FS Metta

Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020

  • 1pozīcija
  • 24punkti
  • 49:3vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Arnis BandenieksDzimšanas datums: 26.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Lenards BērziņšDzimšanas datums: 27.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Ričards DimpersDzimšanas datums: 25.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Olivers DzenītisDzimšanas datums: 17.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gabriels GravaDzimšanas datums: 06.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Roberts KeissDzimšanas datums: 28.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rūdolfs KļavinskisDzimšanas datums: 08.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
16
2
-
Dominiks KozlovskisDzimšanas datums: 18.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps KravalisDzimšanas datums: 10.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Rūdolfs LinavskisDzimšanas datums: 28.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Eduards LuksisDzimšanas datums: 28.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks MelbārdisDzimšanas datums: 21.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps MosānsDzimšanas datums: 26.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Adrians OtikovsDzimšanas datums: 15.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Rauls OzoliņšDzimšanas datums: 04.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pēteris PalameiksDzimšanas datums: 19.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Krists PļaviņšDzimšanas datums: 08.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rainers RončsDzimšanas datums: 15.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Magnuss RūsisDzimšanas datums: 16.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Toms SarmaDzimšanas datums: 18.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls SiliņšDzimšanas datums: 03.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Matīss SiliņšDzimšanas datums: 22.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Gundars SmilškalnsDzimšanas datums: 20.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Toms SvētiņšDzimšanas datums: 06.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss TiesnesisDzimšanas datums: 18.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rainers VišņevskisDzimšanas datums: 08.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ansis VītiņšDzimšanas datums: 09.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jēkabs VītiņšDzimšanas datums: 09.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Domeniks ZariņšDzimšanas datums: 28.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

piektdiena

17
jūl
11:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 2. kārta
Audas stadions

sestdiena

25
jūl
13:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 1. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

ceturtdiena

30
jūl
13:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 4. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

otrdiena

4
aug
15:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 5. kārta
Krāslavas stadions

sestdiena

8
aug
15:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 6. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

30
aug
15:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 7. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

5
sep
12:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 8. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

9
sep
16:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 9. kārta
Upesciema stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
8
8
0
0
49
3
+46
24
2
8
7
0
1
27
6
+21
21
3
8
5
0
3
28
12
+16
15
4
8
5
0
3
18
10
+8
15
5
8
3
2
3
6
18
-12
11
6
8
2
1
5
14
22
-8
7
7
8
1
2
5
6
20
-14
5
9
8
1
0
7
9
35
-26
3
1
Kļavinskis Rūdolfs
FS Metta
16
2
Strautiņš Kaspars
Rīgas Futbola skola
13
3
Masļakovs Artēmijs
BFC Daugavpils
8
4
Komorovskis Krists
FS Metta
7
5
Atamaņukovs Emīls
BFC Daugavpils
6
6
Grāpis Alberts
Rakari/FS Nikars
6
7
Kroļikovs Artjoms
Rīgas Futbola skola
6
8
Zalužinskis Edvards
Rakari/FS Nikars
5
9
Zimakovs Daņiils
Rēzekne
5
10
Bērziņš Lenards
FS Metta
4
11
Kravalis Kristaps
FS Metta
4
12
Martinsons Edgars
Valmiera FC
4
13
Smilškalns Gundars
FS Metta
4
14
Sprukts Emīls
FS Metta
4
15
Kakstiņš Vilis
Futbola Parks Academy
3
16
Kirsanovs Kirils
Rēzekne
3
17
Molotkovs Aleksandrs
BFC Daugavpils
3
18
Mosāns Kristaps
FS Metta
3
19
Okss Ariels
BFC Daugavpils
3
20
Pūriņš Kārlis
FC Real Pro
3
21
Reuts Aleksejs
FK/SS Krāslava
3
22
Rolands Daukšts
BFC Daugavpils
3
23
Spāde Markuss
Rakari/FS Nikars
3
24
Švecovs Daniels
Rēzekne
3
25
Bērziņš Maksims
FK/SS Krāslava
2
26
Gaile Dāvids
Rīgas Futbola skola
2
27
Kārkliņš Kristiāns
Rīgas Futbola skola
2
28
Lūsis Rafaels
Rakari/FS Nikars
2
29
Marinaki Tomas
FC Real Pro
2
30
Rubņikovičs Tomass
Valmiera FC
2
31
Siliņš Matīss
FS Metta
2
32
Bērziņš Patriks Viktors
Valmiera FC
1
33
Bulanovs Vitalijs
BFC Daugavpils
1
34
Buls Artūrs
Rīgas Futbola skola
1
35
Cvečkovskis Roberts
BFC Daugavpils
1
36
Cvetkovs Daniils
Rēzekne
1
37
Djatkovičs Markuss
FK/SS Krāslava
1
38
Dūmiņš Dāvids Rendijs
FC Real Pro
1
39
Freilihs Rinalds Krists
Valmiera FC
1
40
Grava Gabriels
FS Metta
1
41
Lūsis Emīls
Rakari/FS Nikars
1
42
Makoveckis Genrihs
Rīgas Futbola skola
1
43
Markss Ralfs
Rīgas Futbola skola
1
44
Māris Pētersons
BFC Daugavpils
1
45
Mundurs Krišjānis
Futbola Parks Academy
1
46
Parhomenko Rolands
Rīgas Futbola skola
1
47
Poskrjobiševs Jegors
Rēzekne
1
48
Rončs Rainers
FS Metta
1
49
Siliņš Emīls
FS Metta
1
50
Smirnovs Artjoms
Rīgas Futbola skola
1
51
Šindlers Leonīds
Rēzekne
1
52
Vaivods Tomass
Rakari/FS Nikars
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU