Rēzekne

Meistarības A grupa U-15 2023

  • 7pozīcija
  • 14punkti
  • 12:23vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Konstantīns GailumsDzimšanas datums: 03.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
1
Aizsargi
Artjoms KedrinsDzimšanas datums: 01.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Pussargi
Červinskis KristofersDzimšanas datums: 01.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Artjoms VekšaDzimšanas datums: 08.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
3
-
Spēlētāji
Ruslans AborkinsDzimšanas datums: 04.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alens BogdanovsDzimšanas datums: 24.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Armands BuļsDzimšanas datums: 09.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alekss HessDzimšanas datums: 03.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artis KučānsDzimšanas datums: 03.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ēriks LitaunieksDzimšanas datums: 12.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dairis MičulisDzimšanas datums: 27.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
1
Nikita MihailovsDzimšanas datums: 25.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Einārs NikolajevsDzimšanas datums: 11.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rinalds NipersDzimšanas datums: 19.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Renārs PlotkaDzimšanas datums: 27.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Egīls RivčsDzimšanas datums: 03.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts RomančuksDzimšanas datums: 04.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Romans SamuiličsDzimšanas datums: 28.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
3
-
Gints SilkānsDzimšanas datums: 14.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils SiņajevsDzimšanas datums: 30.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps ŠustsDzimšanas datums: 05.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels VišņakovsDzimšanas datums: 10.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Mareks ZiepnieksDzimšanas datums: 13.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raitis ŽoglaDzimšanas datums: 28.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita ŽurņaDzimšanas datums: 12.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

otrdiena

28
mar
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 1. kārta
LNK Sporta Parks (dabīgais)

piektdiena

7
apr
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 2. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

trešdiena

12
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 3. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

26
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 4. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

ceturtdiena

4
mai
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 5. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

otrdiena

9
mai
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 6. kārta
RTU stadions

trešdiena

24
mai
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 7. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

ceturtdiena

1
jūn
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 8. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

ceturtdiena

8
jūn
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 9. kārta
Jaunmārupes stadions

ceturtdiena

29
jūn
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 11. kārta
Audas stadions

trešdiena

2
aug
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 13. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

5
aug
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 12. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

trešdiena

9
aug
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 14. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

ceturtdiena

17
aug
09:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 10. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
10
2
2
35
17
+18
32
2
14
9
2
3
37
18
+19
29
3
14
8
4
2
23
8
+15
28
6
14
4
2
8
21
30
-9
14
7
14
3
5
6
12
23
-11
14
8
14
2
2
10
12
36
-24
8
1
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
13
2
Rainers Krauze
JDFS Alberts
10
3
Jegors Olijars
RFS Academy
9
4
Roberts Nīmanis
Jūrmalas FS
9
5
Armands Ozoliņš
JDFS Alberts
8
6
Alekss Vanags
FK Tukums 2000/TSS
6
7
Andis Jūlmanis
Mārupes SC
6
8
Kirills Sapega
RFS Academy
6
9
Aleksis Kalējs
FK Smiltene/Vidzemes FC
4
10
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
4
11
Dairis Mičulis
Rēzekne
4
12
Dāvis Dauburs
FK Auda
4
13
Henrijs Buķelis
Mārupes SC
4
14
Kristaps Ponomarovs
FK Smiltene/Vidzemes FC
4
15
Pauls Ūselis
FK Tukums 2000/TSS
4
16
Teodors Gustavs Gode
JDFS Alberts
4
17
Toms Ozoliņš
JDFS Alberts
4
18
Kārlis Anmanis
FK Tukums 2000/TSS
3
19
Marko Ķere
FK Tukums 2000/TSS
3
20
Marks Šveds
Jūrmalas FS
3
21
Nikita Mihailovs
Rēzekne
3
22
Ņikita Nagaicevs
Jūrmalas FS
3
23
Rūdolfs Zirdziņš
Mārupes SC
3
24
Alans Davidovs
JDFS Alberts
2
25
Daniels Pētersons
Mārupes SC
2
26
Daniels Vergeičiks
Jūrmalas FS
2
27
Daniels Višņakovs
Rēzekne
2
28
Ernests Treimanis-Freimanis
Jūrmalas FS
2
29
Hugo Hāzenfūss
Mārupes SC
2
30
Jānis Lapiņš
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
31
Kārlis Pūriņš
RFS Academy
2
32
Kristiāns Ginis
FK Auda
2
33
Mārtiņš Mikus Rozītis
Jūrmalas FS
2
34
Pauls Grava
JDFS Alberts
2
35
Roberts Kuzņecovs
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
36
Adrians Meijers
Jūrmalas FS
1
37
Adrians Vocišs
RFS Academy
1
38
Aksels Mauliņš
FK Tukums 2000/TSS
1
39
Artjoms Kedrins
Rēzekne
1
40
Artjoms Popmans
FK Auda
1
41
Artjoms Seļiverstovs
Mārupes SC
1
42
Artūrs Liniņš
Mārupes SC
1
43
Artūrs Līvzinieks
Mārupes SC
1
44
Červinskis Kristofers
Rēzekne
1
45
Dāvids Kārkliņš
Jūrmalas FS
1
46
Henrijs Velzets
FK Auda
1
47
Ivans Galajevs
RFS Academy
1
48
Jānis Francbergs
FK Tukums 2000/TSS
1
49
Kārlis Bernovskis
JDFS Alberts
1
50
Kristers Osītis
FK Auda
1
51
Leonards Dzenišs
RFS Academy
1
52
Maksims Pečņikovs
Jūrmalas FS
1
53
Mārcis Kuprišs
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
54
Ņikita Matjušenko
Mārupes SC
1
55
Olivers Golvers
RFS Academy
1
56
Oskars Dzelde
JDFS Alberts
1
57
Pēteris Lapiņš
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
58
Ralfs Drunka
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
59
Ralfs Streiba
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
60
Rihards Alferovs
FK Auda
1
61
Ritvars Daliba
JDFS Alberts
1
62
Roberts Romančuks
Rēzekne
1
63
Sandijs Dombrovskis
FK Auda
1
64
Toms Bērziņš
JDFS Alberts
1
65
Toms Ernests Kazeks
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
66
Valters Millers
FK Auda
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU