Liepājas RSS/FK Bandava
Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019
- 6pozīcija
- 0punkti
- 5:51vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Dāvis AšmanisDzimšanas datums: 03.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Elvis BaltavičusDzimšanas datums: 22.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Filips BermaksDzimšanas datums: 22.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Ralfs BethersDzimšanas datums: 07.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Emīls CinovskisDzimšanas datums: 29.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers DirnensDzimšanas datums: 16.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniels JaunzemisDzimšanas datums: 19.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Lauris JaunzemisDzimšanas datums: 07.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rihards LiepiņšDzimšanas datums: 27.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Madars MuižarājsDzimšanas datums: 27.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniels RibčiksDzimšanas datums: 19.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artis RogačsDzimšanas datums: 15.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts VaškusDzimšanas datums: 26.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
piektdiena
12
apr
16:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 1. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
otrdiena
23
apr
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 5. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
piektdiena
26
apr
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 3. kārta
Olaines pilsētas stadions
trešdiena
22
mai
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 2. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
sestdiena
20
jūl
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 10. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
sestdiena
27
jūl
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 8. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
trešdiena
31
jūl
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 7. kārta
Talsu pilsētas stadions
otrdiena
20
aug
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 6. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Edgars Zaļupe
Talsu NSS
16
2
Roberts Bočs
AFA Olaine
10
3
Pāvels Filatovs
AFA Olaine
9
4
Jānis Vinogradovs
AFA Olaine
8
5
Emīls Aivars
AFA Olaine
7
6
Kristaps Valters Deviņš
Liepājas FS-2
7
7
Kārlis Krampe
Talsu NSS
6
8
Marks Meikšāns
AFA Olaine
6
9
Kristiāns Deniss Jaunkalns
Talsu NSS
5
10
Martins Marts Vismanis
Liepājas FS-2
5
11
Daniels Kristbergs
Talsu NSS
4
12
Kristians Salna
AFA Olaine
4
13
Renārs Ralfs Kaņeps
Talsu NSS
4
14
Roberts Māris Zeps
AFA Olaine
4
15
Deniss Petrovs
Liepājas FS-2
3
16
Emmanuils Stefanovičs
FS Jelgava
3
17
Nikita Stasjonoks
AFA Olaine
3
18
Rodions Bobovičs
AFA Olaine
3
19
Rolands Garkuļs Gurevičs
FS Jelgava
3
20
Aleksandrs Ožovans
Liepājas FS-2
2
21
Daniels Pavlovičs
AFA Olaine
2
22
Daniils Ivanovs
AFA Olaine
2
23
Reinis Sergejevs
FS Jelgava
2
24
Adrians Bočkors
Talsu NSS
1
25
Adrians Ivanovs
AFA Olaine
1
26
Adriāns Muižnieks
FS Jelgava
1
27
Alekss Kreipāns
FS Jelgava
1
28
Artjoms Besekerskis
AFA Olaine
1
29
Daniels Jaunzemis
Liepājas RSS/FK Bandava
1
30
Deivs Lugovskojs
AFA Olaine
1
31
Filips Bermaks
Liepājas RSS/FK Bandava
1
32
Fjodors Širjakovs
AFA Olaine
1
33
Gustavs Šteinbergs
Liepājas RSS/FK Bandava
1
34
Haralds Sabitovs
FS Jelgava
1
35
Kārlis Tomass-Polis
FS Jelgava
1
36
Kristaps Ozols
Talsu NSS
1
37
Kristiāns Kotovs
FS Jelgava
1
38
Maksims Černovs
Talsu NSS
1
39
Ralfs Bethers
Liepājas RSS/FK Bandava
1
40
Rihards Kļaviņš
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
41
Roberts Palapis
Liepājas FS-2
1
42
Roberts Roga
Liepājas RSS/FK Bandava
1
43
Romans Venckus
Liepājas FS-2
1
44
Toms Gabriels Čuhnovs
Talsu NSS
1
45
Toms Portnajs
FS Jelgava
1
46
Valters Čuhnovs
Talsu NSS
1
47
Viesturs Švanks
FS Jelgava
1