FK Veina

Meistarības A grupa U-16 2023

  • 6pozīcija
  • 6punkti
  • 20:49vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Matīss BriedisDzimšanas datums: 16.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Artūrs IndričsDzimšanas datums: 02.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raivis KaupužsDzimšanas datums: 03.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs LitovskisDzimšanas datums: 30.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Evars LūsisDzimšanas datums: 01.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts MazaisDzimšanas datums: 22.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
-
-
Lukass PodziavaDzimšanas datums: 04.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Haralds PozņiaksDzimšanas datums: 15.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Daniels ProkofjevsDzimšanas datums: 01.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Oskars SaulītisDzimšanas datums: 30.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rihards ŠeinfišsDzimšanas datums: 03.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ričards SticersDzimšanas datums: 22.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kārlis Ivars ValdheimsDzimšanas datums: 25.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kristiāns Daniels ValdheimsDzimšanas datums: 03.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
2
-

sestdiena

13
mai
20:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 4. kārta
RTU stadions

svētdiena

21
mai
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 1. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions

sestdiena

27
mai
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 5. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

4
jūn
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 6. kārta
Aizkraukles stadions

otrdiena

13
jūn
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 2. kārta
Aizkraukles stadions

pirmdiena

17
jūl
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 9. kārta
Aizkraukles stadions

sestdiena

22
jūl
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 7. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

trešdiena

2
aug
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 10. kārta
Aizkraukles stadions

pirmdiena

14
aug
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 8. kārta
Aizkraukles stadions

pirmdiena

21
aug
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-16 2023, 3. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
2
10
7
1
2
34
12
+22
22
3
10
3
3
4
19
23
-4
12
4
10
3
2
5
22
30
-8
11
6
10
1
3
6
20
49
-29
6
1
Kirils Kirsanovs
Rēzekne
15
2
Daniils Cepeļevs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
12
3
Markuss Kaļva
FK Veina
9
4
Daniels Dans Pētersons
FA Ventspils
8
5
Ralfs Bethers
Dienvidkurzemes SS
7
6
Patriks Ernests Puķītis
Futbola Parks Academy
6
7
Artjoms Nečiporenko
FA Ventspils
5
8
Markuss Lengvenis
FA Ventspils
5
9
Roberts Mazais
FK Veina
5
10
Rojs Bušs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
5
11
Artis Razgaitis
Dienvidkurzemes SS
4
12
Emīls Dūmiņš
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
4
13
Roberts Pšeņicins
FA Ventspils
4
14
Artemijs Horunžijs
Futbola Parks Academy
3
15
Ernests Kalniņš
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
3
16
Matīss Kalnietis
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
3
17
Otto Jānis Baltbārdis
Futbola Parks Academy
3
18
Renāts Romanovskis
FA Ventspils
3
19
Tomass Rubņikovičs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
3
20
Vilis Kakstiņš
Futbola Parks Academy
3
21
Artjoms Jurčenko
FA Ventspils
2
22
Artjoms Vekša
Rēzekne
2
23
Deivids Miks
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
24
Kristiāns Daniels Valdheims
FK Veina
2
25
Leo Andersons
FA Ventspils
2
26
Rainers Valters Pops
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
27
Rihards Ķeķis
Dienvidkurzemes SS
2
28
Ritvars Sniķers
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
29
Tomass Kozlovskis
Futbola Parks Academy
2
30
Toms Brūns
Dienvidkurzemes SS
2
31
Vladislavs Bojarūns
FA Ventspils
2
32
Alekss Žvinklis
FA Ventspils
1
33
Alens Bogdanovs
Rēzekne
1
34
Andrejs Runģis
FA Ventspils
1
35
Artjoms Kedrins
Rēzekne
1
36
Arturs Zaharčenko
Futbola Parks Academy
1
37
Dairis Mičulis
Rēzekne
1
38
Daniels Prokofjevs
FK Veina
1
39
Edgars Martinsons
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
40
Haralds Pozņiaks
FK Veina
1
41
Jānis Jēkabs Gaisiņš
FA Ventspils
1
42
Jānis Patriks Veide
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
43
Kārlis Ivars Valdheims
FK Veina
1
44
Kristers Zube
Dienvidkurzemes SS
1
45
Kristians Rusmanis
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
46
Lauris Jaunzemis
Dienvidkurzemes SS
1
47
Leo Šenfelds
Dienvidkurzemes SS
1
48
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
49
Nils Freimanis
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
50
Pēteris Lūsis
Dienvidkurzemes SS
1
51
Renārs Veidemanis
Futbola Parks Academy
1
52
Rodžers Krasts
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
53
Romans Samuiličs
Rēzekne
1
54
Ruslans Malejevs
Rēzekne
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU