FC Real Pro

Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020

  • 5pozīcija
  • 11punkti
  • 6:18vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Adrians DammeDzimšanas datums: 10.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sandijs DombrovskisDzimšanas datums: 22.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps GraudiņšDzimšanas datums: 02.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Bruno KivkucānsDzimšanas datums: 31.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Miks KnikstsDzimšanas datums: 13.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Emīls KudiņšDzimšanas datums: 03.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Martins LudeviksDzimšanas datums: 09.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Elmārs MiķelsonsDzimšanas datums: 30.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sandis RagauskisDzimšanas datums: 22.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps RekmanisDzimšanas datums: 15.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls SējējsDzimšanas datums: 29.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs SkribisDzimšanas datums: 11.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils ZaričnijsDzimšanas datums: 19.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-

piektdiena

17
jūl
11:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 2. kārta
Audas stadions

ceturtdiena

23
jūl
11:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 3. kārta
Audas stadions

ceturtdiena

30
jūl
15:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 4. kārta
Audas stadions

sestdiena

1
aug
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 5. kārta
Stadions "Celtnieks"

ceturtdiena

13
aug
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 6. kārta
Audas stadions

svētdiena

30
aug
11:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 7. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

ceturtdiena

3
sep
16:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 8. kārta
Audas stadions

piektdiena

11
sep
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 9. kārta
RTU stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
8
8
0
0
49
3
+46
24
2
8
7
0
1
27
6
+21
21
3
8
5
0
3
28
12
+16
15
4
8
5
0
3
18
10
+8
15
5
8
3
2
3
6
18
-12
11
6
8
2
1
5
14
22
-8
7
7
8
1
2
5
6
20
-14
5
9
8
1
0
7
9
35
-26
3
1
Kļavinskis Rūdolfs
FS Metta
16
2
Strautiņš Kaspars
Rīgas Futbola skola
13
3
Masļakovs Artēmijs
BFC Daugavpils
8
4
Komorovskis Krists
FS Metta
7
5
Atamaņukovs Emīls
BFC Daugavpils
6
6
Grāpis Alberts
Rakari/FS Nikars
6
7
Kroļikovs Artjoms
Rīgas Futbola skola
6
8
Zalužinskis Edvards
Rakari/FS Nikars
5
9
Zimakovs Daņiils
Rēzekne
5
10
Bērziņš Lenards
FS Metta
4
11
Kravalis Kristaps
FS Metta
4
12
Martinsons Edgars
Valmiera FC
4
13
Smilškalns Gundars
FS Metta
4
14
Sprukts Emīls
FS Metta
4
15
Kakstiņš Vilis
Futbola Parks Academy
3
16
Kirsanovs Kirils
Rēzekne
3
17
Molotkovs Aleksandrs
BFC Daugavpils
3
18
Mosāns Kristaps
FS Metta
3
19
Okss Ariels
BFC Daugavpils
3
20
Pūriņš Kārlis
FC Real Pro
3
21
Reuts Aleksejs
FK/SS Krāslava
3
22
Rolands Daukšts
BFC Daugavpils
3
23
Spāde Markuss
Rakari/FS Nikars
3
24
Švecovs Daniels
Rēzekne
3
25
Bērziņš Maksims
FK/SS Krāslava
2
26
Gaile Dāvids
Rīgas Futbola skola
2
27
Kārkliņš Kristiāns
Rīgas Futbola skola
2
28
Lūsis Rafaels
Rakari/FS Nikars
2
29
Marinaki Tomas
FC Real Pro
2
30
Rubņikovičs Tomass
Valmiera FC
2
31
Siliņš Matīss
FS Metta
2
32
Bērziņš Patriks Viktors
Valmiera FC
1
33
Bulanovs Vitalijs
BFC Daugavpils
1
34
Buls Artūrs
Rīgas Futbola skola
1
35
Cvečkovskis Roberts
BFC Daugavpils
1
36
Cvetkovs Daniils
Rēzekne
1
37
Djatkovičs Markuss
FK/SS Krāslava
1
38
Dūmiņš Dāvids Rendijs
FC Real Pro
1
39
Freilihs Rinalds Krists
Valmiera FC
1
40
Grava Gabriels
FS Metta
1
41
Lūsis Emīls
Rakari/FS Nikars
1
42
Makoveckis Genrihs
Rīgas Futbola skola
1
43
Markss Ralfs
Rīgas Futbola skola
1
44
Māris Pētersons
BFC Daugavpils
1
45
Mundurs Krišjānis
Futbola Parks Academy
1
46
Parhomenko Rolands
Rīgas Futbola skola
1
47
Poskrjobiševs Jegors
Rēzekne
1
48
Rončs Rainers
FS Metta
1
49
Siliņš Emīls
FS Metta
1
50
Smirnovs Artjoms
Rīgas Futbola skola
1
51
Šindlers Leonīds
Rēzekne
1
52
Vaivods Tomass
Rakari/FS Nikars
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva