FS Jelgava
Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019
- 3pozīcija
- 12punkti
- 16:32vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Emīls DuļķisDzimšanas datums: 03.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ermīns IndriksonsDzimšanas datums: 12.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Matīss KalniņšDzimšanas datums: 24.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs KļaviņšDzimšanas datums: 16.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Alekss KreipānsDzimšanas datums: 04.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Klāvs KrūmiņšDzimšanas datums: 18.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nils Elans LoginsDzimšanas datums: 08.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
2
-
Madars NorvaišsDzimšanas datums: 20.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Reinis OvsijenkoDzimšanas datums: 23.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Toms PortnajsDzimšanas datums: 08.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Haralds SabitovsDzimšanas datums: 22.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Oskars SadkovsDzimšanas datums: 01.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Reinis SergejevsDzimšanas datums: 21.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Valters Kristaps SmildziņšDzimšanas datums: 22.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emmanuils StefanovičsDzimšanas datums: 05.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Rūdolfs ŠutinsDzimšanas datums: 29.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Viesturs ŠvanksDzimšanas datums: 01.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Jānis TitarenkoDzimšanas datums: 06.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Sandijs Pauls ValdmanisDzimšanas datums: 31.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārtiņš VecelsDzimšanas datums: 23.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristaps ZīleDzimšanas datums: 24.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
piektdiena
12
apr
16:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 1. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
trešdiena
17
apr
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 5. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
svētdiena
5
mai
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 3. kārta
Stadions "Olimpija", Liepāja
svētdiena
19
mai
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 4. kārta
Olaines pilsētas stadions
svētdiena
9
jūn
11:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 10. kārta
Talsu pilsētas stadions
pirmdiena
12
aug
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 8. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
piektdiena
16
aug
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 9. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
otrdiena
20
aug
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 C apakšgrupa 2019, 6. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Edgars Zaļupe
Talsu NSS
16
2
Roberts Bočs
AFA Olaine
10
3
Pāvels Filatovs
AFA Olaine
9
4
Jānis Vinogradovs
AFA Olaine
8
5
Emīls Aivars
AFA Olaine
7
6
Kristaps Valters Deviņš
Liepājas FS-2
7
7
Kārlis Krampe
Talsu NSS
6
8
Marks Meikšāns
AFA Olaine
6
9
Kristiāns Deniss Jaunkalns
Talsu NSS
5
10
Martins Marts Vismanis
Liepājas FS-2
5
11
Daniels Kristbergs
Talsu NSS
4
12
Kristians Salna
AFA Olaine
4
13
Renārs Ralfs Kaņeps
Talsu NSS
4
14
Roberts Māris Zeps
AFA Olaine
4
15
Deniss Petrovs
Liepājas FS-2
3
16
Emmanuils Stefanovičs
FS Jelgava
3
17
Nikita Stasjonoks
AFA Olaine
3
18
Rodions Bobovičs
AFA Olaine
3
19
Rolands Garkuļs Gurevičs
FS Jelgava
3
20
Aleksandrs Ožovans
Liepājas FS-2
2
21
Daniels Pavlovičs
AFA Olaine
2
22
Daniils Ivanovs
AFA Olaine
2
23
Reinis Sergejevs
FS Jelgava
2
24
Adrians Bočkors
Talsu NSS
1
25
Adrians Ivanovs
AFA Olaine
1
26
Adriāns Muižnieks
FS Jelgava
1
27
Alekss Kreipāns
FS Jelgava
1
28
Artjoms Besekerskis
AFA Olaine
1
29
Daniels Jaunzemis
Liepājas RSS/FK Bandava
1
30
Deivs Lugovskojs
AFA Olaine
1
31
Filips Bermaks
Liepājas RSS/FK Bandava
1
32
Fjodors Širjakovs
AFA Olaine
1
33
Gustavs Šteinbergs
Liepājas RSS/FK Bandava
1
34
Haralds Sabitovs
FS Jelgava
1
35
Kārlis Tomass-Polis
FS Jelgava
1
36
Kristaps Ozols
Talsu NSS
1
37
Kristiāns Kotovs
FS Jelgava
1
38
Maksims Černovs
Talsu NSS
1
39
Ralfs Bethers
Liepājas RSS/FK Bandava
1
40
Rihards Kļaviņš
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
41
Roberts Palapis
Liepājas FS-2
1
42
Roberts Roga
Liepājas RSS/FK Bandava
1
43
Romans Venckus
Liepājas FS-2
1
44
Toms Gabriels Čuhnovs
Talsu NSS
1
45
Toms Portnajs
FS Jelgava
1
46
Valters Čuhnovs
Talsu NSS
1
47
Viesturs Švanks
FS Jelgava
1