Dienvidkurzemes SS

Meistarības A grupa U-16 2023

  • 3pozīcija
  • 12punkti
  • 19:23vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Gustavs BaumanisDzimšanas datums: 10.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs BethersDzimšanas datums: 07.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
7
2
-
Kārlis BrikmanisDzimšanas datums: 11.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Toms BrūnsDzimšanas datums: 15.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
5
-
Markus EmbriksDzimšanas datums: 05.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raivo JankēvičsDzimšanas datums: 05.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Lauris JaunzemisDzimšanas datums: 07.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Rihards ĶeķisDzimšanas datums: 28.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Daniels KronbergsDzimšanas datums: 24.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Niks KrūmiņšDzimšanas datums: 04.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts LudbaržsDzimšanas datums: 27.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pēteris LūsisDzimšanas datums: 13.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Rainers MihelsonsDzimšanas datums: 17.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Oskars MiksonsDzimšanas datums: 23.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Madars PodnieksDzimšanas datums: 03.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artis RazgaitisDzimšanas datums: 03.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
1
-
Artis RogačsDzimšanas datums: 15.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Leo ŠenfeldsDzimšanas datums: 10.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Pauls SkābardisDzimšanas datums: 31.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Tomass Toms SprūdsDzimšanas datums: 14.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ģirts TapiņšDzimšanas datums: 25.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Endijs VamzisDzimšanas datums: 14.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers ZemgalisDzimšanas datums: 23.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mantas ZnotinaitisDzimšanas datums: 26.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers ZubeDzimšanas datums: 05.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-

trešdiena

5
apr
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 10. kārta
RTU stadions

trešdiena

19
apr
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 4. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions

trešdiena

3
mai
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 3. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

13
mai
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 1. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

otrdiena

13
jūn
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 2. kārta
Aizkraukles stadions

trešdiena

14
jūn
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 6. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

trešdiena

21
jūn
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 8. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

22
jūl
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 7. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

otrdiena

25
jūl
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 9. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

trešdiena

2
aug
11:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 5. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
2
10
7
1
2
34
12
+22
22
3
10
3
3
4
19
23
-4
12
4
10
3
2
5
22
30
-8
11
6
10
1
3
6
20
49
-29
6
1
Kirils Kirsanovs
Rēzekne
15
2
Daniils Cepeļevs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
12
3
Markuss Kaļva
FK Veina
9
4
Daniels Dans Pētersons
FA Ventspils
8
5
Ralfs Bethers
Dienvidkurzemes SS
7
6
Patriks Ernests Puķītis
Futbola Parks Academy
6
7
Artjoms Nečiporenko
FA Ventspils
5
8
Markuss Lengvenis
FA Ventspils
5
9
Roberts Mazais
FK Veina
5
10
Rojs Bušs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
5
11
Artis Razgaitis
Dienvidkurzemes SS
4
12
Emīls Dūmiņš
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
4
13
Roberts Pšeņicins
FA Ventspils
4
14
Artemijs Horunžijs
Futbola Parks Academy
3
15
Ernests Kalniņš
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
3
16
Matīss Kalnietis
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
3
17
Otto Jānis Baltbārdis
Futbola Parks Academy
3
18
Renāts Romanovskis
FA Ventspils
3
19
Tomass Rubņikovičs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
3
20
Vilis Kakstiņš
Futbola Parks Academy
3
21
Artjoms Jurčenko
FA Ventspils
2
22
Artjoms Vekša
Rēzekne
2
23
Deivids Miks
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
24
Kristiāns Daniels Valdheims
FK Veina
2
25
Leo Andersons
FA Ventspils
2
26
Rainers Valters Pops
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
27
Rihards Ķeķis
Dienvidkurzemes SS
2
28
Ritvars Sniķers
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
29
Tomass Kozlovskis
Futbola Parks Academy
2
30
Toms Brūns
Dienvidkurzemes SS
2
31
Vladislavs Bojarūns
FA Ventspils
2
32
Alekss Žvinklis
FA Ventspils
1
33
Alens Bogdanovs
Rēzekne
1
34
Andrejs Runģis
FA Ventspils
1
35
Artjoms Kedrins
Rēzekne
1
36
Arturs Zaharčenko
Futbola Parks Academy
1
37
Dairis Mičulis
Rēzekne
1
38
Daniels Prokofjevs
FK Veina
1
39
Edgars Martinsons
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
40
Haralds Pozņiaks
FK Veina
1
41
Jānis Jēkabs Gaisiņš
FA Ventspils
1
42
Jānis Patriks Veide
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
43
Kārlis Ivars Valdheims
FK Veina
1
44
Kristers Zube
Dienvidkurzemes SS
1
45
Kristians Rusmanis
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
46
Lauris Jaunzemis
Dienvidkurzemes SS
1
47
Leo Šenfelds
Dienvidkurzemes SS
1
48
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
49
Nils Freimanis
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
50
Pēteris Lūsis
Dienvidkurzemes SS
1
51
Renārs Veidemanis
Futbola Parks Academy
1
52
Rodžers Krasts
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
53
Romans Samuiličs
Rēzekne
1
54
Ruslans Malejevs
Rēzekne
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU