Rēzekne

Meistarības A grupa U-16 2023

  • 4pozīcija
  • 11punkti
  • 22:30vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Ruslans AborkinsDzimšanas datums: 04.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Vladlens AborkinsDzimšanas datums: 03.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Alens BogdanovsDzimšanas datums: 24.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Armands BuļsDzimšanas datums: 09.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Konstantīns GailumsDzimšanas datums: 03.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alekss HessDzimšanas datums: 03.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Dmitrijs JermolajevsDzimšanas datums: 15.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms KedrinsDzimšanas datums: 01.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kirils KirsanovsDzimšanas datums: 28.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
15
1
-
Červinskis KristofersDzimšanas datums: 01.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Dāniels KrustsDzimšanas datums: 26.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja LabanovsDzimšanas datums: 20.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
1
Ēriks LitaunieksDzimšanas datums: 12.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artis LustiksDzimšanas datums: 10.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ruslans MalejevsDzimšanas datums: 03.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
3
-
Dairis MičulisDzimšanas datums: 27.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Nikita MihailovsDzimšanas datums: 25.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Einārs NikolajevsDzimšanas datums: 11.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Juris Eduards PleikšnisDzimšanas datums: 25.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts RomančuksDzimšanas datums: 04.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Romans SamuiličsDzimšanas datums: 28.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
2
-
Kirils SiņajevsDzimšanas datums: 30.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs StoļarovsDzimšanas datums: 28.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels ŠvecovsDzimšanas datums: 26.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms VekšaDzimšanas datums: 08.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
5
-
Artjoms VlasovsDzimšanas datums: 22.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers ZenčenkoDzimšanas datums: 22.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
1
Daņiils ZimakovsDzimšanas datums: 15.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

piektdiena

21
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 2. kārta
RTU stadions

sestdiena

13
mai
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 1. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

svētdiena

14
mai
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 10. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions

ceturtdiena

18
mai
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 4. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

trešdiena

14
jūn
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 6. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

otrdiena

20
jūn
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 7. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

otrdiena

25
jūl
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 9. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

29
jūl
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 5. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

pirmdiena

14
aug
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 8. kārta
Aizkraukles stadions

pirmdiena

21
aug
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 3. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
2
10
7
1
2
34
12
+22
22
3
10
3
3
4
19
23
-4
12
4
10
3
2
5
22
30
-8
11
6
10
1
3
6
20
49
-29
6
1
Kirils Kirsanovs
Rēzekne
15
2
Daniils Cepeļevs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
12
3
Markuss Kaļva
FK Veina
9
4
Daniels Dans Pētersons
FA Ventspils
8
5
Ralfs Bethers
Dienvidkurzemes SS
7
6
Patriks Ernests Puķītis
Futbola Parks Academy
6
7
Artjoms Nečiporenko
FA Ventspils
5
8
Markuss Lengvenis
FA Ventspils
5
9
Roberts Mazais
FK Veina
5
10
Rojs Bušs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
5
11
Artis Razgaitis
Dienvidkurzemes SS
4
12
Emīls Dūmiņš
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
4
13
Roberts Pšeņicins
FA Ventspils
4
14
Artemijs Horunžijs
Futbola Parks Academy
3
15
Ernests Kalniņš
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
3
16
Matīss Kalnietis
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
3
17
Otto Jānis Baltbārdis
Futbola Parks Academy
3
18
Renāts Romanovskis
FA Ventspils
3
19
Tomass Rubņikovičs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
3
20
Vilis Kakstiņš
Futbola Parks Academy
3
21
Artjoms Jurčenko
FA Ventspils
2
22
Artjoms Vekša
Rēzekne
2
23
Deivids Miks
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
24
Kristiāns Daniels Valdheims
FK Veina
2
25
Leo Andersons
FA Ventspils
2
26
Rainers Valters Pops
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
27
Rihards Ķeķis
Dienvidkurzemes SS
2
28
Ritvars Sniķers
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
29
Tomass Kozlovskis
Futbola Parks Academy
2
30
Toms Brūns
Dienvidkurzemes SS
2
31
Vladislavs Bojarūns
FA Ventspils
2
32
Alekss Žvinklis
FA Ventspils
1
33
Alens Bogdanovs
Rēzekne
1
34
Andrejs Runģis
FA Ventspils
1
35
Artjoms Kedrins
Rēzekne
1
36
Arturs Zaharčenko
Futbola Parks Academy
1
37
Dairis Mičulis
Rēzekne
1
38
Daniels Prokofjevs
FK Veina
1
39
Edgars Martinsons
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
40
Haralds Pozņiaks
FK Veina
1
41
Jānis Jēkabs Gaisiņš
FA Ventspils
1
42
Jānis Patriks Veide
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
43
Kārlis Ivars Valdheims
FK Veina
1
44
Kristers Zube
Dienvidkurzemes SS
1
45
Kristians Rusmanis
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
46
Lauris Jaunzemis
Dienvidkurzemes SS
1
47
Leo Šenfelds
Dienvidkurzemes SS
1
48
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
49
Nils Freimanis
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
50
Pēteris Lūsis
Dienvidkurzemes SS
1
51
Renārs Veidemanis
Futbola Parks Academy
1
52
Rodžers Krasts
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
53
Romans Samuiličs
Rēzekne
1
54
Ruslans Malejevs
Rēzekne
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU