Rēzekne 
27
aug
Aizkraukles stadions
15:00
FK Veina110Sēlijas SS 
11. kārtaProtokols
30
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
11:00
Rēzekne15Preiļu BJSS 
31
aug
Viesītes stadions
18:00
Sēlijas SS13Rakari 
06
sep
Ludzas stadions "Vārpa"
18:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova00FK Priekuļi/Vidzemes FC 
12. kārtaProtokols
09
sep
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
18:00
Preiļu BJSS42Ludzas NSS/SK Kuorsova 
12
sep
Upesciema stadions
12:00
Rakari20FK Veina 
13. kārtaProtokols
20
sep
Ludzas stadions "Vārpa"
18:00
Ludzas NSS/SK Kuorsova13Rēzekne 
22
sep
Viesītes stadions
17:00
Sēlijas SS63Preiļu BJSS 
14. kārtaProtokols
20
sep
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
17:00
Preiļu BJSS25FK Veina 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Hščanovičs RobertsFK Veina Aizkraukle20
2 Stoma DanielsFK Veina Aizkraukle20
3 Zalužinskis EdvardsRakari12
4 Grāpis AlbertsRakari10
5 Belickis GatisFK Veina Aizkraukle9
6 Zīle RinaldsSēlijas SS9
7 Omeļusiks RodionsRakari8
8 Paļenkovs RomānsPreiļu BJSS7
9 Spāde MarkussRakari7
10 Ovsjaņņikovs KristofersFK Veina Aizkraukle6
11 Dauksts DairisLudzas NSS/SK Kuorsova6
12 Sveikulis RobertsFK Priekuļi/Vidzemes FC5
13 Mūrnieks DāvisPreiļu BJSS5
14 Turčinskis RenātsPreiļu BJSS5
15 Ābeļkalns ArdisRakari5
16 Beļajevs KristersFK Veina Aizkraukle4
17 Kivlenieks MatīssPreiļu BJSS4
18 Grietiņš RaimondsRakari4
19 Lūsis EmīlsRakari4
20 Serģis RaivoRakari4
21 Nenišķis MikusSēlijas SS4
22 Kaļva MarkussFK Veina Aizkraukle3
23 Upenieks AleksPreiļu BJSS3
24 Lazarevs ArtjomsRakari3
25 Rudzišs RaitisRēzekne3
26 Marcinkevičs MarkussSēlijas SS3
27 Paukšēns Adrians AlensFK Priekuļi/Vidzemes FC2
28 Raudziņš Kristers MartinsFK Priekuļi/Vidzemes FC2
29 Valdheims Kristiāns DanielsFK Veina Aizkraukle2
30 Krišāns RenārsLudzas NSS/SK Kuorsova2
31 Pakļenkovs RainersLudzas NSS/SK Kuorsova2
32 Geduševs AleksandrsPreiļu BJSS2
33 Rusiņš ElvisPreiļu BJSS2
34 Redlihs RalfsRakari2
35 Siliņš SandisRakari2
36 Jemeļjanovs ErvīnsRēzekne2
37 Ludboržs KristofersRēzekne2
38 Lurzals AdamsRēzekne2
39 Mihailovs DmitrijsRēzekne2
40 Labutis MarkussSēlijas SS2
41 Rozenbergs JēkabsFK Priekuļi/Vidzemes FC1
42 Indričs ArtūrsFK Veina Aizkraukle1
43 Pozņiaks HaraldsFK Veina Aizkraukle1
44 Tučs DanielsLudzas NSS/SK Kuorsova1
45 Ņikiforovs MaksimsPreiļu BJSS1
46 Jēkabsons JustsRakari1
47 Muižnieks RalfsRakari1
48 Aizporietis TomsSēlijas SS1
49 Fišers RobertsSēlijas SS1
50 Kārklis RaivilsSēlijas SS1
51 Saliņš RenārsSēlijas SS1

Saistībā ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai 2021. gada sacensības ir noslēgtas. PLAŠĀKA INFORMĀCIJA.

 

  Komanda S U N Z GV ZV VA P Koef.
1 RAKARI 9 8 1 0 63 4 59 25 2.78
2 FK VEINA 10 8 1 1 66 6 60 25 2.5
3 SĒLIJAS SS 10 5 1 4 23 37 -14 16 1.6
4 PREIĻU BJSS 9 3 2 4 30 31 -1 11 1.22
5 RĒZEKNE 10 3 0 7 11 55 -44 9 0.9
6 FK PRIEKUĻI/VIDZEMES FC 8 2 1 5 10 26 -16 7 0.88
7 LUDZAS NSS/SK KUORSOVA 12 1 2 9 11 55 -44 5 0.42

Optibet Virsliga 2021

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS2820626522+4366
2Valmiera FC2819545419+3562
3FK Liepāja2816394726+2151
4Riga FC2814865426+2850
5FK Spartaks28112154041-135
6BFC Daugavpils2895143753-1632
7FK Metta2855183355-2220
8FC Noah Jurmala281027896-883
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU