Rīgas Futbola skola
11.lv Latvijas kauss 2024
- Sastāvs
- Spēles
- Vārtu guvēji
Aizsargi
Maksims AntonovsDzimšanas datums: 07.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Ņikita ĻebedevsDzimšanas datums: 06.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
4
-
-
Maksims SkačkovsDzimšanas datums: 03.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Pussargi
Boriss KadikovsDzimšanas datums: 15.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
116
1
1
-
Uzbrucēji
Genrihs MakoveckisDzimšanas datums: 26.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
90
1
-
-
Spēlētāji
Ņikita AfanasjevsDzimšanas datums: 04.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
142
3
1
-
Rinalds AšmanisDzimšanas datums: 28.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
1
1
-
Ričards BaltiņšDzimšanas datums: 10.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Artjoms BļinovsDzimšanas datums: 09.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
45
2
-
-
Mihails BogomolovsDzimšanas datums: 01.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Danils GavriļuksDzimšanas datums: 21.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Vladislavs GorbačenoksDzimšanas datums: 12.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
-
-
-
Jegors JassansDzimšanas datums: 29.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
64
-
-
-
Artemijs JermolajevsDzimšanas datums: 24.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristiāns KārkliņšDzimšanas datums: 09.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
64
1
-
-
Aleks KoliņkoDzimšanas datums: 19.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nikita KulbachnyiDzimšanas datums: 10.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
90
-
1
-
Pēteris LūsisDzimšanas datums: 08.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
164
-
-
-
Ralfs MarkssDzimšanas datums: 23.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
199
-
-
-
Artjoms MarkuševskisDzimšanas datums: 28.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
-
-
-
Ņikita MasalovsDzimšanas datums: 21.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
135
-
1
-
Vladimirs MihailovsDzimšanas datums: 09.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
-
-
-
Bogdans MirmanovsDzimšanas datums: 28.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Iļja MorozovsDzimšanas datums: 26.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
161
1
1
-
Maksims OļeiņiksDzimšanas datums: 29.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
161
-
-
-
Aleksandrs Leons PalijsDzimšanas datums: 15.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rolands ParhomenkoDzimšanas datums: 09.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniils SavickisDzimšanas datums: 08.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
109
-
-
-
Daniil ShmagrinDzimšanas datums: 13.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
109
-
-
-
Johans ŠtraussDzimšanas datums: 19.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
106
-
-
-
Zahars VinklersDzimšanas datums: 01.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artjoms VišņakovsDzimšanas datums: 07.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
45
-
1
-
piektdiena
17
mai
20:00
2024
svētdiena
2
jūn
14:00
2024
11.lv Latvijas kauss 2024, 3. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
piektdiena
21
jūn
17:00
2024
11.lv Latvijas kauss 2024, 4. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
1
Aļģirdas Gražis
FK Beitar / RIGA MARINERS
7
2
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
4
3
Marks Pačepko
AFA Olaine
4
4
Nsingani Riddy Kiala
FK Ķekava / Auda
4
5
Ņikita Ļebedevs
Rīgas Futbola skola
4
6
Rihards Kuzņecovs
FK Aliance
4
7
Roberts Teters
FK Aliance
4
8
Sergejs Lazorskis
FK Lielupe
4
9
Andrejs Jēgers
FK Iecava
3
10
Diogo Neves Prudencio
FK Ķekava / Auda
3
11
Klāvs Spalva
FK Aliance
3
12
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
FC Madona / BJSS
3
13
Mārtiņš Milašēvičs
FK Aliance
3
14
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
3
15
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
3
16
Alans Siņeļņikovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
2
17
Artjoms Bļinovs
Rīgas Futbola skola
2
18
Artūrs Bērziņš
FK Smiltene/BJSS
2
19
Artūrs Gorodnickis
FK Salaspils
2
20
Artūrs Smetanovs
FK Ķekava / Auda
2
21
Dmitrijs Telešs
Riga United FC
2
22
Edgars Brics
AFA Olaine
2
23
Edward Edegbai Unuigbeje
Skanstes SK
2
24
Ivan Puhach
Futbola Parks Academy
2
25
Ivo Gailis
Bauskas BJSS / Mēmele
2
26
Yousouf Abedi Rodo
Mārupes SC
2
27
Jānis Rotbergs
Bauskas BJSS / Mēmele
2
28
Maksims Balsevičs
Futbola Parks Academy
2
29
Mārcis Ērglis
FK Smiltene/BJSS
2
30
Nikita Lazarenko
FK Salaspils
2
31
Niklāvs Treimanis
FK Aliance
2
32
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
2
33
Raitis Roga
Mārupes SC
2
34
Ralfs Pakulis
Skanstes SK
2
35
Reinis Niks Brenards
FK Aliance
2
36
Renē Baumanis
Leevon PPK
2
37
Svetoslavs Čugunovs
FK Salaspils
2
38
Aleksandrs Kļimovs
Riga United FC
1
39
Andris Rāviņš
FK Pļaviņas DM
1
40
Andris Smilga
FK Lielupe
1
41
Antons Petrovs
Rēzekne
1
42
Artis Brīvers
Rēzekne
1
43
Artis Jaudzems
Leevon PPK
1
44
Artjoms Pavlovskis
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
45
Artūrs Liepiņš
Kuldīgas FS/Goldingen United
1
46
Baruhs Rezņikovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
47
Benito Felix Montalvo
Athletic Club Jules Verne
1
48
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
1
49
Claudius Wolfgang Richard Triebener
FK RSU
1
50
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Ķekava / Auda
1
51
Dmytro Androsov
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
52
Dominiks Gabriels Roseti
Athletic Club Jules Verne
1
53
Edijs Čibulis
ASK Kadaga / Ostas SK
1
54
Elmārs Stivriņš
FK Līvāni
1
55
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
1
56
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy
1
57
Emīls Muižnieks
JRFPC Upesciema Warriors
1
58
Endijs Romanovs
Rēzekne
1
59
Genrihs Makoveckis
Rīgas Futbola skola
1
60
Ģirts Fiļipovs
DSVK Traktors
1
61
Haralds Silagailis
SK Super Nova
1
62
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy
1
63
Helvijs Staļģis
JFC Viola
1
64
Iļja Morozovs
Rīgas Futbola skola
1
65
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
66
Jānis Jēkabs Gaisiņš
JFK Ventspils
1
67
Jānis Voldemārs Siktārs
FK Staiceles Bebri
1
68
Jevgeņijs Finčuks
FC Madona / BJSS
1
69
Kaspars Rozgalis
FK Smiltene/BJSS
1
70
Kārlis Krūmiņš
FK Iecava
1
71
Kārlis Neilands
FC Talsi / NSS
1
72
Kārlis Strautmanis
JDFS Alberts
1
73
Kirils Zaharovs
Mārupes SC
1
74
Klāvs Grosbergs
FK Smiltene/BJSS
1
75
Kristers Martins Raudziņš
FK Cēsis
1
76
Kristers Oto Augusts
JDFS Alberts
1
77
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
1
78
Kristiāns Deniss Jaunkalns
FC Talsi / NSS
1
79
Kristiāns Kārkliņš
Rīgas Futbola skola
1
80
Krists Pļaviņš
Skanstes SK
1
81
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
1
82
Maikls Petrovs
FK Salaspils
1
83
Maksym Oliinyk
Leevon PPK
1
84
Marks Udovičenko
FK Ķekava / Auda
1
85
Markuss Uļjans
FK Ķekava / Auda
1
86
Matiss Spaile
FK Aliance
1
87
Matīss Baškevics
JFC Viola
1
88
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
1
89
Mārcis Rūtiņš
FK Pļaviņas DM
1
90
Māris Barkovskis
FK Staiceles Bebri
1
91
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
1
92
Ņikita Melančuks
FK Valka
1
93
Oskars Odiņš
JRFPC Upesciema Warriors
1
94
Patriks Putniņš
JDFS Alberts
1
95
Pāvels Baikovs
FK Lielupe
1
96
Pierre Bastan Gomes
Ogre United
1
97
Radions Timofejevs
Rēzekne
1
98
Rafaels Lūsis
Leevon PPK
1
99
Rainers Veidemanis
JFK Ventspils
1
100
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
1
101
Renārs Eberhards
JRFPC Upesciema Warriors
1
102
Ričards Kauliņš
FK Dinamo Rīga
1
103
Ričards Vēvers
Kuldīgas FS/Goldingen United
1
104
Rinalds Ašmanis
Rīgas Futbola skola
1
105
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
106
Roberts Mantrovs
FK Salaspils
1
107
Rolands Putāns
FK Līvāni
1
108
Romāns Afanasjevs
Ogre United
1
109
Ruslans Muraško
FK Cēsis
1
110
Rūdolfs Mauliņš
FK Aliance
1
111
Valters Liepājnieks
JFK Ventspils
1
112
Valts Jaunzems
FK Staiceles Bebri
1
113
Verners Apiņš
FK Staiceles Bebri
1
114
Viktors Čebotarjovs
Mārupes SC
1
115
Vladimirs Mukins
FC Talsi / NSS
1
116
Vladislavs Grigjans
FK Beitar / RIGA MARINERS
1