FK Auda

Meistarības B grupa U-14 2023

  • 2pozīcija
  • 20punkti
  • 26:20vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Valters BahmačevsDzimšanas datums: 12.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Dāvis DaubursDzimšanas datums: 18.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
10
-
-
Kārlis DilbaDzimšanas datums: 30.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maiks Deivids FeldmanisDzimšanas datums: 18.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs FreivaldsDzimšanas datums: 01.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Tomass GurčusDzimšanas datums: 02.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps JagučanskisDzimšanas datums: 18.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sebastians JansonsDzimšanas datums: 19.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts JudzisDzimšanas datums: 16.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristians ĶepītisDzimšanas datums: 18.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps KirilinsDzimšanas datums: 18.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ernests KordeDzimšanas datums: 04.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
2
-
Kristofers KostikovsDzimšanas datums: 18.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Olivers LazdānsDzimšanas datums: 10.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rūdolfs OzolsDzimšanas datums: 22.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Andrejs PelšsDzimšanas datums: 08.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs RubīnsDzimšanas datums: 05.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Kārlis RudzītisDzimšanas datums: 05.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
2
-
Artis Matīss SīgaDzimšanas datums: 08.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Reinis SiņavskisDzimšanas datums: 13.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Līva StrautaDzimšanas datums: 26.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adrians StrūveDzimšanas datums: 10.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Artūrs ŠulteDzimšanas datums: 13.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ernests VītiņšDzimšanas datums: 30.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks ZacmanisDzimšanas datums: 04.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

ceturtdiena

30
mar
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 1. kārta
Audas stadions

otrdiena

18
apr
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 3. kārta
Audas stadions

svētdiena

23
apr
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 4. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

piektdiena

28
apr
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 5. kārta
Audas stadions

trešdiena

3
mai
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 2. kārta
Audas stadions

svētdiena

21
mai
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 7. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

otrdiena

23
mai
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 8. kārta
Brocēnu SC stadions

ceturtdiena

1
jūn
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 9. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions

sestdiena

1
jūl
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 11. kārta
Audas stadions

otrdiena

11
jūl
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 10. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

ceturtdiena

27
jūl
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 12. kārta
Jaunmārupes stadions

svētdiena

6
aug
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2023, 14. kārta
Audas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
11
1
0
41
10
+31
34
2
12
6
2
4
26
20
+6
20
3
12
5
3
4
21
21
0
18
4
12
5
1
6
16
19
-3
16
5
12
3
3
6
27
31
-4
12
6
12
2
5
5
24
25
-1
11
1
Miks Karlovičs
Kuldīgas NSS
22
2
Dāvis Dauburs
FK Auda
10
3
Jēkabs Zāģeris
Saldus NSS
8
4
Kārlis Purmalis
FK Smiltene/Vidzemes FC
8
5
Jānis Justs Zīrups
Saldus NSS
7
6
Ernests Korde
FK Auda
6
7
Markuss Alksnis
FS Jelgava
6
8
Rodžers Palsāns
Kuldīgas NSS
6
9
Timurs Kuzņecovs
Mārupes SC
6
10
Daniels Višņakovs
Rēzekne
5
11
Ernests Šimpermanis
Kuldīgas NSS
5
12
Kristers Višņevskis
FS Jelgava
5
13
Stefans Gorns
Rēzekne
5
14
Evarts Rožkalns
Kuldīgas NSS
4
15
Ņikita Žurņa
Rēzekne
4
16
Olivers Bužoks
Saldus NSS
4
17
Adrians Strūve
FK Auda
3
18
Kristers Kreitūzis
FK Smiltene/Vidzemes FC
3
19
Mareks Ziepnieks
Rēzekne
3
20
Ralfs Rubīns
FK Auda
3
21
Roberts Vergazovs
Mārupes SC
3
22
Toms Baškevics
FS Jelgava
3
23
Artis Bankovskis
Rēzekne
2
24
Bruno Duks
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
25
Dāvis Matīss Zviedris
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
26
Eduards Balodis
Saldus NSS
2
27
Edžus Jermacāns
Rēzekne
2
28
Egīls Rivčs
Rēzekne
2
29
Gustavs Kristians Balodis
Mārupes SC
2
30
Gustavs Šteinbergs
Saldus NSS
2
31
Kārlis Rudzītis
FK Auda
2
32
Kristaps Vītols
FS Jelgava
2
33
Niks Jegorovs
Saldus NSS
2
34
Ralfs Beitāns
FS Jelgava
2
35
Rihards Zībergs
Kuldīgas NSS
2
36
Adrians Leikarts
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
37
Adrians Timoškins
Rēzekne
1
38
Gustavs Osītis
FS Jelgava
1
39
Gustavs Priedītis
Mārupes SC
1
40
Hugo Leons Baranovskis
FS Jelgava
1
41
Jēkabs Motivāns
Mārupes SC
1
42
Kārlis Sijāts
Mārupes SC
1
43
Kristers Jānis Veide
Mārupes SC
1
44
Krišs Bute
Mārupes SC
1
45
Marko Kaļickis
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
46
Marsels Dūmiņš
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
47
Miks Bisenieks
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
48
Rafaels Sikuriņecs
Saldus NSS
1
49
Ralfs Freivalds
FK Auda
1
50
Reinis Jērcēns
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
51
Roberts Osipovs
FS Jelgava
1
52
Rūdolfs Ozols
FK Auda
1
53
Taivo Atmats
Kuldīgas NSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU