RFS-2

Optibet Nākotnes līga 2022

  • 5pozīcija
  • 15punkti
  • 23:15vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Jevgeņijs NerugalsDzimšanas datums: 26.02.1989.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Edvards ŠipicinsDzimšanas datums: 31.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
624
-
-
-
Pussargi
Vladislavs FjodorovsDzimšanas datums: 27.09.1996.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Jānis KrautmanisDzimšanas datums: 22.04.1997.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
8
599
1
2
-
Renārs VarslavānsDzimšanas datums: 23.08.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
3
151
1
-
-
Uzbrucēji
Deniss RakelsDzimšanas datums: 20.08.1992.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
2
135
-
-
-
Spēlētāji
Maksims AntonovsDzimšanas datums: 07.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
193
1
1
-
Krišjānis BaumanisDzimšanas datums: 15.09.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristofers BaumanisDzimšanas datums: 22.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
294
1
-
-
Kārlis BenefeldsDzimšanas datums: 10.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms BļinovsDzimšanas datums: 09.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
458
-
1
-
Ismael DiomandeDzimšanas datums: 07.12.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Kotdivuāra
3
221
2
-
-
Toms EvertovskisDzimšanas datums: 24.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
23
-
-
-
Vladislav GalkinDzimšanas datums: 03.04.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Krievija
6
304
-
2
-
Dāniels Ričards GeidānsDzimšanas datums: 10.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
810
1
1
-
Gregors HelmanisDzimšanas datums: 15.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristiāns IlenānsDzimšanas datums: 05.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
810
1
1
-
Rostislavs JačenkovsDzimšanas datums: 02.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
452
-
1
-
Jegors KiuškinsDzimšanas datums: 31.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
288
-
-
-
Ernests KronisDzimšanas datums: 25.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis LīvsDzimšanas datums: 30.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
91
1
-
-
Ivans MajorovsDzimšanas datums: 09.11.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
360
-
-
-
Mareks MakarovsDzimšanas datums: 14.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Klimentijs ManijaDzimšanas datums: 03.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
45
-
-
-
Iļja MorozsDzimšanas datums: 17.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
326
1
-
-
Ņikita PašņevsDzimšanas datums: 05.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ēriks ŠahnazarovsDzimšanas datums: 01.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
24
-
-
-
Dāvis SedolsDzimšanas datums: 14.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
395
1
-
-
Aliaksandr ShastsiukDzimšanas datums: 05.06.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Baltkrievija
8
601
8
-
-
Maksims SkačkovsDzimšanas datums: 03.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
467
-
-
-
Efraims ValutadatilsDzimšanas datums: 14.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
720
3
-
-
Džonijs VeinbergsDzimšanas datums: 28.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils ZaharovsDzimšanas datums: 25.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
4
-
-
-
Gļebs ŽaleikoDzimšanas datums: 27.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
284
-
1
-
Rūdolfs ZandreitersDzimšanas datums: 13.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
6
-
-
-

Kluba vadība

  • Māris Verpakovskis

    Ģenerāldirektors

    Dzimšanas datums: 15.10.1979.

Treneru korpuss

  • Ilja Ščaņicins

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 16.03.1984.
  • Aleksandrs Cauņa

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 19.01.1988.
  • Dāvis Caune

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 14.08.1991.
  • Igors Stepanovs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 01.02.1966.
  • Jelena Dmitrieva

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 16.08.1972.
  • Dmitrijs Jefremenkovs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 08.08.1984.
  • Aldis Graudiņš

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 18.06.1997.

Atbalsta personāls

  • Nikolajs Kulmanakovs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 05.06.1992.
  • Oļegs Semjonovs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 01.04.1984.
  • Kirils Butovskis

    Administrators

    Dzimšanas datums: 25.10.1997.
  • Aivars Roskošs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 13.11.1965.

Treneru korpuss

  • Viktors Terentjevs

    label.doublesTeamCoach

    Dzimšanas datums: 22.05.1975.

piektdiena

8
apr
18:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 1. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

17
apr
15:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 2. kārta
LNK Sporta Parks

sestdiena

23
apr
13:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 3. kārta
LNK Sporta Parks

piektdiena

29
apr
20:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 4. kārta
LNK Sporta Parks

piektdiena

6
mai
18:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 5. kārta
RTU stadions

sestdiena

14
mai
13:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 6. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions

sestdiena

21
mai
19:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 7. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

28
mai
15:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 8. kārta
LNK Sporta Parks

svētdiena

19
jūn
18:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 9. kārta
Salaspils stadions

sestdiena

2
jūl
13:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 10. kārta
LNK Sporta Parks
-

pirmdiena

18
jūl
18:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 11. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-

piektdiena

22
jūl
17:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 12. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-

sestdiena

30
jūl
17:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 13. kārta
LNK Sporta Parks
-

piektdiena

5
aug
19:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 14. kārta
LNK Sporta Parks
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
9
9
0
0
31
4
+27
27
2
9
8
0
1
37
8
+29
24
3
9
7
1
1
28
6
+22
22
4
9
7
0
2
28
11
+17
21
5
9
4
3
2
23
15
+8
15
6
9
4
2
3
14
12
+2
14
7
10
3
3
4
10
11
-1
12
8
9
3
2
4
7
12
-5
11
9
10
3
1
6
13
30
-17
10
10
9
2
2
5
12
23
-11
8
11
9
2
2
5
10
23
-13
8
12
9
1
1
7
5
22
-17
4
14
9
0
2
7
12
31
-19
2
1
Kaušelis Kristiāns
Valmiera FC-2 / VSS
8
2
Shastsiuk Aliaksandr
RFS-2
8
3
Krušatins Andris
Grobiņas SC/LFS
7
4
Dusalijevs Niks
Valmiera FC-2 / VSS
6
5
Peilāns Mārcis
FS Jelgava
6
6
Dobrecovs Devids
Grobiņas SC/LFS
5
7
Gaismiņš Valters
FK Smiltene/BJSS
5
8
Meļķis Roberts
Grobiņas SC/LFS
5
9
Sirbu Dans
Riga FC-2
5
10
Boroduška Ēriks
FK Salaspils
4
11
Muradjans Armans
Riga FC-2
4
12
Patika Gļebs
Riga FC-2
4
13
Pirktiņš Kārlis
JDFS Alberts
4
14
Sačkovs Georgijs
Riga FC-2
4
15
Ziemelis Viktors
Grobiņas SC/LFS
4
16
Abdulhameed Hamed Oluwatosin
Leevon Saldus
3
17
Adītājs Roberts
JDFS Alberts
3
18
Bečers Rihards
FS Jelgava
3
19
Diop Meissa
Valmiera FC-2 / VSS
3
20
Gailītis Ronalds
Riga FC-2
3
21
Jirgensons Ričards
FS Jelgava
3
22
Neilands Kristers
Valmiera FC-2 / VSS
3
23
Olivieri Daniele
FS Jelgava
3
24
Stabulnieks Markuss Mārtiņš
Rēzekne
3
25
Ūdris Renards
FK Tukums 2000/TSS-2
3
26
Valutadatils Efraims
RFS-2
3
27
Vavilovs Vitālijs
Rēzekne
3
28
Aizpurietis Emīls
Skanstes SK
2
29
Andersons Krišs
Riga FC-2
2
30
Baškevics Matīss
AFA Olaine
2
31
Chupin Valerii
Valmiera FC-2 / VSS
2
32
Čaika Dinis
FK Salaspils
2
33
Čiņajevs Daņiils
Skanstes SK
2
34
Diomande Ismael
RFS-2
2
35
Gackis Ronalds
Valmiera FC-2 / VSS
2
36
Gžibovskis Nikita
FK Dinamo Rīga
2
37
Ģēģers Elmārs
AFA Olaine
2
38
Jurkovļaņecs Maksims
FK Dinamo Rīga
2
39
Kangars Alans
Skanstes SK
2
40
Liepiņš Linards
Skanstes SK
2
41
Lūsiņš Kristers
Valmiera FC-2 / VSS
2
42
Maslovs Ralfs
FS Jelgava
2
43
Pantelejevs Kristers
FS Jelgava
2
44
Patrikejevs Ivans
FK Salaspils
2
45
Penkevics Kristers
Valmiera FC-2 / VSS
2
46
Putrāns Daniils
Riga FC-2
2
47
Stadnik Yevhen
Riga FC-2
2
48
Sticenko Kristofers
JDFS Alberts
2
49
Šaboha Artjoms
Valmiera FC-2 / VSS
2
50
Žihs Vladislavs
FS Jelgava
2
51
Andersons Alekss
Grobiņas SC/LFS
1
52
Antonovs Maksims
RFS-2
1
53
Baumanis Kristofers
RFS-2
1
54
Blumbergs Mārtiņš
Grobiņas SC/LFS
1
55
Bokta Martins
Valmiera FC-2 / VSS
1
56
Borisenoks Žans
FK Salaspils
1
57
Bormanis Dāvis
FK Tukums 2000/TSS-2
1
58
Cēsnieks Kevins
FS Jelgava
1
59
Dreimanis Ādams
FS Jelgava
1
60
Eberhards Renārs
FK Smiltene/BJSS
1
61
Gaučis Rodrigo
Grobiņas SC/LFS
1
62
Geidāns Dāniels Ričards
RFS-2
1
63
Glaudāns Agris
AFA Olaine
1
64
Grosbergs Klāvs
FK Smiltene/BJSS
1
65
Ilenāns Kristiāns
RFS-2
1
66
Ivulāns Markuss
Skanstes SK
1
67
Jansons Edgars
FK Smiltene/BJSS
1
68
Jansons Kristaps
FK Tukums 2000/TSS-2
1
69
Jierkis Ronalds
Rēzekne
1
70
Kaikins Alekss
AFA Olaine
1
71
Kakooza Derrick
Valmiera FC-2 / VSS
1
72
Kļaviņš Kristaps
FS Jelgava
1
73
Knapšis Emīls
Grobiņas SC/LFS
1
74
Krautmanis Jānis
RFS-2
1
75
Kravčenko Kristofers Davids
Leevon Saldus
1
76
Laurovs Roberts
Skanstes SK
1
77
Lībietis Kārlis Patriks
Valmiera FC-2 / VSS
1
78
Līvs Dāvis
RFS-2
1
79
Lorencs Ralfs
FK Tukums 2000/TSS-2
1
80
Macuks Juris
FK Salaspils
1
81
Mīļais Daniels
FK Tukums 2000/TSS-2
1
82
Morozs Iļja
RFS-2
1
83
Muižnieks Rūdolfs
Leevon Saldus
1
84
Pačepko Marks
AFA Olaine
1
85
Pakalns Jānis
JDFS Alberts
1
86
Pakulis Ralfs
Skanstes SK
1
87
Parkhomenko Maksym
Riga FC-2
1
88
Pavļenko Edgars
FK Salaspils
1
89
Petunovs Marks
FK Dinamo Rīga
1
90
Pozņaks Artūrs
AFA Olaine
1
91
Prohorenkovs Markus
FK Tukums 2000/TSS-2
1
92
Raščevskis Oļģerds
Valmiera FC-2 / VSS
1
93
Redjko Valērijs
FS Jelgava
1
94
Rūja Kārlis
AFA Olaine
1
95
Sajenko Edgars
FK Salaspils
1
96
Sāmietis Raimonds
Grobiņas SC/LFS
1
97
Sedols Dāvis
RFS-2
1
98
Siksalietis Roberts
FK Smiltene/BJSS
1
99
Silagailis Haralds
FK Salaspils
1
100
Silajevs-Kožurovs Deniss
Riga FC-2
1
101
Skadmanis Kristers
FS Jelgava
1
102
Sleņģis Kristaps Ričards
FS Jelgava
1
103
Stērninieks Robins
Skanstes SK
1
104
Štāls Martins
FK Tukums 2000/TSS-2
1
105
Teters Roberts
FK Smiltene/BJSS
1
106
Timofejevs Radions
FK Dinamo Rīga
1
107
Valmiers Dāvis Mārcis
AFA Olaine
1
108
Varslavāns Renārs
RFS-2
1
109
Veips Roberts
Valmiera FC-2 / VSS
1
110
Vējkrīgers Dāvis
FS Jelgava
1
111
Vilnis Kārlis
Skanstes SK
1
112
Vinogradovs Jānis
AFA Olaine
1
113
Vjalkins Edgars
Rēzekne
1
114
Zants Tomass
Skanstes SK
1
115
Zariņš Dairis
FK Smiltene/BJSS
1
116
Zvirbulis Kārlis
FK Smiltene/BJSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU