Saldus Sporta skola

Meistarības B grupa U-14 2023

  • 5pozīcija
  • 12punkti
  • 27:31vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Rihards ĀbulsDzimšanas datums: 03.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Eduards BalodisDzimšanas datums: 07.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Ēriks BambānsDzimšanas datums: 28.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Olivers BužoksDzimšanas datums: 31.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Emīls GeistersDzimšanas datums: 19.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rinalds GurovsDzimšanas datums: 07.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arsēnijs GusakovsDzimšanas datums: 11.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Truslis Haralds RodrigoDzimšanas datums: 26.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Kirils IvaņeckisDzimšanas datums: 19.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Niks JegorovsDzimšanas datums: 03.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Jēkabs KlagišsDzimšanas datums: 11.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gints KrīgersDzimšanas datums: 15.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rinalds LiepaDzimšanas datums: 10.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Arvīds MaksDzimšanas datums: 04.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jēkabs MālnieksDzimšanas datums: 27.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Miķelis MaslovskisDzimšanas datums: 15.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars ReissDzimšanas datums: 06.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Kristers RozītisDzimšanas datums: 10.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ruslans ŠčerbejsDzimšanas datums: 11.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Efraims SergejevsDzimšanas datums: 24.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Patriks SergejevsDzimšanas datums: 24.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rafaels SikuriņecsDzimšanas datums: 02.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Gustavs ŠteinbergsDzimšanas datums: 06.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Jurijs VisockisDzimšanas datums: 04.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jēkabs ZāģerisDzimšanas datums: 01.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
-
-
Jānis Justs ZīrupsDzimšanas datums: 11.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
7
3
1

ceturtdiena

30
mar
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 1. kārta
Audas stadions

sestdiena

15
apr
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 3. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

ceturtdiena

20
apr
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 4. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

6
mai
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 5. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

pirmdiena

8
mai
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 6. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

ceturtdiena

18
mai
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 7. kārta
Brocēnu SC stadions

otrdiena

23
mai
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 8. kārta
Brocēnu SC stadions

ceturtdiena

22
jūn
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 10. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

ceturtdiena

29
jūn
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 11. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

pirmdiena

31
jūl
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 12. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions

piektdiena

4
aug
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 13. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

pirmdiena

7
aug
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 14. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
11
1
0
41
10
+31
34
2
12
6
2
4
26
20
+6
20
3
12
5
3
4
21
21
0
18
4
12
5
1
6
16
19
-3
16
5
12
3
3
6
27
31
-4
12
6
12
2
5
5
24
25
-1
11
1
Miks Karlovičs
Kuldīgas NSS
22
2
Dāvis Dauburs
FK Auda
10
3
Jēkabs Zāģeris
Saldus NSS
8
4
Kārlis Purmalis
FK Smiltene/Vidzemes FC
8
5
Jānis Justs Zīrups
Saldus NSS
7
6
Ernests Korde
FK Auda
6
7
Markuss Alksnis
FS Jelgava
6
8
Rodžers Palsāns
Kuldīgas NSS
6
9
Timurs Kuzņecovs
Mārupes SC
6
10
Daniels Višņakovs
Rēzekne
5
11
Ernests Šimpermanis
Kuldīgas NSS
5
12
Kristers Višņevskis
FS Jelgava
5
13
Stefans Gorns
Rēzekne
5
14
Evarts Rožkalns
Kuldīgas NSS
4
15
Ņikita Žurņa
Rēzekne
4
16
Olivers Bužoks
Saldus NSS
4
17
Adrians Strūve
FK Auda
3
18
Kristers Kreitūzis
FK Smiltene/Vidzemes FC
3
19
Mareks Ziepnieks
Rēzekne
3
20
Ralfs Rubīns
FK Auda
3
21
Roberts Vergazovs
Mārupes SC
3
22
Toms Baškevics
FS Jelgava
3
23
Artis Bankovskis
Rēzekne
2
24
Bruno Duks
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
25
Dāvis Matīss Zviedris
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
26
Eduards Balodis
Saldus NSS
2
27
Edžus Jermacāns
Rēzekne
2
28
Egīls Rivčs
Rēzekne
2
29
Gustavs Kristians Balodis
Mārupes SC
2
30
Gustavs Šteinbergs
Saldus NSS
2
31
Kārlis Rudzītis
FK Auda
2
32
Kristaps Vītols
FS Jelgava
2
33
Niks Jegorovs
Saldus NSS
2
34
Ralfs Beitāns
FS Jelgava
2
35
Rihards Zībergs
Kuldīgas NSS
2
36
Adrians Leikarts
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
37
Adrians Timoškins
Rēzekne
1
38
Gustavs Osītis
FS Jelgava
1
39
Gustavs Priedītis
Mārupes SC
1
40
Hugo Leons Baranovskis
FS Jelgava
1
41
Jēkabs Motivāns
Mārupes SC
1
42
Kārlis Sijāts
Mārupes SC
1
43
Kristers Jānis Veide
Mārupes SC
1
44
Krišs Bute
Mārupes SC
1
45
Marko Kaļickis
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
46
Marsels Dūmiņš
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
47
Miks Bisenieks
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
48
Rafaels Sikuriņecs
Saldus NSS
1
49
Ralfs Freivalds
FK Auda
1
50
Reinis Jērcēns
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
51
Roberts Osipovs
FS Jelgava
1
52
Rūdolfs Ozols
FK Auda
1
53
Taivo Atmats
Kuldīgas NSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV