Liepājas FS-2
Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019
- 4pozīcija
- 9punkti
- 19:32vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Maksims BizjuksDzimšanas datums: 18.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristaps Valters DeviņšDzimšanas datums: 27.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
7
3
-
Sandijs GlužģisDzimšanas datums: 18.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ralfs GrabovskisDzimšanas datums: 21.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Toms HūnsDzimšanas datums: 14.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Krists IvanovsDzimšanas datums: 16.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Deniss KārkliņšDzimšanas datums: 15.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Mihails KiričeksDzimšanas datums: 17.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs KliečisDzimšanas datums: 02.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Linards LūsisDzimšanas datums: 24.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Artūrs ĻutkusDzimšanas datums: 23.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs OžovansDzimšanas datums: 04.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
1
-
Roberts PalapisDzimšanas datums: 14.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Deniss PetrovsDzimšanas datums: 04.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Intars PomerancisDzimšanas datums: 03.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ronalds SkujaDzimšanas datums: 05.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Sendijs StungaDzimšanas datums: 03.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Vlads ŽitovsDzimšanas datums: 20.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
1
Adrians Leo ZommersDzimšanas datums: 21.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
trešdiena
10
apr
18:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 9. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
otrdiena
23
apr
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 5. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
svētdiena
5
mai
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 3. kārta
Stadions "Olimpija", Liepāja
trešdiena
22
mai
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 2. kārta
Olaines pilsētas stadions
sestdiena
20
jūl
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 10. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
sestdiena
27
jūl
18:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 7. kārta
Stadions ''Velnciems''
pirmdiena
12
aug
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 8. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
sestdiena
17
aug
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 4. kārta
Talsu pilsētas stadions
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Edgars Zaļupe
Talsu NSS
16
2
Roberts Bočs
AFA Olaine
10
3
Pāvels Filatovs
AFA Olaine
9
4
Jānis Vinogradovs
AFA Olaine
8
5
Emīls Aivars
AFA Olaine
7
6
Kristaps Valters Deviņš
Liepājas FS-2
7
7
Kārlis Krampe
Talsu NSS
6
8
Marks Meikšāns
AFA Olaine
6
9
Kristiāns Deniss Jaunkalns
Talsu NSS
5
10
Martins Marts Vismanis
Liepājas FS-2
5
11
Daniels Kristbergs
Talsu NSS
4
12
Kristians Salna
AFA Olaine
4
13
Renārs Ralfs Kaņeps
Talsu NSS
4
14
Roberts Māris Zeps
AFA Olaine
4
15
Deniss Petrovs
Liepājas FS-2
3
16
Emmanuils Stefanovičs
FS Jelgava
3
17
Nikita Stasjonoks
AFA Olaine
3
18
Rodions Bobovičs
AFA Olaine
3
19
Rolands Garkuļs Gurevičs
FS Jelgava
3
20
Aleksandrs Ožovans
Liepājas FS-2
2
21
Daniels Pavlovičs
AFA Olaine
2
22
Daniils Ivanovs
AFA Olaine
2
23
Reinis Sergejevs
FS Jelgava
2
24
Adrians Bočkors
Talsu NSS
1
25
Adrians Ivanovs
AFA Olaine
1
26
Adriāns Muižnieks
FS Jelgava
1
27
Alekss Kreipāns
FS Jelgava
1
28
Artjoms Besekerskis
AFA Olaine
1
29
Daniels Jaunzemis
Liepājas RSS/FK Bandava
1
30
Deivs Lugovskojs
AFA Olaine
1
31
Filips Bermaks
Liepājas RSS/FK Bandava
1
32
Fjodors Širjakovs
AFA Olaine
1
33
Gustavs Šteinbergs
Liepājas RSS/FK Bandava
1
34
Haralds Sabitovs
FS Jelgava
1
35
Kārlis Tomass-Polis
FS Jelgava
1
36
Kristaps Ozols
Talsu NSS
1
37
Kristiāns Kotovs
FS Jelgava
1
38
Maksims Černovs
Talsu NSS
1
39
Ralfs Bethers
Liepājas RSS/FK Bandava
1
40
Rihards Kļaviņš
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
41
Roberts Palapis
Liepājas FS-2
1
42
Roberts Roga
Liepājas RSS/FK Bandava
1
43
Romans Venckus
Liepājas FS-2
1
44
Toms Gabriels Čuhnovs
Talsu NSS
1
45
Toms Portnajs
FS Jelgava
1
46
Valters Čuhnovs
Talsu NSS
1
47
Viesturs Švanks
FS Jelgava
1