Rēzekne

Meistarības B grupa U-14 2023

  • 6pozīcija
  • 11punkti
  • 24:25vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Toliks Sitri BerketsDzimšanas datums: 06.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims ČernoguzovsDzimšanas datums: 28.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Timošilovs DāvidsDzimšanas datums: 21.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adriāns DrozdovsDzimšanas datums: 29.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Eduards GalajsDzimšanas datums: 30.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alens KaminsDzimšanas datums: 24.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars KarnilovsDzimšanas datums: 31.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Viktors KovaļkovsDzimšanas datums: 03.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edvards KravaļsDzimšanas datums: 05.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artis KučānsDzimšanas datums: 03.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
1
Dzintars KuzņecovsDzimšanas datums: 27.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vladislavs MarjuščenkoDzimšanas datums: 09.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Rustams MuratovsDzimšanas datums: 24.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rinalds NipersDzimšanas datums: 19.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Platons OstafijsDzimšanas datums: 27.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Renārs PlotkaDzimšanas datums: 27.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Egīls RivčsDzimšanas datums: 03.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
4
-
Timurs ŠčavinskisDzimšanas datums: 09.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gints SilkānsDzimšanas datums: 14.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
3
-
Linards SkorodihinsDzimšanas datums: 23.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vladislavs SmorodinsDzimšanas datums: 23.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps ŠustsDzimšanas datums: 05.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomass TrukšānsDzimšanas datums: 05.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels VišņakovsDzimšanas datums: 10.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
3
-
Mareks ZiepnieksDzimšanas datums: 13.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Raitis ŽoglaDzimšanas datums: 28.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita ŽurņaDzimšanas datums: 12.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
1
-

sestdiena

1
apr
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 1. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

trešdiena

5
apr
18:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 2. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

sestdiena

15
apr
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 3. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

svētdiena

23
apr
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 4. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

svētdiena

14
mai
12:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 6. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

ceturtdiena

18
mai
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 7. kārta
Brocēnu SC stadions

sestdiena

27
mai
14:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 8. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions

trešdiena

14
jūn
18:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 9. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

ceturtdiena

22
jūn
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 10. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

1
jūl
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 11. kārta
Audas stadions

svētdiena

30
jūl
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 13. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

pirmdiena

7
aug
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 14. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
11
1
0
41
10
+31
34
2
12
6
2
4
26
20
+6
20
3
12
5
3
4
21
21
0
18
4
12
5
1
6
16
19
-3
16
5
12
3
3
6
27
31
-4
12
6
12
2
5
5
24
25
-1
11
1
Miks Karlovičs
Kuldīgas NSS
22
2
Dāvis Dauburs
FK Auda
10
3
Jēkabs Zāģeris
Saldus NSS
8
4
Kārlis Purmalis
FK Smiltene/Vidzemes FC
8
5
Jānis Justs Zīrups
Saldus NSS
7
6
Ernests Korde
FK Auda
6
7
Markuss Alksnis
FS Jelgava
6
8
Rodžers Palsāns
Kuldīgas NSS
6
9
Timurs Kuzņecovs
Mārupes SC
6
10
Daniels Višņakovs
Rēzekne
5
11
Ernests Šimpermanis
Kuldīgas NSS
5
12
Kristers Višņevskis
FS Jelgava
5
13
Stefans Gorns
Rēzekne
5
14
Evarts Rožkalns
Kuldīgas NSS
4
15
Ņikita Žurņa
Rēzekne
4
16
Olivers Bužoks
Saldus NSS
4
17
Adrians Strūve
FK Auda
3
18
Kristers Kreitūzis
FK Smiltene/Vidzemes FC
3
19
Mareks Ziepnieks
Rēzekne
3
20
Ralfs Rubīns
FK Auda
3
21
Roberts Vergazovs
Mārupes SC
3
22
Toms Baškevics
FS Jelgava
3
23
Artis Bankovskis
Rēzekne
2
24
Bruno Duks
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
25
Dāvis Matīss Zviedris
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
26
Eduards Balodis
Saldus NSS
2
27
Edžus Jermacāns
Rēzekne
2
28
Egīls Rivčs
Rēzekne
2
29
Gustavs Kristians Balodis
Mārupes SC
2
30
Gustavs Šteinbergs
Saldus NSS
2
31
Kārlis Rudzītis
FK Auda
2
32
Kristaps Vītols
FS Jelgava
2
33
Niks Jegorovs
Saldus NSS
2
34
Ralfs Beitāns
FS Jelgava
2
35
Rihards Zībergs
Kuldīgas NSS
2
36
Adrians Leikarts
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
37
Adrians Timoškins
Rēzekne
1
38
Gustavs Osītis
FS Jelgava
1
39
Gustavs Priedītis
Mārupes SC
1
40
Hugo Leons Baranovskis
FS Jelgava
1
41
Jēkabs Motivāns
Mārupes SC
1
42
Kārlis Sijāts
Mārupes SC
1
43
Kristers Jānis Veide
Mārupes SC
1
44
Krišs Bute
Mārupes SC
1
45
Marko Kaļickis
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
46
Marsels Dūmiņš
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
47
Miks Bisenieks
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
48
Rafaels Sikuriņecs
Saldus NSS
1
49
Ralfs Freivalds
FK Auda
1
50
Reinis Jērcēns
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
51
Roberts Osipovs
FS Jelgava
1
52
Rūdolfs Ozols
FK Auda
1
53
Taivo Atmats
Kuldīgas NSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU