Liepājas FS

Elites grupa U-13 A apakšgrupa

  • 9pozīcija
  • 6punkti
  • 13:57vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Maksims BizjuksDzimšanas datums: 18.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Aleksandrs BratkovsDzimšanas datums: 18.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps Valters DeviņšDzimšanas datums: 27.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
3
-
Sandijs GlužģisDzimšanas datums: 18.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs GrabovskisDzimšanas datums: 21.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Toms HūnsDzimšanas datums: 14.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Krists IvanovsDzimšanas datums: 16.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Deniss KārkliņšDzimšanas datums: 15.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Mihails KiričeksDzimšanas datums: 17.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Linards LūsisDzimšanas datums: 24.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Artūrs ĻutkusDzimšanas datums: 23.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Aleksandrs OžovansDzimšanas datums: 04.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
4
-
Roberts PalapisDzimšanas datums: 14.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
3
-
Deniss PetrovsDzimšanas datums: 04.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Emīls RogaDzimšanas datums: 26.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ronalds SkujaDzimšanas datums: 05.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Vlads ŽitovsDzimšanas datums: 20.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adrians Leo ZommersDzimšanas datums: 21.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-

svētdiena

7
apr
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 2. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

17
apr
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 3. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

pirmdiena

22
apr
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 4. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

1
mai
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 5. kārta
Piņķu stadions

pirmdiena

6
mai
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 6. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

15
mai
15:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 7. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

pirmdiena

27
mai
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 8. kārta
Stadions ''Velnciems''

svētdiena

2
jūn
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 9. kārta
Stadions ''Velnciems''

piektdiena

21
jūn
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 11. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

trešdiena

24
jūl
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 12. kārta
Stadions ''Velnciems''

pirmdiena

5
aug
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 13. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

11
aug
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 14. kārta
Stadions ''Velnciems''

trešdiena

21
aug
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 16. kārta
Stadions ''Velnciems''

trešdiena

4
sep
15:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 17. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
12
2
2
51
9
+42
38
2
16
11
3
2
45
13
+32
36
4
16
7
5
4
26
17
+9
26
5
16
7
4
5
25
20
+5
25
6
16
7
1
8
29
28
+1
22
7
16
4
3
9
16
29
-13
15
8
16
3
1
12
14
64
-50
10
9
16
2
0
14
13
57
-44
6
1
Nedas Garbaliauskas
FK Tukums 2000/TSS
13
2
Sergejs Motiļs
FS Metta
13
3
Olivers Kellers
Babītes SK
12
4
Rainers Pētersons
FA Ventspils
11
5
Timurs Abramenko
Babītes SK
11
6
Viestards Gustavs Hibšmanis
FS Metta
9
7
Aleksandrs Zahars
FK Tukums 2000/TSS
8
8
Kristers Skadmanis
FS Jelgava
8
9
Artemijs Mihails Lučins
FA Ventspils
7
10
Ralfs Pakulis
FS Metta
7
11
Aleksandrs Terentjevs
FA Ventspils
6
12
Dilans Mihejevs
FS Metta
6
13
Helvijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS
6
14
Kristians Salna
AFA Olaine
6
15
Kristofers Baumanis
Babītes SK
6
16
Renē Baumanis
FS Metta
6
17
Dāvis Mūrnieks
FS Jelgava
5
18
Lauris Paņkovs
FK Tukums 2000/TSS
5
19
Maksims Oļeiņiks
Babītes SK
5
20
Markuss Ivulāns
Rīgas Futbola skola
5
21
Aleksis Biziks
FK Dinamo Rīga
4
22
Maksims Katajevs
FK Dinamo Rīga
4
23
Artjoms Orlovs
FK Tukums 2000/TSS
3
24
Ādams Dreimanis
FS Jelgava
3
25
Jurijs Nasonovs
Rīgas Futbola skola
3
26
Mareks Otto
Rīgas Futbola skola
3
27
Markuss Ivanovs
FS Jelgava
3
28
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
3
29
Raitis Rūdolfs Bomis
FS Metta
3
30
Reinis Poldseps
Babītes SK
3
31
Roberts Bočs
AFA Olaine
3
32
Vladimirs Timošenkovs
Rīgas Futbola skola
3
33
Aleksis Linkevičs
Babītes SK
2
34
Andrejs Poļuhovičs
Rīgas Futbola skola
2
35
Anrijs Tomass Kmetjuks
FK Tukums 2000/TSS
2
36
Artjoms Juhņevičs
Rīgas Futbola skola
2
37
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
2
38
Daniils Ivanovs
AFA Olaine
2
39
Deniss Petrovs
Liepājas FS
2
40
Ivans Galajevs
FK Dinamo Rīga
2
41
Kristiāns Mežsargs
FS Metta
2
42
Markuss Kāknēns
Babītes SK
2
43
Martins Marts Vismanis
Liepājas FS
2
44
Milans Brahmanis
Babītes SK
2
45
Rainers Veidemanis
FA Ventspils
2
46
Ralfs Lorencs
FK Tukums 2000/TSS
2
47
Roberts Palapis
Liepājas FS
2
48
Ronalds Skuja
Liepājas FS
2
49
Tomašs Mickēvičs
FK Dinamo Rīga
2
50
Valters Purs
FS Jelgava
2
51
Aleksandrs Ožovans
Liepājas FS
1
52
Daniels Zagorskis
AFA Olaine
1
53
Daniils Kudrjavcevs
FK Dinamo Rīga
1
54
Daniils Ponkratovs
FA Ventspils
1
55
Dāniels Kotovičs
FS Jelgava
1
56
Dāvis Cālbergs
FS Jelgava
1
57
Deniss Kārkliņš
Liepājas FS
1
58
Edgars Ernšteins
FA Ventspils
1
59
Ernests Boja
FS Jelgava
1
60
Frančesko Ģirģens
FS Metta
1
61
Gatis Pētersons
Babītes SK
1
62
Iļja Krilovs
Rīgas Futbola skola
1
63
Jaroslavs Jegorovs
FK Dinamo Rīga
1
64
Kārlis Krūmiņš
AFA Olaine
1
65
Keilans Grīnhofs
FK Tukums 2000/TSS
1
66
Kristaps Romanovs
FS Metta
1
67
Kristers Saldums
Rīgas Futbola skola
1
68
Mihails Kiričeks
Liepājas FS
1
69
Nikita Kensmins
FS Metta
1
70
Ņikita Fedosejevs
Rīgas Futbola skola
1
71
Pauls Atars
FS Metta
1
72
Rauls Rodrigo Borisovs
Liepājas FS
1
73
Ričards Baumanis
FK Tukums 2000/TSS
1
74
Roberts Pakārklis
Babītes SK
1
75
Toms Portnajs
FS Jelgava
1
76
Vladimirs Mihailovs
Rīgas Futbola skola
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Biļetes uz spēlēm