JDFS Alberts

Meistarības A grupa U-15 2023

  • 1pozīcija
  • 32punkti
  • 35:17vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Bruno Dāvis ĀrstenieksDzimšanas datums: 18.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Miķelis AvotiņšDzimšanas datums: 06.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers BeitelisDzimšanas datums: 09.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis BernovskisDzimšanas datums: 24.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Toms BērziņšDzimšanas datums: 25.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Robijs CalmansDzimšanas datums: 22.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ritvars DalibaDzimšanas datums: 29.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Alans DavidovsDzimšanas datums: 02.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Oskars DzeldeDzimšanas datums: 02.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Emīls FreimanisDzimšanas datums: 26.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Teodors Gustavs GodeDzimšanas datums: 07.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
3
-
Krišs Ādams GrasisDzimšanas datums: 08.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pauls GravaDzimšanas datums: 14.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
2
-
Jēkabs GustsDzimšanas datums: 12.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps JēčisDzimšanas datums: 06.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ernests LapsiņšDzimšanas datums: 24.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Markuss LauskisDzimšanas datums: 16.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs LeščinskisDzimšanas datums: 09.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Miks MajorsDzimšanas datums: 08.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss MiķelsonsDzimšanas datums: 28.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Armands OzoliņšDzimšanas datums: 18.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
-
-
Toms OzoliņšDzimšanas datums: 04.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
2
-
Juris OzolsDzimšanas datums: 06.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss SālījumsDzimšanas datums: 19.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Edmunds SorokinsDzimšanas datums: 14.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rafaels SticenkoDzimšanas datums: 15.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Renārs VaskisDzimšanas datums: 01.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis Veģis-IvansDzimšanas datums: 09.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rūdolfs VeļķersDzimšanas datums: 31.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Ernests VerkēvičsDzimšanas datums: 13.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

trešdiena

29
mar
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 1. kārta
RTU stadions

piektdiena

7
apr
10:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 2. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

otrdiena

11
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 3. kārta
LNK Sporta Parks

svētdiena

23
apr
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 4. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

ceturtdiena

4
mai
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 5. kārta
Jaunmārupes stadions

otrdiena

9
mai
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 6. kārta
RTU stadions

otrdiena

23
mai
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 7. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

31
mai
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 8. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

sestdiena

3
jūn
10:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 9. kārta
Audas stadions

trešdiena

14
jūn
12:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 10. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

5
jūl
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 11. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

ceturtdiena

13
jūl
12:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 12. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

2
aug
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 13. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

ceturtdiena

10
aug
12:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-15 2023, 14. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
10
2
2
35
17
+18
32
2
14
9
2
3
37
18
+19
29
3
14
8
4
2
23
8
+15
28
6
14
4
2
8
21
30
-9
14
7
14
3
5
6
12
23
-11
14
8
14
2
2
10
12
36
-24
8
1
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
13
2
Rainers Krauze
JDFS Alberts
10
3
Jegors Olijars
RFS Academy
9
4
Roberts Nīmanis
Jūrmalas FS
9
5
Armands Ozoliņš
JDFS Alberts
8
6
Alekss Vanags
FK Tukums 2000/TSS
6
7
Andis Jūlmanis
Mārupes SC
6
8
Kirills Sapega
RFS Academy
6
9
Aleksis Kalējs
FK Smiltene/Vidzemes FC
4
10
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
4
11
Dairis Mičulis
Rēzekne
4
12
Dāvis Dauburs
FK Auda
4
13
Henrijs Buķelis
Mārupes SC
4
14
Kristaps Ponomarovs
FK Smiltene/Vidzemes FC
4
15
Pauls Ūselis
FK Tukums 2000/TSS
4
16
Teodors Gustavs Gode
JDFS Alberts
4
17
Toms Ozoliņš
JDFS Alberts
4
18
Kārlis Anmanis
FK Tukums 2000/TSS
3
19
Marko Ķere
FK Tukums 2000/TSS
3
20
Marks Šveds
Jūrmalas FS
3
21
Nikita Mihailovs
Rēzekne
3
22
Ņikita Nagaicevs
Jūrmalas FS
3
23
Rūdolfs Zirdziņš
Mārupes SC
3
24
Alans Davidovs
JDFS Alberts
2
25
Daniels Pētersons
Mārupes SC
2
26
Daniels Vergeičiks
Jūrmalas FS
2
27
Daniels Višņakovs
Rēzekne
2
28
Ernests Treimanis-Freimanis
Jūrmalas FS
2
29
Hugo Hāzenfūss
Mārupes SC
2
30
Jānis Lapiņš
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
31
Kārlis Pūriņš
RFS Academy
2
32
Kristiāns Ginis
FK Auda
2
33
Mārtiņš Mikus Rozītis
Jūrmalas FS
2
34
Pauls Grava
JDFS Alberts
2
35
Roberts Kuzņecovs
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
36
Adrians Meijers
Jūrmalas FS
1
37
Adrians Vocišs
RFS Academy
1
38
Aksels Mauliņš
FK Tukums 2000/TSS
1
39
Artjoms Kedrins
Rēzekne
1
40
Artjoms Popmans
FK Auda
1
41
Artjoms Seļiverstovs
Mārupes SC
1
42
Artūrs Liniņš
Mārupes SC
1
43
Artūrs Līvzinieks
Mārupes SC
1
44
Červinskis Kristofers
Rēzekne
1
45
Dāvids Kārkliņš
Jūrmalas FS
1
46
Henrijs Velzets
FK Auda
1
47
Ivans Galajevs
RFS Academy
1
48
Jānis Francbergs
FK Tukums 2000/TSS
1
49
Kārlis Bernovskis
JDFS Alberts
1
50
Kristers Osītis
FK Auda
1
51
Leonards Dzenišs
RFS Academy
1
52
Maksims Pečņikovs
Jūrmalas FS
1
53
Mārcis Kuprišs
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
54
Ņikita Matjušenko
Mārupes SC
1
55
Olivers Golvers
RFS Academy
1
56
Oskars Dzelde
JDFS Alberts
1
57
Pēteris Lapiņš
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
58
Ralfs Drunka
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
59
Ralfs Streiba
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
60
Rihards Alferovs
FK Auda
1
61
Ritvars Daliba
JDFS Alberts
1
62
Roberts Romančuks
Rēzekne
1
63
Sandijs Dombrovskis
FK Auda
1
64
Toms Bērziņš
JDFS Alberts
1
65
Toms Ernests Kazeks
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
66
Valters Millers
FK Auda
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV