Jēkabpils Lūši/Ošukalns

LTFA Virslīga 20/21

  • 2pozīcija
  • 24punkti
  • 51:37vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Dainis BalisDzimšanas datums: 09.04.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gatis KilbloksDzimšanas datums: 31.08.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Rainers RagainisDzimšanas datums: 26.11.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
1
-
Raivis StumbiņšDzimšanas datums: 20.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sergejs TrofimovsDzimšanas datums: 06.09.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Oskars ZepsDzimšanas datums: 21.01.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Jurijs HalimonsDzimšanas datums: 20.01.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
3
-
Maksims PotlovsDzimšanas datums: 28.09.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
3
-
Rolands PutānsDzimšanas datums: 12.12.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
7
1
-
Jans RadevičsDzimšanas datums: 14.03.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
1
-
Pāvels TarasovsDzimšanas datums: 16.01.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
2
-
Jegors TrofimovsDzimšanas datums: 23.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Vadims AtamaņukovsDzimšanas datums: 12.06.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
7
2
-
Dairis JakubovskisDzimšanas datums: 14.09.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

svētdiena

27
sep
15:00
2020
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 1. kārta
Dobeles sporta halle

sestdiena

31
okt
18:00
2020
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 6. kārta
Jēkabpils sporta nams

sestdiena

21
nov
15:30
2020
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 8. kārta
Jēkabpils sporta nams

trešdiena

25
nov
20:00
2020
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 2. kārta
Salaspils Sporta nams

sestdiena

28
nov
14:00
2020
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 9. kārta
Jēkabpils sporta nams

sestdiena

13
feb
13:00
2021
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 3. kārta
Jēkabpils sporta nams

sestdiena

20
feb
19:30
2021
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 4. kārta
Elektrum Olimpiskais centrs

sestdiena

27
feb
19:00
2021
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 5. kārta
Zemgales Olimpiskā centra halle

sestdiena

13
mar
15:00
2021
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 10. kārta
Rēzeknes Olimpiskā centra halle

sestdiena

20
mar
17:00
2021
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 11. kārta
Jēkabpils sporta nams

sestdiena

27
mar
14:00
2021
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 12. kārta
Jēkabpils sporta nams

otrdiena

30
mar
20:00
2021
LTFA Optibet Virslīga 20/21, 13. kārta
Salaspils Sporta nams
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
11
0
1
94
20
+74
33
3
12
6
2
4
54
33
+21
20
4
12
5
2
5
35
38
-3
17
5
12
3
2
7
32
44
-12
11
6
12
3
1
8
29
68
-39
10
7
12
2
1
9
26
81
-55
7
1
Maksims Seņs
FC Petrow/Jelgava
18
2
Dmytro Shamli
FC Petrow/Jelgava
17
3
Ričards Raščevskis
TFK Rēzekne
17
4
Dzmitry Kuzmin
Jēkabpils lūši/Ošukalns
13
5
Artūrs Mhitarjans
RSU/BAO-Dobele
12
6
Edgars Tarakanovs
TFK Rēzekne
10
7
Germans Matjušenko
FC Petrow/Jelgava
10
8
Jurijs Halimons
Jēkabpils lūši/Ošukalns
10
9
Vadims Atamaņukovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
10
10
Sergejs Oļeškovs
FK Nikars
9
11
Kārlis Līcis
TFK Salaspils
8
12
Rolands Putāns
Jēkabpils lūši/Ošukalns
8
13
Romāns Rožkovskis
FK Raba
8
14
Aleksandrs Hudaiberdijevs
FC Petrow/Jelgava
7
15
Artūrs Jerofejevs
FC Petrow/Jelgava
7
16
Artūrs Kuļešovs
FK Raba
7
17
Jorge Manuel Lopes Alexandre
TFK Rēzekne
7
18
Maksims Potlovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
7
19
Miks Babris
FC Petrow/Jelgava
7
20
Oskars Ikstens
FK Nikars
7
21
Vitālijs Kudrjašovs
RSU/BAO-Dobele
7
22
Aleksandrs Kuļešovs
FK Raba
6
23
Archil Sebiskveradze
FC Petrow/Jelgava
6
24
Artūrs Strazdiņš
FK Raba
6
25
Dmitrijs Zabarovskis
FK Nikars
6
26
Aleksandrs Macuks
FC Lokomotiv Daugavpils
5
27
Aleksejs Sanatovs
TFK Salaspils
5
28
Artjoms Koļesņikovs
FK Raba
5
29
Artjoms Kozlovskis
FC Petrow/Jelgava
5
30
Dmitrijs Borisovs
TFK Rēzekne
5
31
Dmitrijs Jakovļevs
FK Raba
5
32
Vlads Rimkus
FK Raba
5
33
Vugar Askerov
FC Petrow/Jelgava
5
34
Ederson Pinheiro Da Cruz
FK Raba
4
35
Eduards Martins
FC Petrow/Jelgava
4
36
Jans Radevičs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
37
Konstantīns Zabarovskis
FK Nikars
4
38
Matīss Babris
FC Petrow/Jelgava
4
39
Rainers Ragainis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
40
Renārs Pastars
FK Nikars
4
41
Romāns Šteinboks
RSU/BAO-Dobele
4
42
Aigars Liņģis
FC Lokomotiv Daugavpils
3
43
Alberts Mhitarjans
RSU/BAO-Dobele
3
44
Deniss Kučers
TFK Salaspils
3
45
Igors Lapkovskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
3
46
Juris Macuks
TFK Salaspils
3
47
Niks Niklāvs Škaunacis
TFK Salaspils
3
48
Oļegs Peņkovskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
3
49
Pavlo Kontseba
FC Lokomotiv Daugavpils
3
50
Roberts Boroda
FK Nikars
3
51
Aleksejs Sergejevs
TFK Salaspils
2
52
Andrejs Burenkovs
TFK Salaspils
2
53
Andrejs Kondratjevs
TFK Salaspils
2
54
Andrejs Kravčenkovs
RSU/BAO-Dobele
2
55
Andrejs Šustrovs
FC Petrow/Jelgava
2
56
Andžejs Mickēvičs
FK Raba
2
57
Antons Petrovs
TFK Rēzekne
2
58
Artašess Daniljans
FK Nikars
2
59
Dmitrijs Lomako
FC Lokomotiv Daugavpils
2
60
Dmitrijs Ščuka
FK Nikars
2
61
Egīls Jegorovs
TFK Rēzekne
2
62
Erivelton Tomas Alves Da Silva
FK Raba
2
63
Kaspars Nerets
FC Petrow/Jelgava
2
64
Marks Ziļs
FC Lokomotiv Daugavpils
2
65
Matheus Grande Martins
TFK Rēzekne
2
66
Mārtiņš Auziņš
TFK Salaspils
2
67
Ņikita Jelagovs
TFK Rēzekne
2
68
Pavels Smertjevs
RSU/BAO-Dobele
2
69
Raitis Haralds Butlers
FC Petrow/Jelgava
2
70
Toms Kristians Grīslis
FK Raba
2
71
Alens Dāniels Sprukts
TFK Rēzekne
1
72
Alens Pelcbergs
TFK Salaspils
1
73
Artjoms Kapļuks
FK Nikars
1
74
Artjoms Kirikovs
FC Lokomotiv Daugavpils
1
75
Arturs Broks
TFK Rēzekne
1
76
Arturs Papakuls
FC Lokomotiv Daugavpils
1
77
Artūrs Grabčaks
FC Petrow/Jelgava
1
78
Daniel Jesus Ales Robles
TFK Rēzekne
1
79
Edijs Skurjats
FK Nikars
1
80
Grigorijs Cvetkovs
FK Raba
1
81
Igors Avanesovs
FC Petrow/Jelgava
1
82
Igors Grudins
TFK Salaspils
1
83
Jevgēnijs Hercbergs
FK Raba
1
84
Konstantins Guļenko
TFK Salaspils
1
85
Maksims Kudrjašovs
TFK Salaspils
1
86
Maksims Neverovskis
FK Nikars
1
87
Māris Ciršs
FC Lokomotiv Daugavpils
1
88
Ņikita Škeņevs
RSU/BAO-Dobele
1
89
Ņikita Žarovs
FC Petrow/Jelgava
1
90
Pāvels Tarasovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
91
Pāvels Zagrebins
RSU/BAO-Dobele
1
92
Pēteris Ivenkovs
TFK Rēzekne
1
93
Reinis Zeps
TFK Rēzekne
1
94
Romans Gnutovs
FK Nikars
1
95
Vladimirs Terens
FK Nikars
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes