Rēzekne

Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020

  • 6pozīcija
  • 7punkti
  • 14:22vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Vladlens AborkinsDzimšanas datums: 03.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Daniils CvetkovsDzimšanas datums: 08.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Romans HrustaļovsDzimšanas datums: 26.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils KirsanovsDzimšanas datums: 28.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Iļja KrickisDzimšanas datums: 04.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāniels KrustsDzimšanas datums: 26.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Reinis KuzņecovsDzimšanas datums: 01.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja LabanovsDzimšanas datums: 20.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artis LustiksDzimšanas datums: 10.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Einārs NikolajevsDzimšanas datums: 11.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vadims ŠčavinskisDzimšanas datums: 12.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Leonīds ŠindlersDzimšanas datums: 01.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Daniels ŠvecovsDzimšanas datums: 26.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
1
-
Artjoms VekšaDzimšanas datums: 08.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvids VogulisDzimšanas datums: 07.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kristers ZenčenkoDzimšanas datums: 22.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Daņiils ZimakovsDzimšanas datums: 15.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
2
-

svētdiena

5
jūl
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 1. kārta
Stadions "Celtnieks"

pirmdiena

20
jūl
13:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 3. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

svētdiena

26
jūl
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 4. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

1
aug
11:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 5. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

ceturtdiena

13
aug
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 6. kārta
Audas stadions

svētdiena

30
aug
15:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 7. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

trešdiena

2
sep
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 8. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions

svētdiena

13
sep
16:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 9. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
8
8
0
0
49
3
+46
24
2
8
7
0
1
27
6
+21
21
3
8
5
0
3
28
12
+16
15
4
8
5
0
3
18
10
+8
15
5
8
3
2
3
6
18
-12
11
6
8
2
1
5
14
22
-8
7
7
8
1
2
5
6
20
-14
5
9
8
1
0
7
9
35
-26
3
1
Kļavinskis Rūdolfs
FS Metta
16
2
Strautiņš Kaspars
Rīgas Futbola skola
13
3
Masļakovs Artēmijs
BFC Daugavpils
8
4
Komorovskis Krists
FS Metta
7
5
Atamaņukovs Emīls
BFC Daugavpils
6
6
Grāpis Alberts
Rakari/FS Nikars
6
7
Kroļikovs Artjoms
Rīgas Futbola skola
6
8
Zalužinskis Edvards
Rakari/FS Nikars
5
9
Zimakovs Daņiils
Rēzekne
5
10
Bērziņš Lenards
FS Metta
4
11
Kravalis Kristaps
FS Metta
4
12
Martinsons Edgars
Valmiera FC
4
13
Smilškalns Gundars
FS Metta
4
14
Sprukts Emīls
FS Metta
4
15
Kakstiņš Vilis
Futbola Parks Academy
3
16
Kirsanovs Kirils
Rēzekne
3
17
Molotkovs Aleksandrs
BFC Daugavpils
3
18
Mosāns Kristaps
FS Metta
3
19
Okss Ariels
BFC Daugavpils
3
20
Pūriņš Kārlis
FC Real Pro
3
21
Reuts Aleksejs
FK/SS Krāslava
3
22
Rolands Daukšts
BFC Daugavpils
3
23
Spāde Markuss
Rakari/FS Nikars
3
24
Švecovs Daniels
Rēzekne
3
25
Bērziņš Maksims
FK/SS Krāslava
2
26
Gaile Dāvids
Rīgas Futbola skola
2
27
Kārkliņš Kristiāns
Rīgas Futbola skola
2
28
Lūsis Rafaels
Rakari/FS Nikars
2
29
Marinaki Tomas
FC Real Pro
2
30
Rubņikovičs Tomass
Valmiera FC
2
31
Siliņš Matīss
FS Metta
2
32
Bērziņš Patriks Viktors
Valmiera FC
1
33
Bulanovs Vitalijs
BFC Daugavpils
1
34
Buls Artūrs
Rīgas Futbola skola
1
35
Cvečkovskis Roberts
BFC Daugavpils
1
36
Cvetkovs Daniils
Rēzekne
1
37
Djatkovičs Markuss
FK/SS Krāslava
1
38
Dūmiņš Dāvids Rendijs
FC Real Pro
1
39
Freilihs Rinalds Krists
Valmiera FC
1
40
Grava Gabriels
FS Metta
1
41
Lūsis Emīls
Rakari/FS Nikars
1
42
Makoveckis Genrihs
Rīgas Futbola skola
1
43
Markss Ralfs
Rīgas Futbola skola
1
44
Māris Pētersons
BFC Daugavpils
1
45
Mundurs Krišjānis
Futbola Parks Academy
1
46
Parhomenko Rolands
Rīgas Futbola skola
1
47
Poskrjobiševs Jegors
Rēzekne
1
48
Rončs Rainers
FS Metta
1
49
Siliņš Emīls
FS Metta
1
50
Smirnovs Artjoms
Rīgas Futbola skola
1
51
Šindlers Leonīds
Rēzekne
1
52
Vaivods Tomass
Rakari/FS Nikars
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva