AFA Olaine

Elites grupa U-13 A apakšgrupa

  • 8pozīcija
  • 10punkti
  • 14:64vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Igors AntipenkovsDzimšanas datums: 18.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Sandris OzoliņšDzimšanas datums: 14.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Aizsargi
Daniils IvanovsDzimšanas datums: 13.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Elans JaseļskisDzimšanas datums: 29.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nikita VoitehovichDzimšanas datums: 07.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Baltkrievija
-
-
-
1
-
Pussargi
Deivs LugovskojsDzimšanas datums: 28.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jevgenijs VoshodovsDzimšanas datums: 24.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Jegors KrasuhinsDzimšanas datums: 07.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks PačepkoDzimšanas datums: 09.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristians SalnaDzimšanas datums: 12.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
-
-
Nikita StasjonoksDzimšanas datums: 21.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs ŽedanisDzimšanas datums: 04.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Rodions BobovičsDzimšanas datums: 09.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Timofejs IvanovsDzimšanas datums: 29.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pavels JegorovsDzimšanas datums: 03.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniel JurkevičsDzimšanas datums: 14.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sergejs MihailovsDzimšanas datums: 02.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita ZaguļajevsDzimšanas datums: 14.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

piektdiena

5
apr
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 1. kārta
Piņķu stadions

piektdiena

19
apr
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 3. kārta
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

24
apr
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 4. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

trešdiena

1
mai
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 5. kārta
Olaines pilsētas stadions

pirmdiena

6
mai
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 6. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

12
mai
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 7. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

25
mai
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 9. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

8
jūn
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 12. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

12
jūn
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 8. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

piektdiena

21
jūn
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 10. kārta
Piņķu stadions

ceturtdiena

1
aug
15:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 13. kārta
Jaunmārupes stadions

otrdiena

13
aug
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 14. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

sestdiena

31
aug
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 16. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

trešdiena

4
sep
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 17. kārta
Olaines pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
12
2
2
51
9
+42
38
2
16
11
3
2
45
13
+32
36
4
16
7
5
4
26
17
+9
26
5
16
7
4
5
25
20
+5
25
6
16
7
1
8
29
28
+1
22
7
16
4
3
9
16
29
-13
15
8
16
3
1
12
14
64
-50
10
9
16
2
0
14
13
57
-44
6
1
Nedas Garbaliauskas
FK Tukums 2000/TSS
13
2
Sergejs Motiļs
FS Metta
13
3
Olivers Kellers
Babītes SK
12
4
Rainers Pētersons
FA Ventspils
11
5
Timurs Abramenko
Babītes SK
11
6
Viestards Gustavs Hibšmanis
FS Metta
9
7
Aleksandrs Zahars
FK Tukums 2000/TSS
8
8
Kristers Skadmanis
FS Jelgava
8
9
Artemijs Mihails Lučins
FA Ventspils
7
10
Ralfs Pakulis
FS Metta
7
11
Aleksandrs Terentjevs
FA Ventspils
6
12
Dilans Mihejevs
FS Metta
6
13
Helvijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS
6
14
Kristians Salna
AFA Olaine
6
15
Kristofers Baumanis
Babītes SK
6
16
Renē Baumanis
FS Metta
6
17
Dāvis Mūrnieks
FS Jelgava
5
18
Lauris Paņkovs
FK Tukums 2000/TSS
5
19
Maksims Oļeiņiks
Babītes SK
5
20
Markuss Ivulāns
Rīgas Futbola skola
5
21
Aleksis Biziks
FK Dinamo Rīga
4
22
Maksims Katajevs
FK Dinamo Rīga
4
23
Artjoms Orlovs
FK Tukums 2000/TSS
3
24
Ādams Dreimanis
FS Jelgava
3
25
Jurijs Nasonovs
Rīgas Futbola skola
3
26
Mareks Otto
Rīgas Futbola skola
3
27
Markuss Ivanovs
FS Jelgava
3
28
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
3
29
Raitis Rūdolfs Bomis
FS Metta
3
30
Reinis Poldseps
Babītes SK
3
31
Roberts Bočs
AFA Olaine
3
32
Vladimirs Timošenkovs
Rīgas Futbola skola
3
33
Aleksis Linkevičs
Babītes SK
2
34
Andrejs Poļuhovičs
Rīgas Futbola skola
2
35
Anrijs Tomass Kmetjuks
FK Tukums 2000/TSS
2
36
Artjoms Juhņevičs
Rīgas Futbola skola
2
37
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
2
38
Daniils Ivanovs
AFA Olaine
2
39
Deniss Petrovs
Liepājas FS
2
40
Ivans Galajevs
FK Dinamo Rīga
2
41
Kristiāns Mežsargs
FS Metta
2
42
Markuss Kāknēns
Babītes SK
2
43
Martins Marts Vismanis
Liepājas FS
2
44
Milans Brahmanis
Babītes SK
2
45
Rainers Veidemanis
FA Ventspils
2
46
Ralfs Lorencs
FK Tukums 2000/TSS
2
47
Roberts Palapis
Liepājas FS
2
48
Ronalds Skuja
Liepājas FS
2
49
Tomašs Mickēvičs
FK Dinamo Rīga
2
50
Valters Purs
FS Jelgava
2
51
Aleksandrs Ožovans
Liepājas FS
1
52
Daniels Zagorskis
AFA Olaine
1
53
Daniils Kudrjavcevs
FK Dinamo Rīga
1
54
Daniils Ponkratovs
FA Ventspils
1
55
Dāniels Kotovičs
FS Jelgava
1
56
Dāvis Cālbergs
FS Jelgava
1
57
Deniss Kārkliņš
Liepājas FS
1
58
Edgars Ernšteins
FA Ventspils
1
59
Ernests Boja
FS Jelgava
1
60
Frančesko Ģirģens
FS Metta
1
61
Gatis Pētersons
Babītes SK
1
62
Iļja Krilovs
Rīgas Futbola skola
1
63
Jaroslavs Jegorovs
FK Dinamo Rīga
1
64
Kārlis Krūmiņš
AFA Olaine
1
65
Keilans Grīnhofs
FK Tukums 2000/TSS
1
66
Kristaps Romanovs
FS Metta
1
67
Kristers Saldums
Rīgas Futbola skola
1
68
Mihails Kiričeks
Liepājas FS
1
69
Nikita Kensmins
FS Metta
1
70
Ņikita Fedosejevs
Rīgas Futbola skola
1
71
Pauls Atars
FS Metta
1
72
Rauls Rodrigo Borisovs
Liepājas FS
1
73
Ričards Baumanis
FK Tukums 2000/TSS
1
74
Roberts Pakārklis
Babītes SK
1
75
Toms Portnajs
FS Jelgava
1
76
Vladimirs Mihailovs
Rīgas Futbola skola
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU