FA Ventspils

Elites grupa U-13 A apakšgrupa

  • 6pozīcija
  • 22punkti
  • 29:28vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Vladislavs BojarūnsDzimšanas datums: 19.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Edgars ErnšteinsDzimšanas datums: 09.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
2
-
Vjačeslavs HrustaļovsDzimšanas datums: 27.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms JurčenkoDzimšanas datums: 13.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss LengvenisDzimšanas datums: 08.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valters LiepājnieksDzimšanas datums: 24.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksei PaninDzimšanas datums: 11.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Klāvs PodnieksDzimšanas datums: 17.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts PšeņicinsDzimšanas datums: 03.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs TerentjevsDzimšanas datums: 02.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
-
-
Artūrs ŪdriņšDzimšanas datums: 22.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rainers VeidemanisDzimšanas datums: 30.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
2
-
Timurs ZaščerinskisDzimšanas datums: 21.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alekss ŽvinklisDzimšanas datums: 20.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

sestdiena

30
mar
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 1. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

svētdiena

7
apr
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 2. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

piektdiena

19
apr
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 5. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

24
apr
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 4. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

svētdiena

5
mai
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 6. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

svētdiena

12
mai
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 7. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

25
mai
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 8. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

trešdiena

5
jūn
15:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 9. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

piektdiena

21
jūn
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 11. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

trešdiena

17
jūl
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 18. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

sestdiena

27
jūl
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 15. kārta
Piņķu stadions

trešdiena

7
aug
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 13. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

pirmdiena

12
aug
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 14. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

trešdiena

28
aug
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13A 2019, 10. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
12
2
2
51
9
+42
38
2
16
11
3
2
45
13
+32
36
4
16
7
5
4
26
17
+9
26
5
16
7
4
5
25
20
+5
25
6
16
7
1
8
29
28
+1
22
7
16
4
3
9
16
29
-13
15
8
16
3
1
12
14
64
-50
10
9
16
2
0
14
13
57
-44
6
1
Nedas Garbaliauskas
FK Tukums 2000/TSS
13
2
Sergejs Motiļs
FS Metta
13
3
Olivers Kellers
Babītes SK
12
4
Rainers Pētersons
FA Ventspils
11
5
Timurs Abramenko
Babītes SK
11
6
Viestards Gustavs Hibšmanis
FS Metta
9
7
Aleksandrs Zahars
FK Tukums 2000/TSS
8
8
Kristers Skadmanis
FS Jelgava
8
9
Artemijs Mihails Lučins
FA Ventspils
7
10
Ralfs Pakulis
FS Metta
7
11
Aleksandrs Terentjevs
FA Ventspils
6
12
Dilans Mihejevs
FS Metta
6
13
Helvijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS
6
14
Kristians Salna
AFA Olaine
6
15
Kristofers Baumanis
Babītes SK
6
16
Renē Baumanis
FS Metta
6
17
Dāvis Mūrnieks
FS Jelgava
5
18
Lauris Paņkovs
FK Tukums 2000/TSS
5
19
Maksims Oļeiņiks
Babītes SK
5
20
Markuss Ivulāns
Rīgas Futbola skola
5
21
Aleksis Biziks
FK Dinamo Rīga
4
22
Maksims Katajevs
FK Dinamo Rīga
4
23
Artjoms Orlovs
FK Tukums 2000/TSS
3
24
Ādams Dreimanis
FS Jelgava
3
25
Jurijs Nasonovs
Rīgas Futbola skola
3
26
Mareks Otto
Rīgas Futbola skola
3
27
Markuss Ivanovs
FS Jelgava
3
28
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
3
29
Raitis Rūdolfs Bomis
FS Metta
3
30
Reinis Poldseps
Babītes SK
3
31
Roberts Bočs
AFA Olaine
3
32
Vladimirs Timošenkovs
Rīgas Futbola skola
3
33
Aleksis Linkevičs
Babītes SK
2
34
Andrejs Poļuhovičs
Rīgas Futbola skola
2
35
Anrijs Tomass Kmetjuks
FK Tukums 2000/TSS
2
36
Artjoms Juhņevičs
Rīgas Futbola skola
2
37
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
2
38
Daniils Ivanovs
AFA Olaine
2
39
Deniss Petrovs
Liepājas FS
2
40
Ivans Galajevs
FK Dinamo Rīga
2
41
Kristiāns Mežsargs
FS Metta
2
42
Markuss Kāknēns
Babītes SK
2
43
Martins Marts Vismanis
Liepājas FS
2
44
Milans Brahmanis
Babītes SK
2
45
Rainers Veidemanis
FA Ventspils
2
46
Ralfs Lorencs
FK Tukums 2000/TSS
2
47
Roberts Palapis
Liepājas FS
2
48
Ronalds Skuja
Liepājas FS
2
49
Tomašs Mickēvičs
FK Dinamo Rīga
2
50
Valters Purs
FS Jelgava
2
51
Aleksandrs Ožovans
Liepājas FS
1
52
Daniels Zagorskis
AFA Olaine
1
53
Daniils Kudrjavcevs
FK Dinamo Rīga
1
54
Daniils Ponkratovs
FA Ventspils
1
55
Dāniels Kotovičs
FS Jelgava
1
56
Dāvis Cālbergs
FS Jelgava
1
57
Deniss Kārkliņš
Liepājas FS
1
58
Edgars Ernšteins
FA Ventspils
1
59
Ernests Boja
FS Jelgava
1
60
Frančesko Ģirģens
FS Metta
1
61
Gatis Pētersons
Babītes SK
1
62
Iļja Krilovs
Rīgas Futbola skola
1
63
Jaroslavs Jegorovs
FK Dinamo Rīga
1
64
Kārlis Krūmiņš
AFA Olaine
1
65
Keilans Grīnhofs
FK Tukums 2000/TSS
1
66
Kristaps Romanovs
FS Metta
1
67
Kristers Saldums
Rīgas Futbola skola
1
68
Mihails Kiričeks
Liepājas FS
1
69
Nikita Kensmins
FS Metta
1
70
Ņikita Fedosejevs
Rīgas Futbola skola
1
71
Pauls Atars
FS Metta
1
72
Rauls Rodrigo Borisovs
Liepājas FS
1
73
Ričards Baumanis
FK Tukums 2000/TSS
1
74
Roberts Pakārklis
Babītes SK
1
75
Toms Portnajs
FS Jelgava
1
76
Vladimirs Mihailovs
Rīgas Futbola skola
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU