Rīgas Futbola skola

Elites grupa U-16 2024

  • 4pozīcija
  • 12punkti
  • 13:13vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Edvards Lukass AukštikalnisDzimšanas datums: 14.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
515
-
2
-
Toms Daniels BoleDzimšanas datums: 08.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksejs BukovskisDzimšanas datums: 07.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
630
3
1
-
Sergejs ButrimsDzimšanas datums: 20.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
630
-
-
-
Artemijs DeņisovsDzimšanas datums: 15.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
630
1
-
-
Deniss DeņisovsDzimšanas datums: 26.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis Kristiāns GrīnfogelsDzimšanas datums: 08.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arsēnijs KlūgaDzimšanas datums: 28.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
540
-
3
-
Aleks KoliņkoDzimšanas datums: 19.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
18
-
-
-
Arnis KrauzeDzimšanas datums: 27.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms KroļikovsDzimšanas datums: 04.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
630
1
-
-
Markuss LipskisDzimšanas datums: 17.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rovens LoginovsDzimšanas datums: 11.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms ObodņikovsDzimšanas datums: 30.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
444
-
1
-
Rauls OzoliņšDzimšanas datums: 04.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
623
1
2
-
Aleksandrs Leons PalijsDzimšanas datums: 15.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
23
-
-
-
Maksims PečņikovsDzimšanas datums: 22.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
26
-
-
-
Marks PetrovskisDzimšanas datums: 01.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
238
-
-
-
Kristaps Deivids SecisDzimšanas datums: 01.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims ŠnaidmansDzimšanas datums: 21.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
585
6
-
-
Edgars StepančenkoDzimšanas datums: 25.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jegors TrufanovsDzimšanas datums: 04.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
607
-
1
-
Roberts VergazovsDzimšanas datums: 23.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Zahars VinklersDzimšanas datums: 01.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs VišņakovsDzimšanas datums: 14.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ansis VītiņšDzimšanas datums: 09.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
479
-
1
-
Jēkabs VītiņšDzimšanas datums: 09.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
215
1
-
-
Nikolajs ZaharovsDzimšanas datums: 19.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
97
-
-
-

sestdiena

13
apr
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 1. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

ceturtdiena

18
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 2. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

sestdiena

27
apr
10:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 3. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

trešdiena

1
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 4. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

sestdiena

11
mai
19:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 5. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

18
mai
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 6. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

sestdiena

25
mai
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 7. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

1
jūn
16:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 8. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-

trešdiena

5
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 9. kārta
Stadions "Celtnieks"
-

sestdiena

15
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 10. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

sestdiena

27
jūl
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 11. kārta
Stadions ''Velnciems''
-

sestdiena

3
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 12. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-

sestdiena

10
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 13. kārta
Mežaparks SV
-

sestdiena

17
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-16 2024, 14. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
7
5
1
1
13
5
+8
16
2
7
3
3
1
11
4
+7
12
3
7
3
3
1
9
7
+2
12
5
7
1
3
3
10
12
-2
6
7
7
1
2
4
7
12
-5
5
8
6
1
1
4
8
16
-8
4
1
Maksims Šnaidmans
Rīgas Futbola skola
6
2
Leonards Livčāns
FS METTA
4
3
Nils Voitiškis
FS Jelgava
4
4
Aleksejs Bukovskis
Rīgas Futbola skola
3
5
Dairis Mičulis
SK Super Nova
3
6
Daniels Huberts Kaira
FS Jelgava
3
7
Nazar Prudchenko
Daugavpils
3
8
Emīls Kristers Šmaukstelis
FS Jelgava
2
9
Emīls Tomass
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
10
Ernests Lūsis
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
11
Ivan Kolisnychenko
Riga FC Academy
2
12
Jegors Čugunovs
SK Super Nova
2
13
Lauris Lākutis
Liepājas FS
2
14
Niks Glindziņš
SK Super Nova
2
15
Olivers Beķeris
FS METTA
2
16
Roberts Ozoliņš
Liepājas FS
2
17
Aksels Hohfelds
Daugavpils
1
18
Aleksandrs Vorobjovs
Riga FC Academy
1
19
Aleksejs Švidkijs
Riga FC Academy
1
20
Artemijs Deņisovs
Rīgas Futbola skola
1
21
Artemijs Uļjanovs
Riga FC Academy
1
22
Artjoms Kroļikovs
Rīgas Futbola skola
1
23
Deivids Miks
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
24
Deniss Nazarovs
Riga FC Academy
1
25
Ēriks Adrians Puļķukalns
Riga FC Academy
1
26
Gustavs Skersis
Liepājas FS
1
27
Hugo Beķeris
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
28
Jegors Blaževičs
Riga FC Academy
1
29
Jegors Seļivanovs
Riga FC Academy
1
30
Jēkabs Vītiņš
Rīgas Futbola skola
1
31
Kletskiy Maxim
FS METTA
1
32
Kristaps Rekmanis
SK Super Nova
1
33
Kristers Birkše-Kloks
SK Super Nova
1
34
Kristiāns Ziediņš
FS Jelgava
1
35
Leo Šenfelds
Liepājas FS
1
36
Maksims Bērziņš
Daugavpils
1
37
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
38
Martins Skrupskis
FS Jelgava
1
39
Ņikita Ponomarjovs
SK Super Nova
1
40
Patriks Toms Brūns
Liepājas FS
1
41
Patriks Viktors Bērziņš
Liepājas FS
1
42
Ralfs Drunka
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
43
Ralfs Streiba
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
44
Rauls Ozoliņš
Rīgas Futbola skola
1
45
Renārs Lilavs
SK Super Nova
1
46
Roberts Voitkevičs
Daugavpils
1
47
Rolands Daukšts
Daugavpils
1
48
Timurs Piščiks
FS Jelgava
1
49
Toms Sarma
Riga FC Academy
1
50
Valters Aniņš
Liepājas FS
1
51
Valters Lūsis
FS Jelgava
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes