Daugavpils

Elites grupa U-16 2024

  • 6pozīcija
  • 9punkti
  • 15:22vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Pussargi
Adrians LietaunieksDzimšanas datums: 22.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
720
-
1
-
Linards LozdaDzimšanas datums: 08.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Alims SaveļjevsDzimšanas datums: 07.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
168
1
-
-
Spēlētāji
Maksims AleksejevsDzimšanas datums: 01.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
810
-
-
-
Daņila ArtemčuksDzimšanas datums: 01.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims BērziņšDzimšanas datums: 16.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
806
2
3
-
Kirills BudajsDzimšanas datums: 23.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
48
-
-
-
Rolands DaukštsDzimšanas datums: 19.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
359
1
-
-
Markuss DjatkovičsDzimšanas datums: 10.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
720
-
1
-
Aksels HohfeldsDzimšanas datums: 03.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
249
1
-
-
Ganass JegorsDzimšanas datums: 18.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
810
-
1
-
Rihards KatlapsDzimšanas datums: 01.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Bondarevs KirillsDzimšanas datums: 29.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
317
-
2
-
Kristiāns KokinsDzimšanas datums: 22.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nikolass MimnonovsDzimšanas datums: 16.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
792
2
3
-
Aleksejs NašatirsDzimšanas datums: 21.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
76
-
-
-
Nikita OgijenkoDzimšanas datums: 20.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
251
-
-
-
Timurs PavlovsDzimšanas datums: 13.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vadims PavlovsDzimšanas datums: 25.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nazar PrudchenkoDzimšanas datums: 28.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
9
810
5
-
-
Daniels RudgalvisDzimšanas datums: 06.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
293
-
-
-
Artjoms SimanovičsDzimšanas datums: 19.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
9
-
-
-
Dainis SjadroDzimšanas datums: 24.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
720
-
-
-
Markevičs VadimsDzimšanas datums: 26.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aigars ValeinisDzimšanas datums: 29.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
232
-
-
-
Roberts VoitkevičsDzimšanas datums: 08.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
720
2
4
-
Raivis ZaharevskisDzimšanas datums: 08.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Armands ZaharsDzimšanas datums: 15.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

sestdiena

13
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 1. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

ceturtdiena

18
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 2. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

sestdiena

27
apr
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 3. kārta
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

4
mai
15:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 4. kārta
Mežaparks SV

svētdiena

19
mai
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 6. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

svētdiena

26
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 7. kārta
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

1
jūn
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 8. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

trešdiena

5
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 9. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

12
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 10. kārta
Stadions ''Velnciems''

sestdiena

6
jūl
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 5. kārta
Stadions "Celtnieks"
-

sestdiena

27
jūl
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 11. kārta
Stadions "Celtnieks"
-

pirmdiena

5
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 12. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-

piektdiena

9
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 13. kārta
Stadions "Celtnieks"
-

sestdiena

17
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 14. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
8
1
1
25
7
+18
25
2
10
6
3
1
20
5
+15
21
3
10
5
0
5
17
19
-2
15
4
10
3
5
2
13
13
0
14
5
10
2
3
5
13
19
-6
9
6
9
2
3
4
15
22
-7
9
7
10
1
4
5
13
19
-6
7
1
Leonards Livčāns
FS METTA
7
2
Maksims Šnaidmans
Rīgas Futbola skola
7
3
Emīls Kristers Šmaukstelis
FS Jelgava
6
4
Niks Glindziņš
SK Super Nova
6
5
Nils Voitiškis
FS Jelgava
6
6
Nazar Prudchenko
Daugavpils
5
7
Aleksejs Bukovskis
Rīgas Futbola skola
4
8
Daniels Huberts Kaira
FS Jelgava
4
9
Artemijs Uļjanovs
Riga FC Academy
3
10
Dairis Mičulis
SK Super Nova
3
11
Jegors Čugunovs
SK Super Nova
3
12
Leo Šenfelds
Liepājas FS
3
13
Ņikita Ponomarjovs
SK Super Nova
3
14
Olivers Beķeris
FS METTA
3
15
Valters Lūsis
FS Jelgava
3
16
Aleksejs Švidkijs
Riga FC Academy
2
17
Artemijs Deņisovs
Rīgas Futbola skola
2
18
Deivids Miks
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
19
Edvards Sniedzītis
FS Jelgava
2
20
Emīls Tomass
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
21
Ernests Lūsis
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
22
Ivan Kolisnychenko
Riga FC Academy
2
23
Lauris Lākutis
Liepājas FS
2
24
Maksims Bērziņš
Daugavpils
2
25
Nikolass Mimnonovs
Daugavpils
2
26
Patriks Toms Brūns
Liepājas FS
2
27
Roberts Ozoliņš
Liepājas FS
2
28
Roberts Voitkevičs
Daugavpils
2
29
Aksels Hohfelds
Daugavpils
1
30
Aleksandrs Vorobjovs
Riga FC Academy
1
31
Alims Saveļjevs
Daugavpils
1
32
Artjoms Kroļikovs
Rīgas Futbola skola
1
33
Deniss Nazarovs
Riga FC Academy
1
34
Enriko Gauračs
FS METTA
1
35
Ēriks Adrians Puļķukalns
Riga FC Academy
1
36
Georgijs Bombāns
SK Super Nova
1
37
Gustavs Aniņš
Liepājas FS
1
38
Gustavs Skersis
Liepājas FS
1
39
Hugo Beķeris
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
40
Jegors Blaževičs
Riga FC Academy
1
41
Jegors Seļivanovs
Riga FC Academy
1
42
Jēkabs Vītiņš
Rīgas Futbola skola
1
43
Kārlis Anmanis
FS Jelgava
1
44
Kipras Mašanauskas
FS METTA
1
45
Kletskiy Maxim
FS METTA
1
46
Kristaps Rekmanis
SK Super Nova
1
47
Kristers Birkše-Kloks
SK Super Nova
1
48
Kristiāns Ziediņš
FS Jelgava
1
49
Marks Petrovskis
Rīgas Futbola skola
1
50
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
51
Martins Skrupskis
FS Jelgava
1
52
Patriks Viktors Bērziņš
Liepājas FS
1
53
Ralfs Drunka
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
54
Ralfs Streiba
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
55
Rauls Ozoliņš
Rīgas Futbola skola
1
56
Renārs Lilavs
SK Super Nova
1
57
Rolands Daukšts
Daugavpils
1
58
Salvijs Cipruss
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
59
Timurs Piščiks
FS Jelgava
1
60
Toms Sarma
Riga FC Academy
1
61
Valters Aniņš
Liepājas FS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU