Rēzekne

Meistarības grupa U-14 2020

  • 5pozīcija
  • 12punkti
  • 14:43vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Gustavs TimofejevsDzimšanas datums: 04.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
1
Pussargi
Vladlens AborkinsDzimšanas datums: 03.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs MihailovsDzimšanas datums: 19.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pāvels MihailovsDzimšanas datums: 20.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs SokolovsDzimšanas datums: 09.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
1
-
Uzbrucēji
Dainis ŽukovsDzimšanas datums: 15.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Spēlētāji
Vladislavs BogdanovsDzimšanas datums: 25.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Toms BreidaksDzimšanas datums: 01.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Madis ErtsDzimšanas datums: 16.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ervīns JemeļjanovsDzimšanas datums: 26.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims KabaļsDzimšanas datums: 21.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars KužeļevsDzimšanas datums: 27.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Reinis KuzņecovsDzimšanas datums: 01.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Armands LucatnieksDzimšanas datums: 06.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sarmis PauraDzimšanas datums: 09.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raitis RudzišsDzimšanas datums: 26.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raivis ŠaļcsDzimšanas datums: 21.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ingus SemjonovsDzimšanas datums: 10.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Vitālijs SkorodihinsDzimšanas datums: 28.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adrians SkrebeļsDzimšanas datums: 17.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Mihails TaraņenkoDzimšanas datums: 25.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis TimošilovsDzimšanas datums: 31.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Daņiils ZimakovsDzimšanas datums: 15.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Andrejs ŽogotsDzimšanas datums: 04.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

trešdiena

8
jūl
16:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 1. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

ceturtdiena

16
jūl
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 2. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

otrdiena

28
jūl
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 3. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

pirmdiena

3
aug
15:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 4. kārta
Academ Stadium

sestdiena

8
aug
16:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 5. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

pirmdiena

24
aug
13:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 6. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

piektdiena

28
aug
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 7. kārta
Stadions ''Velnciems''

sestdiena

5
sep
15:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 8. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

ceturtdiena

10
sep
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 9. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

svētdiena

20
sep
15:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 10. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

pirmdiena

28
sep
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 11. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

otrdiena

6
okt
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 12. kārta
Olaines pilsētas stadions

ceturtdiena

15
okt
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 13. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
11
2
0
62
9
+53
35
2
14
11
1
2
52
18
+34
34
3
13
9
1
3
38
13
+25
28
4
13
3
3
7
14
31
-17
12
5
13
4
0
9
14
43
-29
12
6
13
2
4
7
15
29
-14
10
7
11
2
2
7
9
41
-32
8
8
12
1
3
8
8
28
-20
6
1
Daniels Radzenieks
Academ FC
23
2
Rūdolfs Laķis
Vidzemes futbola centrs
19
3
Jurijs Nasonovs
Rīgas Futbola skola
14
4
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
10
5
Kirils Artjomovs
Academ FC
10
6
Vadims Livenskis
Academ FC
8
7
Tomašs Mickēvičs
FK Dinamo Rīga
7
8
Henrijs Gulbis
Academ FC
6
9
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
6
10
Rauls Kristers Sakalausks
Vidzemes futbola centrs
6
11
Rojs Roberts Ekerts
Vidzemes futbola centrs
6
12
Daniils Ponkratovs
Rīgas Futbola skola
5
13
Andrejs Poļuhovičs
Rīgas Futbola skola
4
14
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
4
15
Artjoms Juhņevičs
Rīgas Futbola skola
4
16
Deniss Petrovs
Liepajas FS
4
17
Matīss Caune
Academ FC
4
18
Aleksandrs Ožovans
Liepajas FS
3
19
Artjoms Gusarins
Academ FC
3
20
Maksims Bizjuks
Liepajas FS
3
21
Mareks Otto
Rīgas Futbola skola
3
22
Marks Pačepko
AFA Olaine
3
23
Mihails Kuliks
Academ FC
3
24
Ņikita Fedosejevs
Rīgas Futbola skola
3
25
Oskars Stupelis
Vidzemes futbola centrs
3
26
Vladimirs Mihailovs
Rīgas Futbola skola
3
27
Damirs Onackis
Academ FC
2
28
Daniels Švecovs
Rēzekne
2
29
Ēriks Maurs-Boks
Valmiera FC
2
30
Gustavs Timofejevs
Rēzekne
2
31
Ivans Galajevs
FK Dinamo Rīga
2
32
Jegors Poskrjobiševs
Rēzekne
2
33
Kārlis Kļaviņš
Vidzemes futbola centrs
2
34
Kristaps Erdmanis
Valmiera FC
2
35
Kristaps Valters Deviņš
Liepajas FS
2
36
Oļegs Golovenko
FK Dinamo Rīga
2
37
Roberts Bočs
AFA Olaine
2
38
Adrians Leo Zommers
Liepajas FS
1
39
Aleksandrs Ivanovs
Vidzemes futbola centrs
1
40
Anatolijs Rastvorovs
Academ FC
1
41
Andris Raiskums
Academ FC
1
42
Dainis Žukovs
Rēzekne
1
43
Daniils Cepeļevs
Valmiera FC
1
44
Daniils Kašica
AFA Olaine
1
45
Daņiils Zimakovs
Rēzekne
1
46
Dāvis Timošilovs
Rēzekne
1
47
Edgars Martinsons
Valmiera FC
1
48
Elans Jaseļskis
AFA Olaine
1
49
Iliya Ananiev
FK Dinamo Rīga
1
50
Ingus Semjonovs
Rēzekne
1
51
Intars Pomerancis
Liepajas FS
1
52
Maksims Šestakovs
FK Dinamo Rīga
1
53
Mihails Vanags
FK Dinamo Rīga
1
54
Nikita Stasjonoks
AFA Olaine
1
55
Rauls Rodrigo Borisovs
Liepajas FS
1
56
Ritvars Krists Zauska
Valmiera FC
1
57
Rodions Bobovičs
AFA Olaine
1
58
Tomass Jermoļenko
Academ FC
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Spēle Daugavas stadionā