JFK Ventspils
11.lv Latvijas kauss 2024
- Sastāvs
- Spēles
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Amin MukaevDzimšanas datums: 30.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
45
-
-
-
Alekss PetrovsDzimšanas datums: 07.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
85
-
-
-
Krists SvārupsDzimšanas datums: 14.10.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
70
-
-
-
Aizsargi
Vladislavs BojarūnsDzimšanas datums: 19.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
95
-
-
-
Markoss FeldmansDzimšanas datums: 27.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Wildjeff FileusDzimšanas datums: 11.09.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
2
180
-
-
-
Jānis Jēkabs GaisiņšDzimšanas datums: 06.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
36
1
-
-
Benjamin Lee Chester JohnsDzimšanas datums: 19.11.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
2
153
-
-
-
Valters LiepājnieksDzimšanas datums: 24.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
1
2
-
Kārlis Krists ŠimpermanisDzimšanas datums: 01.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs ŪdriņšDzimšanas datums: 22.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Pussargi
Pierre Kodjo HounleteDzimšanas datums: 28.10.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
2
180
-
-
-
Artjoms JurčenkoDzimšanas datums: 13.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
135
-
-
-
Iļja KičiginsDzimšanas datums: 06.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss LengvenisDzimšanas datums: 08.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
82
-
-
-
Artemijs Mihails LučinsDzimšanas datums: 16.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
76
-
-
-
Maifer Dayan Obregon ArroyoDzimšanas datums: 04.05.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
2
180
1
-
-
Daniels Dans PētersonsDzimšanas datums: 04.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
146
-
-
-
Renāts RomanovskisDzimšanas datums: 08.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ņikita RozancevsDzimšanas datums: 10.07.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
-
-
-
Alekss ŽvinklisDzimšanas datums: 20.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Kirils MarkovsDzimšanas datums: 17.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
45
-
-
-
Artjoms NečiporenkoDzimšanas datums: 19.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rainers PētersonsDzimšanas datums: 16.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts PšeņicinsDzimšanas datums: 03.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ņikita SolomonovsDzimšanas datums: 14.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rainers VeidemanisDzimšanas datums: 30.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
22
1
1
-
svētdiena
2
jūn
18:00
2024
piektdiena
21
jūn
17:00
2024
11.lv Latvijas kauss 2024, 4. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
sestdiena
13
jūl
19:00
2024
-
1
Aļģirdas Gražis
FK Beitar / RIGA MARINERS
7
2
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
4
3
Marks Pačepko
AFA Olaine
4
4
Nsingani Riddy Kiala
FK Ķekava / Auda
4
5
Ņikita Ļebedevs
Rīgas Futbola skola
4
6
Rihards Kuzņecovs
FK Aliance
4
7
Roberts Teters
FK Aliance
4
8
Sergejs Lazorskis
FK Lielupe
4
9
Andrejs Jēgers
FK Iecava
3
10
Diogo Neves Prudencio
FK Ķekava / Auda
3
11
Klāvs Spalva
FK Aliance
3
12
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
FC Madona / BJSS
3
13
Mārtiņš Milašēvičs
FK Aliance
3
14
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
3
15
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
3
16
Alans Siņeļņikovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
2
17
Artjoms Bļinovs
Rīgas Futbola skola
2
18
Artūrs Bērziņš
FK Smiltene/BJSS
2
19
Artūrs Gorodnickis
FK Salaspils
2
20
Artūrs Smetanovs
FK Ķekava / Auda
2
21
Dmitrijs Telešs
Riga United FC
2
22
Edgars Brics
AFA Olaine
2
23
Edward Edegbai Unuigbeje
Skanstes SK
2
24
Ivan Puhach
Futbola Parks Academy
2
25
Ivo Gailis
Bauskas BJSS / Mēmele
2
26
Yousouf Abedi Rodo
Mārupes SC
2
27
Jānis Rotbergs
Bauskas BJSS / Mēmele
2
28
Maksims Balsevičs
Futbola Parks Academy
2
29
Mārcis Ērglis
FK Smiltene/BJSS
2
30
Nikita Lazarenko
FK Salaspils
2
31
Niklāvs Treimanis
FK Aliance
2
32
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
2
33
Raitis Roga
Mārupes SC
2
34
Ralfs Pakulis
Skanstes SK
2
35
Reinis Niks Brenards
FK Aliance
2
36
Renē Baumanis
Leevon PPK
2
37
Svetoslavs Čugunovs
FK Salaspils
2
38
Aleksandrs Kļimovs
Riga United FC
1
39
Andris Rāviņš
FK Pļaviņas DM
1
40
Andris Smilga
FK Lielupe
1
41
Antons Petrovs
Rēzekne
1
42
Artis Brīvers
Rēzekne
1
43
Artis Jaudzems
Leevon PPK
1
44
Artjoms Pavlovskis
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
45
Artūrs Liepiņš
Kuldīgas FS/Goldingen United
1
46
Baruhs Rezņikovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
47
Benito Felix Montalvo
Athletic Club Jules Verne
1
48
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
1
49
Claudius Wolfgang Richard Triebener
FK RSU
1
50
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Ķekava / Auda
1
51
Dmytro Androsov
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
52
Dominiks Gabriels Roseti
Athletic Club Jules Verne
1
53
Edijs Čibulis
ASK Kadaga / Ostas SK
1
54
Elmārs Stivriņš
FK Līvāni
1
55
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
1
56
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy
1
57
Emīls Muižnieks
JRFPC Upesciema Warriors
1
58
Endijs Romanovs
Rēzekne
1
59
Genrihs Makoveckis
Rīgas Futbola skola
1
60
Ģirts Fiļipovs
DSVK Traktors
1
61
Haralds Silagailis
SK Super Nova
1
62
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy
1
63
Helvijs Staļģis
JFC Viola
1
64
Iļja Morozovs
Rīgas Futbola skola
1
65
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
66
Jānis Jēkabs Gaisiņš
JFK Ventspils
1
67
Jānis Voldemārs Siktārs
FK Staiceles Bebri
1
68
Jevgeņijs Finčuks
FC Madona / BJSS
1
69
Kaspars Rozgalis
FK Smiltene/BJSS
1
70
Kārlis Krūmiņš
FK Iecava
1
71
Kārlis Neilands
FC Talsi / NSS
1
72
Kārlis Strautmanis
JDFS Alberts
1
73
Kirils Zaharovs
Mārupes SC
1
74
Klāvs Grosbergs
FK Smiltene/BJSS
1
75
Kristers Martins Raudziņš
FK Cēsis
1
76
Kristers Oto Augusts
JDFS Alberts
1
77
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
1
78
Kristiāns Deniss Jaunkalns
FC Talsi / NSS
1
79
Kristiāns Kārkliņš
Rīgas Futbola skola
1
80
Krists Pļaviņš
Skanstes SK
1
81
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
1
82
Maikls Petrovs
FK Salaspils
1
83
Maksym Oliinyk
Leevon PPK
1
84
Marks Udovičenko
FK Ķekava / Auda
1
85
Markuss Uļjans
FK Ķekava / Auda
1
86
Matiss Spaile
FK Aliance
1
87
Matīss Baškevics
JFC Viola
1
88
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
1
89
Mārcis Rūtiņš
FK Pļaviņas DM
1
90
Māris Barkovskis
FK Staiceles Bebri
1
91
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
1
92
Ņikita Melančuks
FK Valka
1
93
Oskars Odiņš
JRFPC Upesciema Warriors
1
94
Patriks Putniņš
JDFS Alberts
1
95
Pāvels Baikovs
FK Lielupe
1
96
Pierre Bastan Gomes
Ogre United
1
97
Radions Timofejevs
Rēzekne
1
98
Rafaels Lūsis
Leevon PPK
1
99
Rainers Veidemanis
JFK Ventspils
1
100
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
1
101
Renārs Eberhards
JRFPC Upesciema Warriors
1
102
Ričards Kauliņš
FK Dinamo Rīga
1
103
Ričards Vēvers
Kuldīgas FS/Goldingen United
1
104
Rinalds Ašmanis
Rīgas Futbola skola
1
105
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
106
Roberts Mantrovs
FK Salaspils
1
107
Rolands Putāns
FK Līvāni
1
108
Romāns Afanasjevs
Ogre United
1
109
Ruslans Muraško
FK Cēsis
1
110
Rūdolfs Mauliņš
FK Aliance
1
111
Valters Liepājnieks
JFK Ventspils
1
112
Valts Jaunzems
FK Staiceles Bebri
1
113
Verners Apiņš
FK Staiceles Bebri
1
114
Viktors Čebotarjovs
Mārupes SC
1
115
Vladimirs Mukins
FC Talsi / NSS
1
116
Vladislavs Grigjans
FK Beitar / RIGA MARINERS
1