FS Jelgava

Meistarības B grupa U-14 2023

  • 3pozīcija
  • 18punkti
  • 21:21vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Markuss AlksnisDzimšanas datums: 20.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
1
-
Hugo Leons BaranovskisDzimšanas datums: 17.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
2
-
Toms BaškevicsDzimšanas datums: 31.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
2
-
Ralfs BeitānsDzimšanas datums: 12.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Lauris DerjuševsDzimšanas datums: 02.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps DrullisDzimšanas datums: 24.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Lauris GraudulisDzimšanas datums: 10.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edvards GrossDzimšanas datums: 17.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Henriks IvanovsDzimšanas datums: 07.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rinalds IvanovsDzimšanas datums: 14.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Ervīns KaročiksDzimšanas datums: 17.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ernests KļavaDzimšanas datums: 24.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss MiklonsDzimšanas datums: 08.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Ņikita MorozovsDzimšanas datums: 24.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Niks Andrejs NovickisDzimšanas datums: 10.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts OsipovsDzimšanas datums: 21.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Gustavs OsītisDzimšanas datums: 05.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Jegors PoļakovsDzimšanas datums: 15.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
3
-
Raivo ReinisDzimšanas datums: 28.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Martins RihtersDzimšanas datums: 09.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mikus ŠabovicsDzimšanas datums: 28.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels StablinieksDzimšanas datums: 04.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs VilnītisDzimšanas datums: 05.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kristers VišņevskisDzimšanas datums: 08.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
2
-
Kristaps VītolsDzimšanas datums: 30.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Kevins VoselsDzimšanas datums: 21.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts ZīvertsDzimšanas datums: 13.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

piektdiena

7
apr
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 2. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

15
apr
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 3. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

ceturtdiena

20
apr
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 4. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

3
mai
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 5. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

14
mai
12:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 6. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

svētdiena

21
mai
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 7. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

4
jūn
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 9. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

ceturtdiena

22
jūn
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 10. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

trešdiena

28
jūn
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 11. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions

otrdiena

25
jūl
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 12. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

svētdiena

30
jūl
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 13. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

6
aug
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 14. kārta
Audas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
11
1
0
41
10
+31
34
2
12
6
2
4
26
20
+6
20
3
12
5
3
4
21
21
0
18
4
12
5
1
6
16
19
-3
16
5
12
3
3
6
27
31
-4
12
6
12
2
5
5
24
25
-1
11
1
Miks Karlovičs
Kuldīgas NSS
22
2
Dāvis Dauburs
FK Auda
10
3
Jēkabs Zāģeris
Saldus NSS
8
4
Kārlis Purmalis
FK Smiltene/Vidzemes FC
8
5
Jānis Justs Zīrups
Saldus NSS
7
6
Ernests Korde
FK Auda
6
7
Markuss Alksnis
FS Jelgava
6
8
Rodžers Palsāns
Kuldīgas NSS
6
9
Timurs Kuzņecovs
Mārupes SC
6
10
Daniels Višņakovs
Rēzekne
5
11
Ernests Šimpermanis
Kuldīgas NSS
5
12
Kristers Višņevskis
FS Jelgava
5
13
Stefans Gorns
Rēzekne
5
14
Evarts Rožkalns
Kuldīgas NSS
4
15
Ņikita Žurņa
Rēzekne
4
16
Olivers Bužoks
Saldus NSS
4
17
Adrians Strūve
FK Auda
3
18
Kristers Kreitūzis
FK Smiltene/Vidzemes FC
3
19
Mareks Ziepnieks
Rēzekne
3
20
Ralfs Rubīns
FK Auda
3
21
Roberts Vergazovs
Mārupes SC
3
22
Toms Baškevics
FS Jelgava
3
23
Artis Bankovskis
Rēzekne
2
24
Bruno Duks
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
25
Dāvis Matīss Zviedris
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
26
Eduards Balodis
Saldus NSS
2
27
Edžus Jermacāns
Rēzekne
2
28
Egīls Rivčs
Rēzekne
2
29
Gustavs Kristians Balodis
Mārupes SC
2
30
Gustavs Šteinbergs
Saldus NSS
2
31
Kārlis Rudzītis
FK Auda
2
32
Kristaps Vītols
FS Jelgava
2
33
Niks Jegorovs
Saldus NSS
2
34
Ralfs Beitāns
FS Jelgava
2
35
Rihards Zībergs
Kuldīgas NSS
2
36
Adrians Leikarts
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
37
Adrians Timoškins
Rēzekne
1
38
Gustavs Osītis
FS Jelgava
1
39
Gustavs Priedītis
Mārupes SC
1
40
Hugo Leons Baranovskis
FS Jelgava
1
41
Jēkabs Motivāns
Mārupes SC
1
42
Kārlis Sijāts
Mārupes SC
1
43
Kristers Jānis Veide
Mārupes SC
1
44
Krišs Bute
Mārupes SC
1
45
Marko Kaļickis
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
46
Marsels Dūmiņš
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
47
Miks Bisenieks
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
48
Rafaels Sikuriņecs
Saldus NSS
1
49
Ralfs Freivalds
FK Auda
1
50
Reinis Jērcēns
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
51
Roberts Osipovs
FS Jelgava
1
52
Rūdolfs Ozols
FK Auda
1
53
Taivo Atmats
Kuldīgas NSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV