Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
Elites grupa U-16 2024
- 8pozīcija
- 7punkti
- 11:23vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Haralds KalniņšDzimšanas datums: 23.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
879
-
1
-
Aizsargi
Igors KūlītisDzimšanas datums: 10.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ernests LūsisDzimšanas datums: 26.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
512
2
2
1
Daniels ŅemirskisDzimšanas datums: 23.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
234
-
1
-
Aleksis RomanovsDzimšanas datums: 23.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
612
-
1
-
Kārlis ŠņepstsDzimšanas datums: 08.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
810
-
-
-
Ritvars SniķersDzimšanas datums: 01.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
787
-
1
-
Pussargi
Rojs BušsDzimšanas datums: 05.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
321
-
1
-
Salvijs CiprussDzimšanas datums: 25.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
866
1
-
-
Alekss TkačenkoDzimšanas datums: 20.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
720
-
6
-
Uzbrucēji
Hugo BeķerisDzimšanas datums: 16.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
733
1
1
-
Markuss Eduards BlaubergsDzimšanas datums: 10.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
571
1
2
-
Jānis LapiņšDzimšanas datums: 04.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
266
-
-
-
Emīls TomassDzimšanas datums: 05.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
603
2
-
-
Spēlētāji
Krišs AdataDzimšanas datums: 06.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Adrians BaņņikovsDzimšanas datums: 16.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts BlūzmaDzimšanas datums: 08.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
24
-
-
-
Dans DīmanisDzimšanas datums: 24.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ralfs DrunkaDzimšanas datums: 11.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
98
1
-
-
Rūdis IrklisDzimšanas datums: 03.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Matīss JurkaDzimšanas datums: 05.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Toms Ernests KazeksDzimšanas datums: 30.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
272
-
-
-
Roberts KuzņecovsDzimšanas datums: 03.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
306
-
-
-
Dāvis MežulisDzimšanas datums: 16.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
21
-
-
-
Deivids MiksDzimšanas datums: 18.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
733
2
-
-
Ralfs StreibaDzimšanas datums: 09.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
402
1
-
-
Jēkabs VagarsDzimšanas datums: 20.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs Sandijs ZauskaDzimšanas datums: 13.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
102
-
-
-
sestdiena
13
apr
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 1. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
sestdiena
20
apr
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 2. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
sestdiena
27
apr
16:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 3. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
sestdiena
4
mai
12:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 4. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
sestdiena
18
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 6. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
sestdiena
25
mai
16:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 7. kārta
Mežaparks SV
sestdiena
1
jūn
16:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 8. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
piektdiena
7
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 9. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
sestdiena
15
jūn
18:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 10. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
sestdiena
6
jūl
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 5. kārta
Stadions "Celtnieks"
sestdiena
27
jūl
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 11. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
pirmdiena
5
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 12. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
sestdiena
10
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 13. kārta
Stadions ''Velnciems''
-
sestdiena
17
aug
18:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 14. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Leonards Livčāns
FS METTA
7
2
Maksims Šnaidmans
Rīgas Futbola skola
7
3
Emīls Kristers Šmaukstelis
FS Jelgava
6
4
Niks Glindziņš
SK Super Nova
6
5
Nils Voitiškis
FS Jelgava
6
6
Nazar Prudchenko
Daugavpils
5
7
Aleksejs Bukovskis
Rīgas Futbola skola
4
8
Daniels Huberts Kaira
FS Jelgava
4
9
Artemijs Uļjanovs
Riga FC Academy
3
10
Dairis Mičulis
SK Super Nova
3
11
Jegors Čugunovs
SK Super Nova
3
12
Leo Šenfelds
Liepājas FS
3
13
Ņikita Ponomarjovs
SK Super Nova
3
14
Olivers Beķeris
FS METTA
3
15
Valters Lūsis
FS Jelgava
3
16
Aleksejs Švidkijs
Riga FC Academy
2
17
Artemijs Deņisovs
Rīgas Futbola skola
2
18
Deivids Miks
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
19
Edvards Sniedzītis
FS Jelgava
2
20
Emīls Tomass
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
21
Ernests Lūsis
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
22
Ivan Kolisnychenko
Riga FC Academy
2
23
Lauris Lākutis
Liepājas FS
2
24
Maksims Bērziņš
Daugavpils
2
25
Nikolass Mimnonovs
Daugavpils
2
26
Patriks Toms Brūns
Liepājas FS
2
27
Roberts Ozoliņš
Liepājas FS
2
28
Roberts Voitkevičs
Daugavpils
2
29
Aksels Hohfelds
Daugavpils
1
30
Aleksandrs Vorobjovs
Riga FC Academy
1
31
Alims Saveļjevs
Daugavpils
1
32
Artjoms Kroļikovs
Rīgas Futbola skola
1
33
Deniss Nazarovs
Riga FC Academy
1
34
Enriko Gauračs
FS METTA
1
35
Ēriks Adrians Puļķukalns
Riga FC Academy
1
36
Georgijs Bombāns
SK Super Nova
1
37
Gustavs Aniņš
Liepājas FS
1
38
Gustavs Skersis
Liepājas FS
1
39
Hugo Beķeris
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
40
Jegors Blaževičs
Riga FC Academy
1
41
Jegors Seļivanovs
Riga FC Academy
1
42
Jēkabs Vītiņš
Rīgas Futbola skola
1
43
Kārlis Anmanis
FS Jelgava
1
44
Kipras Mašanauskas
FS METTA
1
45
Kletskiy Maxim
FS METTA
1
46
Kristaps Rekmanis
SK Super Nova
1
47
Kristers Birkše-Kloks
SK Super Nova
1
48
Kristiāns Ziediņš
FS Jelgava
1
49
Marks Petrovskis
Rīgas Futbola skola
1
50
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
51
Martins Skrupskis
FS Jelgava
1
52
Patriks Viktors Bērziņš
Liepājas FS
1
53
Ralfs Drunka
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
54
Ralfs Streiba
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
55
Rauls Ozoliņš
Rīgas Futbola skola
1
56
Renārs Lilavs
SK Super Nova
1
57
Rolands Daukšts
Daugavpils
1
58
Salvijs Cipruss
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
59
Timurs Piščiks
FS Jelgava
1
60
Toms Sarma
Riga FC Academy
1
61
Valters Aniņš
Liepājas FS
1