Sports United/Cēsis
11.lv Latvijas kauss 2024
- Sastāvs
- Spēles
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Emīls DikantsDzimšanas datums: 12.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Roberts MitenieksDzimšanas datums: 10.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
21
-
-
-
Aizsargi
Ruben Gallego CarbonellDzimšanas datums: 09.05.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs GavrilovsDzimšanas datums: 25.08.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārtiņš JarohovičsDzimšanas datums: 05.04.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
69
-
-
-
Mārtiņš SabulisDzimšanas datums: 24.08.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
57
-
-
-
Dmitrijs SļiņkoDzimšanas datums: 11.04.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Ivars StivriņšDzimšanas datums: 27.06.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Pussargi
Kristaps AzacisDzimšanas datums: 02.05.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Emīls EglītisDzimšanas datums: 16.10.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Ingus LaiviņšDzimšanas datums: 29.10.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
33
-
-
-
Niks LukjanovsDzimšanas datums: 14.01.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Andris MalkavsDzimšanas datums: 08.02.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
57
-
-
-
Jānis ReķisDzimšanas datums: 12.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Klāvs RozītisDzimšanas datums: 14.07.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Dmitrijs RubaņiksDzimšanas datums: 16.08.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gints ŠvalbeDzimšanas datums: 18.05.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
33
-
-
-
Dāvis ZujānsDzimšanas datums: 15.12.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Māris ĶauķītisDzimšanas datums: 08.02.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Leonīds KoroļovsDzimšanas datums: 23.10.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Elvijs ReķisDzimšanas datums: 29.09.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Rauls AleksējevsDzimšanas datums: 16.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
57
-
-
-
Uģis BērziņšDzimšanas datums: 22.03.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Andris BrokānsDzimšanas datums: 16.10.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Toms GlaudiņšDzimšanas datums: 25.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis KupčsDzimšanas datums: 13.03.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Krists LēnmanisDzimšanas datums: 05.12.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis MelderisDzimšanas datums: 20.06.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Andris RodionovsDzimšanas datums: 05.01.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Dāvis VeipānsDzimšanas datums: 17.06.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Sergejs VoldiņšDzimšanas datums: 15.11.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
33
-
-
-
piektdiena
17
mai
20:00
2024
1
Aļģirdas Gražis
FK Beitar / RIGA MARINERS
7
2
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
4
3
Marks Pačepko
AFA Olaine
4
4
Nsingani Riddy Kiala
FK Ķekava / Auda
4
5
Ņikita Ļebedevs
Rīgas Futbola skola
4
6
Rihards Kuzņecovs
FK Aliance
4
7
Roberts Teters
FK Aliance
4
8
Sergejs Lazorskis
FK Lielupe
4
9
Andrejs Jēgers
FK Iecava
3
10
Diogo Neves Prudencio
FK Ķekava / Auda
3
11
Klāvs Spalva
FK Aliance
3
12
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
FC Madona / BJSS
3
13
Mārtiņš Milašēvičs
FK Aliance
3
14
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
3
15
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
3
16
Alans Siņeļņikovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
2
17
Artjoms Bļinovs
Rīgas Futbola skola
2
18
Artūrs Bērziņš
FK Smiltene/BJSS
2
19
Artūrs Gorodnickis
FK Salaspils
2
20
Artūrs Smetanovs
FK Ķekava / Auda
2
21
Dmitrijs Telešs
Riga United FC
2
22
Edgars Brics
AFA Olaine
2
23
Edward Edegbai Unuigbeje
Skanstes SK
2
24
Ivan Puhach
Futbola Parks Academy
2
25
Ivo Gailis
Bauskas BJSS / Mēmele
2
26
Yousouf Abedi Rodo
Mārupes SC
2
27
Jānis Rotbergs
Bauskas BJSS / Mēmele
2
28
Maksims Balsevičs
Futbola Parks Academy
2
29
Mārcis Ērglis
FK Smiltene/BJSS
2
30
Nikita Lazarenko
FK Salaspils
2
31
Niklāvs Treimanis
FK Aliance
2
32
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
2
33
Raitis Roga
Mārupes SC
2
34
Ralfs Pakulis
Skanstes SK
2
35
Reinis Niks Brenards
FK Aliance
2
36
Renē Baumanis
Leevon PPK
2
37
Svetoslavs Čugunovs
FK Salaspils
2
38
Aleksandrs Kļimovs
Riga United FC
1
39
Andris Rāviņš
FK Pļaviņas DM
1
40
Andris Smilga
FK Lielupe
1
41
Antons Petrovs
Rēzekne
1
42
Artis Brīvers
Rēzekne
1
43
Artis Jaudzems
Leevon PPK
1
44
Artjoms Pavlovskis
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
45
Artūrs Liepiņš
Kuldīgas FS/Goldingen United
1
46
Baruhs Rezņikovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
47
Benito Felix Montalvo
Athletic Club Jules Verne
1
48
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
1
49
Claudius Wolfgang Richard Triebener
FK RSU
1
50
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Ķekava / Auda
1
51
Dmytro Androsov
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
52
Dominiks Gabriels Roseti
Athletic Club Jules Verne
1
53
Edijs Čibulis
ASK Kadaga / Ostas SK
1
54
Elmārs Stivriņš
FK Līvāni
1
55
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
1
56
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy
1
57
Emīls Muižnieks
JRFPC Upesciema Warriors
1
58
Endijs Romanovs
Rēzekne
1
59
Genrihs Makoveckis
Rīgas Futbola skola
1
60
Ģirts Fiļipovs
DSVK Traktors
1
61
Haralds Silagailis
SK Super Nova
1
62
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy
1
63
Helvijs Staļģis
JFC Viola
1
64
Iļja Morozovs
Rīgas Futbola skola
1
65
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
66
Jānis Jēkabs Gaisiņš
JFK Ventspils
1
67
Jānis Voldemārs Siktārs
FK Staiceles Bebri
1
68
Jevgeņijs Finčuks
FC Madona / BJSS
1
69
Kaspars Rozgalis
FK Smiltene/BJSS
1
70
Kārlis Krūmiņš
FK Iecava
1
71
Kārlis Neilands
FC Talsi / NSS
1
72
Kārlis Strautmanis
JDFS Alberts
1
73
Kirils Zaharovs
Mārupes SC
1
74
Klāvs Grosbergs
FK Smiltene/BJSS
1
75
Kristers Martins Raudziņš
FK Cēsis
1
76
Kristers Oto Augusts
JDFS Alberts
1
77
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
1
78
Kristiāns Deniss Jaunkalns
FC Talsi / NSS
1
79
Kristiāns Kārkliņš
Rīgas Futbola skola
1
80
Krists Pļaviņš
Skanstes SK
1
81
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
1
82
Maikls Petrovs
FK Salaspils
1
83
Maksym Oliinyk
Leevon PPK
1
84
Marks Udovičenko
FK Ķekava / Auda
1
85
Markuss Uļjans
FK Ķekava / Auda
1
86
Matiss Spaile
FK Aliance
1
87
Matīss Baškevics
JFC Viola
1
88
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
1
89
Mārcis Rūtiņš
FK Pļaviņas DM
1
90
Māris Barkovskis
FK Staiceles Bebri
1
91
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
1
92
Ņikita Melančuks
FK Valka
1
93
Oskars Odiņš
JRFPC Upesciema Warriors
1
94
Patriks Putniņš
JDFS Alberts
1
95
Pāvels Baikovs
FK Lielupe
1
96
Pierre Bastan Gomes
Ogre United
1
97
Radions Timofejevs
Rēzekne
1
98
Rafaels Lūsis
Leevon PPK
1
99
Rainers Veidemanis
JFK Ventspils
1
100
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
1
101
Renārs Eberhards
JRFPC Upesciema Warriors
1
102
Ričards Kauliņš
FK Dinamo Rīga
1
103
Ričards Vēvers
Kuldīgas FS/Goldingen United
1
104
Rinalds Ašmanis
Rīgas Futbola skola
1
105
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
106
Roberts Mantrovs
FK Salaspils
1
107
Rolands Putāns
FK Līvāni
1
108
Romāns Afanasjevs
Ogre United
1
109
Ruslans Muraško
FK Cēsis
1
110
Rūdolfs Mauliņš
FK Aliance
1
111
Valters Liepājnieks
JFK Ventspils
1
112
Valts Jaunzems
FK Staiceles Bebri
1
113
Verners Apiņš
FK Staiceles Bebri
1
114
Viktors Čebotarjovs
Mārupes SC
1
115
Vladimirs Mukins
FC Talsi / NSS
1
116
Vladislavs Grigjans
FK Beitar / RIGA MARINERS
1