TFK Salaspils

LTFA Virslīga 20/21

  • 6pozīcija
  • 10punkti
  • 29:68vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Igors GrudinsDzimšanas datums: 09.07.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Vadims KuprijanovsDzimšanas datums: 01.09.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Raivo VaivodsDzimšanas datums: 26.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Aizsargi
Mārtiņš AuziņšDzimšanas datums: 21.08.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daņila ČudinsDzimšanas datums: 18.05.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Konstantins GuļenkoDzimšanas datums: 06.11.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
2
-
Deniss KučersDzimšanas datums: 13.02.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
1
-
Maksims KudrjašovsDzimšanas datums: 12.11.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Aleksejs SanatovsDzimšanas datums: 30.07.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Niks Niklāvs ŠkaunacisDzimšanas datums: 30.08.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
3
-
Uzbrucēji
Andrejs KondratjevsDzimšanas datums: 26.08.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
3
-
Kārlis LīcisDzimšanas datums: 14.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
2
-
Spēlētāji
Jevgēnijs SadovņikovsDzimšanas datums: 31.07.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

svētdiena

1
nov
15:30
2020
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 6. kārta
Elektrum Olimpiskais centrs

sestdiena

14
nov
14:00
2020
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 7. kārta
Salaspils Sporta nams

trešdiena

25
nov
20:00
2020
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 2. kārta
Salaspils Sporta nams

sestdiena

28
nov
14:00
2020
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 9. kārta
Jēkabpils sporta nams

svētdiena

14
feb
15:00
2021
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 3. kārta
Salaspils Sporta nams

sestdiena

20
feb
14:00
2021
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 4. kārta
Zemgales Olimpiskā centra halle

sestdiena

27
feb
15:30
2021
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 5. kārta
Salaspils Sporta nams

svētdiena

14
mar
13:00
2021
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 10. kārta
Olimpiskais sporta centrs

sestdiena

20
mar
14:00
2021
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 11. kārta
Salaspils Sporta nams

sestdiena

27
mar
15:00
2021
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 12. kārta
Rēzeknes Olimpiskā centra halle

trešdiena

31
mar
20:00
2021
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 13. kārta
Salaspils Sporta nams

sestdiena

3
apr
14:00
2021
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 14. kārta
Salaspils Sporta nams
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
11
0
1
94
20
+74
33
3
12
6
2
4
54
33
+21
20
4
12
5
2
5
35
38
-3
17
5
12
3
2
7
32
44
-12
11
6
12
3
1
8
29
68
-39
10
7
12
2
1
9
26
81
-55
7
1
Seņs Maksims
FC Petrow/Jelgava
18
2
Raščevskis Ričards
TFK Rēzekne
17
3
Shamli Dmytro
FC Petrow/Jelgava
17
4
Kuzmin Dzmitry
Jēkabpils lūši/Ošukalns
13
5
Mhitarjans Artūrs
RSU/BAO-Dobele
12
6
Atamaņukovs Vadims
Jēkabpils lūši/Ošukalns
10
7
Halimons Jurijs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
10
8
Matjušenko Germans
FC Petrow/Jelgava
10
9
Tarakanovs Edgars
TFK Rēzekne
10
10
Oļeškovs Sergejs
FK Nikars
9
11
Līcis Kārlis
TFK Salaspils
8
12
Putāns Rolands
Jēkabpils lūši/Ošukalns
8
13
Rožkovskis Romāns
FK Raba
8
14
Babris Miks
FC Petrow/Jelgava
7
15
Hudaiberdijevs Aleksandrs
FC Petrow/Jelgava
7
16
Ikstens Oskars
FK Nikars
7
17
Jerofejevs Artūrs
FC Petrow/Jelgava
7
18
Kudrjašovs Vitālijs
RSU/BAO-Dobele
7
19
Kuļešovs Artūrs
FK Raba
7
20
Lopes Alexandre Jorge Manuel
TFK Rēzekne
7
21
Potlovs Maksims
Jēkabpils lūši/Ošukalns
7
22
Kuļešovs Aleksandrs
FK Raba
6
23
Sebiskveradze Archil
FC Petrow/Jelgava
6
24
Strazdiņš Artūrs
FK Raba
6
25
Zabarovskis Dmitrijs
FK Nikars
6
26
Askerov Vugar
FC Petrow/Jelgava
5
27
Borisovs Dmitrijs
TFK Rēzekne
5
28
Jakovļevs Dmitrijs
FK Raba
5
29
Koļesņikovs Artjoms
FK Raba
5
30
Kozlovskis Artjoms
FC Petrow/Jelgava
5
31
Macuks Aleksandrs
FC Lokomotiv Daugavpils
5
32
Rimkus Vlads
FK Raba
5
33
Sanatovs Aleksejs
TFK Salaspils
5
34
Babris Matīss
FC Petrow/Jelgava
4
35
Martins Eduards
FC Petrow/Jelgava
4
36
Pastars Renārs
FK Nikars
4
37
Pinheiro Da Cruz Ederson
FK Raba
4
38
Radevičs Jans
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
39
Ragainis Rainers
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
40
Šteinboks Romāns
RSU/BAO-Dobele
4
41
Zabarovskis Konstantīns
FK Nikars
4
42
Boroda Roberts
FK Nikars
3
43
Kontseba Pavlo
FC Lokomotiv Daugavpils
3
44
Kučers Deniss
TFK Salaspils
3
45
Lapkovskis Igors
Jēkabpils lūši/Ošukalns
3
46
Liņģis Aigars
FC Lokomotiv Daugavpils
3
47
Macuks Juris
TFK Salaspils
3
48
Mhitarjans Alberts
RSU/BAO-Dobele
3
49
Peņkovskis Oļegs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
3
50
Škaunacis Niks Niklāvs
TFK Salaspils
3
51
Auziņš Mārtiņš
TFK Salaspils
2
52
Burenkovs Andrejs
TFK Salaspils
2
53
Butlers Raitis Haralds
FC Petrow/Jelgava
2
54
Daniljans Artašess
FK Nikars
2
55
Grande Martins Matheus
TFK Rēzekne
2
56
Grīslis Toms Kristians
FK Raba
2
57
Jegorovs Egīls
TFK Rēzekne
2
58
Jelagovs Ņikita
TFK Rēzekne
2
59
Kondratjevs Andrejs
TFK Salaspils
2
60
Kravčenkovs Andrejs
RSU/BAO-Dobele
2
61
Lomako Dmitrijs
FC Lokomotiv Daugavpils
2
62
Mickēvičs Andžejs
FK Raba
2
63
Nerets Kaspars
FC Petrow/Jelgava
2
64
Petrovs Antons
TFK Rēzekne
2
65
Sergejevs Aleksejs
TFK Salaspils
2
66
Smertjevs Pavels
RSU/BAO-Dobele
2
67
Ščuka Dmitrijs
FK Nikars
2
68
Šustrovs Andrejs
FC Petrow/Jelgava
2
69
Tomas Alves Da Silva Erivelton
FK Raba
2
70
Ziļs Marks
FC Lokomotiv Daugavpils
2
71
Ales Robles Daniel Jesus
TFK Rēzekne
1
72
Avanesovs Igors
FC Petrow/Jelgava
1
73
Broks Arturs
TFK Rēzekne
1
74
Ciršs Māris
FC Lokomotiv Daugavpils
1
75
Cvetkovs Grigorijs
FK Raba
1
76
Gnutovs Romans
FK Nikars
1
77
Grabčaks Artūrs
FC Petrow/Jelgava
1
78
Grudins Igors
TFK Salaspils
1
79
Guļenko Konstantins
TFK Salaspils
1
80
Hercbergs Jevgēnijs
FK Raba
1
81
Ivenkovs Pēteris
TFK Rēzekne
1
82
Kapļuks Artjoms
FK Nikars
1
83
Kirikovs Artjoms
FC Lokomotiv Daugavpils
1
84
Kudrjašovs Maksims
TFK Salaspils
1
85
Neverovskis Maksims
FK Nikars
1
86
Papakuls Arturs
FC Lokomotiv Daugavpils
1
87
Pelcbergs Alens
TFK Salaspils
1
88
Skurjats Edijs
FK Nikars
1
89
Sprukts Alens Dāniels
TFK Rēzekne
1
90
Škeņevs Ņikita
RSU/BAO-Dobele
1
91
Tarasovs Pāvels
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
92
Terens Vladimirs
FK Nikars
1
93
Zagrebins Pāvels
RSU/BAO-Dobele
1
94
Zeps Reinis
TFK Rēzekne
1
95
Žarovs Ņikita
FC Petrow/Jelgava
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU