Rēzeknes novada BJSS
Lidl U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2024 | A grupa
- 6pozīcija
- 5punkti
- 4:19vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Pussargi
Alisa GlušņovaDzimšanas datums: 22.07.2013.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Daniela GromovaDzimšanas datums: 21.04.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Evelīna LudboržaDzimšanas datums: 14.04.2013.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Sabīne ČernikaDzimšanas datums: 13.06.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Elizabete GedušeDzimšanas datums: 14.12.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Sofija KarpovaDzimšanas datums: 12.01.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Anna PresnijaDzimšanas datums: 02.11.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jeva RagozinaDzimšanas datums: 18.06.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Valērija RomanovaDzimšanas datums: 21.01.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristīne SiņavskaDzimšanas datums: 13.02.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
svētdiena
2
jūn
10:00
2024
Lidl U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2024 | A grupa, 1. kārta
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
svētdiena
2
jūn
12:10
2024
Lidl U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2024 | A grupa, 1. kārta
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
svētdiena
2
jūn
13:40
2024
Lidl U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2024 | A grupa, 1. kārta
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
trešdiena
12
jūn
11:40
2024
Lidl U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2024 | A grupa, 2. kārta
Depo laukums
trešdiena
12
jūn
13:00
2024
Lidl U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2024 | A grupa, 2. kārta
Depo laukums
trešdiena
7
aug
11:40
2024
Lidl U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2024 | A grupa, 3. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions
-
trešdiena
7
aug
13:00
2024
Lidl U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2024 | A grupa, 3. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Klaudija Himičeva
Rīgas Futbola skola - 2
8
2
Liāna Aksjonova
Rēzeknes BJSS
8
3
Anastasija Bizenkova
Rīgas Futbola skola - 2
7
4
Annika Raugule
Rīgas Futbola skola - 2
5
5
Benedita Vikse
Rīgas Futbola skola - 2
5
6
Egija Groma
FK 33/Ķeguma skola
4
7
Evelīna Savicka
Rēzeknes BJSS
4
8
Alisa Glušņova
Rēzeknes novada Sporta skola
3
9
Tamila Maliarova
Rēzeknes BJSS
3
10
Veronika Petrova
Rīgas Futbola skola - 2
3
11
Alise Viktorija Hatilova
Rēzeknes BJSS
2
12
Anete Saulgrieze
Rīgas Futbola skola - 2
2
13
Loreta Lapeško
Augšdaugavas NSS
2
14
Patrīcija Strode
Augšdaugavas NSS
2
15
Samanta Upeniece
FK 33/Ķeguma skola
2
16
Amanda Palkeviča
Augšdaugavas NSS
1
17
Annija Vanaga
Augšdaugavas NSS
1
18
Aurēlija Potjomkina
Augšdaugavas NSS
1
19
Daniela Gromova
Rēzeknes novada Sporta skola
1
20
Emma Herta Āboliņa
Rīgas Futbola skola - 2
1
21
Eva Simona Birkmane
FK 33/Ķeguma skola
1
22
Gabriēla Ganzuļa
SK Kuorsova/ZAFC
1
23
Jana Matule
Rēzeknes BJSS
1
24
Keita Rozīte
FK 33/Ķeguma skola
1
25
Malejeva Marija
Rēzeknes BJSS
1
26
Marina Meļehova
Rīgas Futbola skola - 2
1
27
Megija Miķelsone
FK Sigulda - 2
1
28
Oksana Nikuļenkova
Rīgas Futbola skola - 2
1
29
Samanta Upeniece
Augšdaugavas NSS
1
30
Simona Birzniece
FK 33/Ķeguma skola
1
31
Vanesa Carjova
Rīgas Futbola skola - 2
1