AFA Olaine

Meistarības grupa U-14 2020

  • 7pozīcija
  • 8punkti
  • 9:41vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Igors AntipenkovsDzimšanas datums: 18.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sandris OzoliņšDzimšanas datums: 14.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Daniēls DviļsDzimšanas datums: 20.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils IvanovsDzimšanas datums: 13.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
3
1
Elans JaseļskisDzimšanas datums: 29.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Nikita VoitehovichDzimšanas datums: 07.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Baltkrievija
-
-
-
2
-
Pussargi
Daniss AntropovsDzimšanas datums: 21.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils KašicaDzimšanas datums: 24.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Deivs LugovskojsDzimšanas datums: 28.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jevgenijs VoshodovsDzimšanas datums: 24.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Jegors KrasuhinsDzimšanas datums: 07.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks PačepkoDzimšanas datums: 09.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
4
-
Kristians SalnaDzimšanas datums: 12.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nikita StasjonoksDzimšanas datums: 21.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Markuss ValukevicsDzimšanas datums: 11.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs ŽedanisDzimšanas datums: 04.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Aksels BartuševicsDzimšanas datums: 05.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rodions BobovičsDzimšanas datums: 09.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
2
-
Timofejs IvanovsDzimšanas datums: 29.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pavels JegorovsDzimšanas datums: 03.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniel JurkevičsDzimšanas datums: 14.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gļebs ĻebedevsDzimšanas datums: 28.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims MasjuraDzimšanas datums: 12.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sergejs MihailovsDzimšanas datums: 02.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels RamiņšDzimšanas datums: 07.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita ZaguļajevsDzimšanas datums: 14.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts Māris ZepsDzimšanas datums: 13.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

svētdiena

12
jūl
11:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 1. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

18
jūl
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 2. kārta
Olaines pilsētas stadions

otrdiena

21
jūl
19:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 3. kārta
Academ Stadium

trešdiena

29
jūl
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 4. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

8
aug
16:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 5. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

trešdiena

26
aug
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 7. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

5
sep
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 8. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

12
sep
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 9. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

19
sep
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 10. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

26
sep
11:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 11. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

otrdiena

6
okt
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2020, 12. kārta
Olaines pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
11
2
0
62
9
+53
35
2
14
11
1
2
52
18
+34
34
3
13
9
1
3
38
13
+25
28
4
13
3
3
7
14
31
-17
12
5
13
4
0
9
14
43
-29
12
6
13
2
4
7
15
29
-14
10
7
11
2
2
7
9
41
-32
8
8
12
1
3
8
8
28
-20
6
1
Radzenieks Daniels
Academ FC
23
2
Laķis Rūdolfs
Vidzemes futbola centrs
19
3
Nasonovs Jurijs
Rīgas Futbola skola
14
4
Artjomovs Kirils
Academ FC
10
5
Kadikovs Boriss
Rīgas Futbola skola
10
6
Livenskis Vadims
Academ FC
8
7
Mickēvičs Tomašs
FK Dinamo Rīga
7
8
Afanasjevs Ņikita
Rīgas Futbola skola
6
9
Ekerts Rojs Roberts
Vidzemes futbola centrs
6
10
Gulbis Henrijs
Academ FC
6
11
Sakalausks Rauls Kristers
Vidzemes futbola centrs
6
12
Ponkratovs Daniils
Rīgas Futbola skola
5
13
Caune Matīss
Academ FC
4
14
Juhņevičs Artjoms
Rīgas Futbola skola
4
15
Petrovs Deniss
Liepājas FS
4
16
Poļuhovičs Andrejs
Rīgas Futbola skola
4
17
Sokolovs Andrejs
Rēzekne
4
18
Bizjuks Maksims
Liepājas FS
3
19
Fedosejevs Ņikita
Rīgas Futbola skola
3
20
Gusarins Artjoms
Academ FC
3
21
Kuliks Mihails
Academ FC
3
22
Mihailovs Vladimirs
Rīgas Futbola skola
3
23
Otto Mareks
Rīgas Futbola skola
3
24
Ožovans Aleksandrs
Liepājas FS
3
25
Pačepko Marks
AFA Olaine
3
26
Stupelis Oskars
Vidzemes futbola centrs
3
27
Bočs Roberts
AFA Olaine
2
28
Deviņš Kristaps Valters
Liepājas FS
2
29
Erdmanis Kristaps
Valmiera FC
2
30
Galajevs Ivans
FK Dinamo Rīga
2
31
Golovenko Oļegs
FK Dinamo Rīga
2
32
Kļaviņš Kārlis
Vidzemes futbola centrs
2
33
Maurs-Boks Ēriks
Valmiera FC
2
34
Onackis Damirs
Academ FC
2
35
Poskrjobiševs Jegors
Rēzekne
2
36
Švecovs Daniels
Rēzekne
2
37
Timofejevs Gustavs
Rēzekne
2
38
Ananiev Iliya
FK Dinamo Rīga
1
39
Bobovičs Rodions
AFA Olaine
1
40
Borisovs Rauls Rodrigo
Liepājas FS
1
41
Cepeļevs Daniils
Valmiera FC
1
42
Ivanovs Aleksandrs
Vidzemes futbola centrs
1
43
Jaseļskis Elans
AFA Olaine
1
44
Jermoļenko Tomass
Academ FC
1
45
Kašica Daniils
AFA Olaine
1
46
Martinsons Edgars
Valmiera FC
1
47
Pomerancis Intars
Liepājas FS
1
48
Raiskums Andris
Academ FC
1
49
Rastvorovs Anatolijs
Academ FC
1
50
Semjonovs Ingus
Rēzekne
1
51
Stasjonoks Nikita
AFA Olaine
1
52
Šestakovs Maksims
FK Dinamo Rīga
1
53
Timošilovs Dāvis
Rēzekne
1
54
Vanags Mihails
FK Dinamo Rīga
1
55
Zauska Ritvars Krists
Valmiera FC
1
56
Zimakovs Daņiils
Rēzekne
1
57
Zommers Adrians Leo
Liepājas FS
1
58
Žukovs Dainis
Rēzekne
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU