Jūrmalas FS

Meistarības A grupa U-15 2023

  • 2pozīcija
  • 29punkti
  • 37:18vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Pussargi
Iļja StreļcovsDzimšanas datums: 17.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
13
7
-
Spēlētāji
Gustavs AnčsDzimšanas datums: 04.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aivis FreimanisDzimšanas datums: 29.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andžejs FreimanisDzimšanas datums: 29.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Danila GoncharovDzimšanas datums: 01.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: ASV
-
-
-
-
-
Kārlis GrisonsDzimšanas datums: 29.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs IndriksonsDzimšanas datums: 26.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Niks IsjominsDzimšanas datums: 30.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Iļja IvanovsDzimšanas datums: 07.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvids KārkliņšDzimšanas datums: 26.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Mārtiņš ĶērpeDzimšanas datums: 26.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Sidnijs LiepaDzimšanas datums: 06.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Māris LočsDzimšanas datums: 16.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adrians MeijersDzimšanas datums: 02.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Andrejs MitjajevsDzimšanas datums: 15.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
3
-
Ņikita NagaicevsDzimšanas datums: 18.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
1
-
Roberts NīmanisDzimšanas datums: 26.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
9
11
-
Matvejs ParamonovsDzimšanas datums: 14.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ģirts ReiziņšDzimšanas datums: 10.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs SiņeļņikovsDzimšanas datums: 26.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristiāns ŠternbergsDzimšanas datums: 12.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs TiškoSpēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ernests Treimanis-FreimanisDzimšanas datums: 05.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Daniels VergeičiksDzimšanas datums: 06.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Zahars ZinovjevsDzimšanas datums: 29.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

sestdiena

25
mar
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 1. kārta
Jaunmārupes stadions

pirmdiena

3
apr
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 2. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

ceturtdiena

20
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 3. kārta
Audas stadions

svētdiena

23
apr
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 4. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

ceturtdiena

4
mai
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 5. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

sestdiena

13
mai
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 6. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

trešdiena

24
mai
19:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 7. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

ceturtdiena

1
jūn
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 8. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

otrdiena

6
jūn
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 9. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

piektdiena

16
jūn
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 10. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

trešdiena

5
jūl
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 11. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

trešdiena

2
aug
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 13. kārta
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"

sestdiena

5
aug
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 12. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

trešdiena

9
aug
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 14. kārta
LNK Sporta Parks (dabīgais)
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
10
2
2
35
17
+18
32
2
14
9
2
3
37
18
+19
29
3
14
8
4
2
23
8
+15
28
6
14
4
2
8
21
30
-9
14
7
14
3
5
6
12
23
-11
14
8
14
2
2
10
12
36
-24
8
1
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
13
2
Rainers Krauze
JDFS Alberts
10
3
Jegors Olijars
RFS Academy
9
4
Roberts Nīmanis
Jūrmalas FS
9
5
Armands Ozoliņš
JDFS Alberts
8
6
Alekss Vanags
FK Tukums 2000/TSS
6
7
Andis Jūlmanis
Mārupes SC
6
8
Kirills Sapega
RFS Academy
6
9
Aleksis Kalējs
FK Smiltene/Vidzemes FC
4
10
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
4
11
Dairis Mičulis
Rēzekne
4
12
Dāvis Dauburs
FK Auda
4
13
Henrijs Buķelis
Mārupes SC
4
14
Kristaps Ponomarovs
FK Smiltene/Vidzemes FC
4
15
Pauls Ūselis
FK Tukums 2000/TSS
4
16
Teodors Gustavs Gode
JDFS Alberts
4
17
Toms Ozoliņš
JDFS Alberts
4
18
Kārlis Anmanis
FK Tukums 2000/TSS
3
19
Marko Ķere
FK Tukums 2000/TSS
3
20
Marks Šveds
Jūrmalas FS
3
21
Nikita Mihailovs
Rēzekne
3
22
Ņikita Nagaicevs
Jūrmalas FS
3
23
Rūdolfs Zirdziņš
Mārupes SC
3
24
Alans Davidovs
JDFS Alberts
2
25
Daniels Pētersons
Mārupes SC
2
26
Daniels Vergeičiks
Jūrmalas FS
2
27
Daniels Višņakovs
Rēzekne
2
28
Ernests Treimanis-Freimanis
Jūrmalas FS
2
29
Hugo Hāzenfūss
Mārupes SC
2
30
Jānis Lapiņš
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
31
Kārlis Pūriņš
RFS Academy
2
32
Kristiāns Ginis
FK Auda
2
33
Mārtiņš Mikus Rozītis
Jūrmalas FS
2
34
Pauls Grava
JDFS Alberts
2
35
Roberts Kuzņecovs
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
36
Adrians Meijers
Jūrmalas FS
1
37
Adrians Vocišs
RFS Academy
1
38
Aksels Mauliņš
FK Tukums 2000/TSS
1
39
Artjoms Kedrins
Rēzekne
1
40
Artjoms Popmans
FK Auda
1
41
Artjoms Seļiverstovs
Mārupes SC
1
42
Artūrs Liniņš
Mārupes SC
1
43
Artūrs Līvzinieks
Mārupes SC
1
44
Červinskis Kristofers
Rēzekne
1
45
Dāvids Kārkliņš
Jūrmalas FS
1
46
Henrijs Velzets
FK Auda
1
47
Ivans Galajevs
RFS Academy
1
48
Jānis Francbergs
FK Tukums 2000/TSS
1
49
Kārlis Bernovskis
JDFS Alberts
1
50
Kristers Osītis
FK Auda
1
51
Leonards Dzenišs
RFS Academy
1
52
Maksims Pečņikovs
Jūrmalas FS
1
53
Mārcis Kuprišs
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
54
Ņikita Matjušenko
Mārupes SC
1
55
Olivers Golvers
RFS Academy
1
56
Oskars Dzelde
JDFS Alberts
1
57
Pēteris Lapiņš
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
58
Ralfs Drunka
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
59
Ralfs Streiba
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
60
Rihards Alferovs
FK Auda
1
61
Ritvars Daliba
JDFS Alberts
1
62
Roberts Romančuks
Rēzekne
1
63
Sandijs Dombrovskis
FK Auda
1
64
Toms Bērziņš
JDFS Alberts
1
65
Toms Ernests Kazeks
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
66
Valters Millers
FK Auda
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Spēle Daugavas stadionā