Academ FC

Meistarības grupa U-14 2020

  • 1pozīcija
  • 35punkti
  • 62:9vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Pussargi
Kirils ArtjomovsDzimšanas datums: 09.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
10
-
-
Uzbrucēji
Daniels RadzenieksDzimšanas datums: 22.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
23
3
-
Spēlētāji
Niks Balmaks-OkunevsDzimšanas datums: 08.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ēriks BerkoldsDzimšanas datums: 02.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš BērziņšDzimšanas datums: 10.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Kristaps BorisovsDzimšanas datums: 21.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rihards BundzjaksDzimšanas datums: 18.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss CauneDzimšanas datums: 13.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Markuss DokicansDzimšanas datums: 05.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adrians EisaksDzimšanas datums: 23.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Toms FeldmanisDzimšanas datums: 14.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rodrigo Maikls GintersDzimšanas datums: 01.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Deniss GornovsDzimšanas datums: 29.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Artjoms GusarinsDzimšanas datums: 03.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
2
-
Tomass JermoļenkoDzimšanas datums: 05.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
3
-
Adrians KeišssDzimšanas datums: 27.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja KrūmiņšDzimšanas datums: 02.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mihails KuliksDzimšanas datums: 11.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Alekss KuprinsDzimšanas datums: 05.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vadims LivenskisDzimšanas datums: 12.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
2
-
Damirs OnackisDzimšanas datums: 10.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Anatolijs RastvorovsDzimšanas datums: 14.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Dmitrijs ŠakirovsDzimšanas datums: 20.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adrians SekaraDzimšanas datums: 21.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāniels StrautmanisDzimšanas datums: 13.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrey YuzichDzimšanas datums: 01.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

otrdiena

7
jūl
19:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 1. kārta
Academ Stadium

piektdiena

17
jūl
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 2. kārta
Academ Stadium

otrdiena

21
jūl
19:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 3. kārta
Academ Stadium

pirmdiena

3
aug
15:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 4. kārta
Academ Stadium

piektdiena

7
aug
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 5. kārta
Academ Stadium

piektdiena

21
aug
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 6. kārta
Academ Stadium

otrdiena

8
sep
16:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 8. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

trešdiena

16
sep
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 9. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

sestdiena

19
sep
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 10. kārta
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

23
sep
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 7. kārta
Academ Stadium

pirmdiena

28
sep
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 11. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

piektdiena

9
okt
16:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 12. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

ceturtdiena

15
okt
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 13. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
11
2
0
62
9
+53
35
2
14
11
1
2
52
18
+34
34
3
13
9
1
3
38
13
+25
28
4
13
3
3
7
14
31
-17
12
5
13
4
0
9
14
43
-29
12
6
13
2
4
7
15
29
-14
10
7
11
2
2
7
9
41
-32
8
8
12
1
3
8
8
28
-20
6
1
Radzenieks Daniels
Academ FC
23
2
Laķis Rūdolfs
Vidzemes futbola centrs
19
3
Nasonovs Jurijs
Rīgas Futbola skola
14
4
Artjomovs Kirils
Academ FC
10
5
Kadikovs Boriss
Rīgas Futbola skola
10
6
Livenskis Vadims
Academ FC
8
7
Mickēvičs Tomašs
FK Dinamo Rīga
7
8
Afanasjevs Ņikita
Rīgas Futbola skola
6
9
Ekerts Rojs Roberts
Vidzemes futbola centrs
6
10
Gulbis Henrijs
Academ FC
6
11
Sakalausks Rauls Kristers
Vidzemes futbola centrs
6
12
Ponkratovs Daniils
Rīgas Futbola skola
5
13
Caune Matīss
Academ FC
4
14
Juhņevičs Artjoms
Rīgas Futbola skola
4
15
Petrovs Deniss
Liepājas FS
4
16
Poļuhovičs Andrejs
Rīgas Futbola skola
4
17
Sokolovs Andrejs
Rēzekne
4
18
Bizjuks Maksims
Liepājas FS
3
19
Fedosejevs Ņikita
Rīgas Futbola skola
3
20
Gusarins Artjoms
Academ FC
3
21
Kuliks Mihails
Academ FC
3
22
Mihailovs Vladimirs
Rīgas Futbola skola
3
23
Otto Mareks
Rīgas Futbola skola
3
24
Ožovans Aleksandrs
Liepājas FS
3
25
Pačepko Marks
AFA Olaine
3
26
Stupelis Oskars
Vidzemes futbola centrs
3
27
Bočs Roberts
AFA Olaine
2
28
Deviņš Kristaps Valters
Liepājas FS
2
29
Erdmanis Kristaps
Valmiera FC
2
30
Galajevs Ivans
FK Dinamo Rīga
2
31
Golovenko Oļegs
FK Dinamo Rīga
2
32
Kļaviņš Kārlis
Vidzemes futbola centrs
2
33
Maurs-Boks Ēriks
Valmiera FC
2
34
Onackis Damirs
Academ FC
2
35
Poskrjobiševs Jegors
Rēzekne
2
36
Švecovs Daniels
Rēzekne
2
37
Timofejevs Gustavs
Rēzekne
2
38
Ananiev Iliya
FK Dinamo Rīga
1
39
Bobovičs Rodions
AFA Olaine
1
40
Borisovs Rauls Rodrigo
Liepājas FS
1
41
Cepeļevs Daniils
Valmiera FC
1
42
Ivanovs Aleksandrs
Vidzemes futbola centrs
1
43
Jaseļskis Elans
AFA Olaine
1
44
Jermoļenko Tomass
Academ FC
1
45
Kašica Daniils
AFA Olaine
1
46
Martinsons Edgars
Valmiera FC
1
47
Pomerancis Intars
Liepājas FS
1
48
Raiskums Andris
Academ FC
1
49
Rastvorovs Anatolijs
Academ FC
1
50
Semjonovs Ingus
Rēzekne
1
51
Stasjonoks Nikita
AFA Olaine
1
52
Šestakovs Maksims
FK Dinamo Rīga
1
53
Timošilovs Dāvis
Rēzekne
1
54
Vanags Mihails
FK Dinamo Rīga
1
55
Zauska Ritvars Krists
Valmiera FC
1
56
Zimakovs Daņiils
Rēzekne
1
57
Zommers Adrians Leo
Liepājas FS
1
58
Žukovs Dainis
Rēzekne
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU