Rēzekne

Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020

  • 6pozīcija
  • 7punkti
  • 14:22vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Pussargi
Vladlens AborkinsDzimšanas datums: 03.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Artjoms VekšaDzimšanas datums: 08.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Daniils CvetkovsDzimšanas datums: 08.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Romans HrustaļovsDzimšanas datums: 26.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja KrickisDzimšanas datums: 04.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāniels KrustsDzimšanas datums: 26.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Reinis KuzņecovsDzimšanas datums: 01.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artis LustiksDzimšanas datums: 10.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Einārs NikolajevsDzimšanas datums: 11.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vadims ŠčavinskisDzimšanas datums: 12.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvids VogulisDzimšanas datums: 07.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Daņiils ZimakovsDzimšanas datums: 15.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
2
-

svētdiena

5
jūl
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 1. kārta
Stadions "Celtnieks"

pirmdiena

20
jūl
13:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 3. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

svētdiena

26
jūl
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 4. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

1
aug
11:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 5. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

ceturtdiena

13
aug
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 6. kārta
Audas stadions

svētdiena

30
aug
15:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 7. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

trešdiena

2
sep
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 8. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions

svētdiena

13
sep
16:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 9. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
8
8
0
0
49
3
+46
24
2
8
7
0
1
27
6
+21
21
3
8
5
0
3
28
12
+16
15
4
8
5
0
3
18
10
+8
15
5
8
3
2
3
6
18
-12
11
6
8
2
1
5
14
22
-8
7
7
8
1
2
5
6
20
-14
5
9
8
1
0
7
9
35
-26
3
1
Rūdolfs Kļavinskis
FS Metta
16
2
Kaspars Strautiņš
Rīgas Futbola skola
13
3
Artēmijs Masļakovs
BFC Daugavpils
8
4
Krists Komorovskis
FS Metta
7
5
Alberts Grāpis
Rakari/FS Nikars
6
6
Artjoms Kroļikovs
Rīgas Futbola skola
6
7
Emīls Atamaņukovs
BFC Daugavpils
6
8
Daņiils Zimakovs
Rēzekne
5
9
Edvards Zalužinskis
Rakari/FS Nikars
5
10
Edgars Martinsons
Valmiera FC
4
11
Emīls Sprukts
FS Metta
4
12
Gundars Smilškalns
FS Metta
4
13
Kristaps Kravalis
FS Metta
4
14
Lenards Bērziņš
FS Metta
4
15
Aleksandrs Molotkovs
BFC Daugavpils
3
16
Aleksejs Reuts
FK/SS Krāslava
3
17
Ariels Okss
BFC Daugavpils
3
18
Daniels Švecovs
Rēzekne
3
19
Kārlis Pūriņš
FC Real Pro
3
20
Kirils Kirsanovs
Rēzekne
3
21
Kristaps Mosāns
FS Metta
3
22
Markuss Spāde
Rakari/FS Nikars
3
23
Rolands Daukšts
BFC Daugavpils
3
24
Vilis Kakstiņš
Futbola Parks Academy
3
25
Dāvids Gaile
Rīgas Futbola skola
2
26
Kristiāns Kārkliņš
Rīgas Futbola skola
2
27
Maksims Bērziņš
FK/SS Krāslava
2
28
Matīss Siliņš
FS Metta
2
29
Rafaels Lūsis
Rakari/FS Nikars
2
30
Tomas Marinaki
FC Real Pro
2
31
Tomass Rubņikovičs
Valmiera FC
2
32
Artjoms Smirnovs
Rīgas Futbola skola
1
33
Artūrs Buls
Rīgas Futbola skola
1
34
Daniils Cvetkovs
Rēzekne
1
35
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FC Real Pro
1
36
Emīls Lūsis
Rakari/FS Nikars
1
37
Emīls Siliņš
FS Metta
1
38
Gabriels Grava
FS Metta
1
39
Genrihs Makoveckis
Rīgas Futbola skola
1
40
Jegors Poskrjobiševs
Rēzekne
1
41
Krišjānis Mundurs
Futbola Parks Academy
1
42
Leonīds Šindlers
Rēzekne
1
43
Markuss Djatkovičs
FK/SS Krāslava
1
44
Patriks Viktors Bērziņš
Valmiera FC
1
45
Pētersons Māris
BFC Daugavpils
1
46
Rainers Rončs
FS Metta
1
47
Ralfs Markss
Rīgas Futbola skola
1
48
Rinalds Krists Freilihs
Valmiera FC
1
49
Roberts Cvečkovskis
BFC Daugavpils
1
50
Rolands Parhomenko
Rīgas Futbola skola
1
51
Tomass Vaivods
Rakari/FS Nikars
1
52
Vitalijs Bulanovs
BFC Daugavpils
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes