Rīgas Futbola skola
Elites grupa U-16 2024
- 3pozīcija
- 15punkti
- 17:19vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Uzbrucēji
Maksims ŠnaidmansDzimšanas datums: 21.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
855
7
-
-
Spēlētāji
Edvards Lukass AukštikalnisDzimšanas datums: 14.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
691
-
4
-
Toms Daniels BoleDzimšanas datums: 08.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
3
-
-
-
Aleksejs BukovskisDzimšanas datums: 07.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
900
4
1
-
Sergejs ButrimsDzimšanas datums: 20.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
900
-
-
-
Artemijs DeņisovsDzimšanas datums: 15.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
900
2
1
-
Deniss DeņisovsDzimšanas datums: 26.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis Kristiāns GrīnfogelsDzimšanas datums: 08.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Arsēnijs KlūgaDzimšanas datums: 28.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
741
-
3
-
Aleks KoliņkoDzimšanas datums: 19.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
31
-
-
-
Arnis KrauzeDzimšanas datums: 27.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artjoms KroļikovsDzimšanas datums: 04.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
900
1
2
-
Markuss LipskisDzimšanas datums: 17.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rovens LoginovsDzimšanas datums: 11.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artjoms ObodņikovsDzimšanas datums: 30.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
662
-
1
-
Aleksandrs Leons PalijsDzimšanas datums: 15.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
34
-
-
-
Maksims PečņikovsDzimšanas datums: 22.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
26
-
-
-
Marks PetrovskisDzimšanas datums: 01.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
442
1
1
-
Kristaps Deivids SecisDzimšanas datums: 01.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edgars StepančenkoDzimšanas datums: 25.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jegors TrufanovsDzimšanas datums: 04.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
877
-
1
-
Roberts VergazovsDzimšanas datums: 23.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Zahars VinklersDzimšanas datums: 01.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dmitrijs VišņakovsDzimšanas datums: 14.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ansis VītiņšDzimšanas datums: 09.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
739
-
1
-
Jēkabs VītiņšDzimšanas datums: 09.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
215
1
-
-
Nikolajs ZaharovsDzimšanas datums: 19.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
97
-
-
-
sestdiena
13
apr
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 1. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
ceturtdiena
18
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 2. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
sestdiena
27
apr
10:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 3. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
trešdiena
1
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 4. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
sestdiena
11
mai
19:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 5. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
sestdiena
18
mai
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 6. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
sestdiena
25
mai
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 7. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
sestdiena
1
jūn
16:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 8. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
trešdiena
5
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 9. kārta
Stadions "Celtnieks"
sestdiena
15
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 10. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
sestdiena
27
jūl
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 11. kārta
Stadions ''Velnciems''
-
sestdiena
3
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 12. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-
sestdiena
10
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 13. kārta
Mežaparks SV
-
sestdiena
17
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 14. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Leonards Livčāns
FS METTA
7
2
Maksims Šnaidmans
Rīgas Futbola skola
7
3
Emīls Kristers Šmaukstelis
FS Jelgava
6
4
Niks Glindziņš
SK Super Nova
6
5
Nils Voitiškis
FS Jelgava
6
6
Nazar Prudchenko
Daugavpils
5
7
Aleksejs Bukovskis
Rīgas Futbola skola
4
8
Daniels Huberts Kaira
FS Jelgava
4
9
Artemijs Uļjanovs
Riga FC Academy
3
10
Dairis Mičulis
SK Super Nova
3
11
Jegors Čugunovs
SK Super Nova
3
12
Leo Šenfelds
Liepājas FS
3
13
Ņikita Ponomarjovs
SK Super Nova
3
14
Olivers Beķeris
FS METTA
3
15
Valters Lūsis
FS Jelgava
3
16
Aleksejs Švidkijs
Riga FC Academy
2
17
Artemijs Deņisovs
Rīgas Futbola skola
2
18
Deivids Miks
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
19
Edvards Sniedzītis
FS Jelgava
2
20
Emīls Tomass
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
21
Ernests Lūsis
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
22
Ivan Kolisnychenko
Riga FC Academy
2
23
Lauris Lākutis
Liepājas FS
2
24
Maksims Bērziņš
Daugavpils
2
25
Nikolass Mimnonovs
Daugavpils
2
26
Patriks Toms Brūns
Liepājas FS
2
27
Roberts Ozoliņš
Liepājas FS
2
28
Roberts Voitkevičs
Daugavpils
2
29
Aksels Hohfelds
Daugavpils
1
30
Aleksandrs Vorobjovs
Riga FC Academy
1
31
Alims Saveļjevs
Daugavpils
1
32
Artjoms Kroļikovs
Rīgas Futbola skola
1
33
Deniss Nazarovs
Riga FC Academy
1
34
Enriko Gauračs
FS METTA
1
35
Ēriks Adrians Puļķukalns
Riga FC Academy
1
36
Georgijs Bombāns
SK Super Nova
1
37
Gustavs Aniņš
Liepājas FS
1
38
Gustavs Skersis
Liepājas FS
1
39
Hugo Beķeris
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
40
Jegors Blaževičs
Riga FC Academy
1
41
Jegors Seļivanovs
Riga FC Academy
1
42
Jēkabs Vītiņš
Rīgas Futbola skola
1
43
Kārlis Anmanis
FS Jelgava
1
44
Kipras Mašanauskas
FS METTA
1
45
Kletskiy Maxim
FS METTA
1
46
Kristaps Rekmanis
SK Super Nova
1
47
Kristers Birkše-Kloks
SK Super Nova
1
48
Kristiāns Ziediņš
FS Jelgava
1
49
Marks Petrovskis
Rīgas Futbola skola
1
50
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
51
Martins Skrupskis
FS Jelgava
1
52
Patriks Viktors Bērziņš
Liepājas FS
1
53
Ralfs Drunka
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
54
Ralfs Streiba
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
55
Rauls Ozoliņš
Rīgas Futbola skola
1
56
Renārs Lilavs
SK Super Nova
1
57
Rolands Daukšts
Daugavpils
1
58
Salvijs Cipruss
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
59
Timurs Piščiks
FS Jelgava
1
60
Toms Sarma
Riga FC Academy
1
61
Valters Aniņš
Liepājas FS
1