Kuldīgas NSS

Meistaribas A grupa U-15 2024

  • 8pozīcija
  • 0punkti
  • 3:25vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Uzbrucēji
Miks KarlovičsDzimšanas datums: 17.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Taivo AtmatsDzimšanas datums: 01.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
3
-
Benjamins BrazovskisDzimšanas datums: 22.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Gustavs EglītisDzimšanas datums: 16.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rajens HildebrantsDzimšanas datums: 18.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss IbergsDzimšanas datums: 23.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Hugo KantenieksDzimšanas datums: 06.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Niks Daniels KārkliņšDzimšanas datums: 01.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Eduards LāžeDzimšanas datums: 27.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Toms Ugo LiekniņšDzimšanas datums: 17.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Juris MartinsensDzimšanas datums: 09.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
3
-
Matīss MežeckisDzimšanas datums: 10.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Harijs MunkevicsDzimšanas datums: 17.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristiāns OzoliņšDzimšanas datums: 04.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rodžers PalsānsDzimšanas datums: 22.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Aksels PantjušenkovsDzimšanas datums: 17.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ratmirs PirijevsDzimšanas datums: 12.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Raiens PolisDzimšanas datums: 31.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
3
-
Mārcis Roderis RodertsDzimšanas datums: 11.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Evarts RožkalnsDzimšanas datums: 18.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Ernests ŠimpermanisDzimšanas datums: 03.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
2
-
Marko SļisarenkoDzimšanas datums: 01.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars SprūdžsDzimšanas datums: 15.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
2
-
Aleksandrs TerentjevsDzimšanas datums: 17.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts TovstuļaksDzimšanas datums: 27.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rihards ZībergsDzimšanas datums: 17.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-

sestdiena

6
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 1. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

otrdiena

9
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 2. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

otrdiena

16
apr
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 3. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

trešdiena

1
mai
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 5. kārta
RTU stadions

svētdiena

12
mai
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 6. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

piektdiena

24
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 8. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions

sestdiena

1
jūn
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 9. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions
-

pirmdiena

10
jūn
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 10. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions
-

trešdiena

12
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 11. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions
-

pirmdiena

17
jūn
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 7. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions
-

piektdiena

21
jūn
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 12. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions
-

trešdiena

17
jūl
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 4. kārta
Stadions ''Velnciems''
-

sestdiena

3
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 13. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions
-

trešdiena

14
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 14. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
7
6
1
0
19
3
+16
19
2
6
6
0
0
17
3
+14
18
3
8
5
2
1
28
8
+20
17
5
8
2
1
5
15
20
-5
7
8
6
0
0
6
3
25
-22
0
1
Alans Stepanovs
AFA Olaine
10
2
Artūrs Sandijs Zauska
Valmiera FC/VSS
8
3
Iļja Anohins
Jēkabpils
7
4
Markuss Krastiņš
Futbola Parks Academy
6
5
Alekss Vanags
FK Tukums 2000/TSS
5
6
Markuss Trībers
AFA Olaine
5
7
Adrians Baņņikovs
Valmiera FC/VSS
4
8
Ratmirs Lampickis
FC Real Pro Ikšķile
4
9
Aleksandrs Zēniņš
FK Tukums 2000/TSS
3
10
Andrejs Komašilovs
AFA Olaine
3
11
Darens Viljams Vanags
Jēkabpils
3
12
Dauksts Eduards Rūsiņš
Futbola Parks Academy
3
13
Edvards Gross
FS Jelgava
3
14
Edvards Jānis Kreigers
FC Real Pro Ikšķile
3
15
Kristers Višņevskis
FS Jelgava
3
16
Krists Rutmanis
Futbola Parks Academy
3
17
Markuss Alksnis
FS Jelgava
3
18
Markuss Miklons
FS Jelgava
3
19
Nikolajs Kurnosovs
AFA Olaine
3
20
Eduards Mamis
FK Tukums 2000/TSS
2
21
Kārlis Purmalis
Valmiera FC/VSS
2
22
Kārlis Strēlis
Futbola Parks Academy
2
23
Kristaps Klaucāns
FC Real Pro Ikšķile
2
24
Kristiāns Markuss Priede
AFA Olaine
2
25
Markuss Ivanovs
FK Tukums 2000/TSS
2
26
Artjoms Ņikitenko
Jēkabpils
1
27
Daniels Stablinieks
FS Jelgava
1
28
Dāvis Gagainis
FK Tukums 2000/TSS
1
29
Edgars Sprūdžs
Kuldīgas NSS
1
30
Ernests Šimpermanis
Kuldīgas NSS
1
31
Guntars Vilcāns
Jēkabpils
1
32
Gustavs Osītis
FS Jelgava
1
33
Gustavs Vilnītis
FS Jelgava
1
34
Ivans Muteņins
Futbola Parks Academy
1
35
Jēkabs Vagars
Valmiera FC/VSS
1
36
Kristaps Vītols
FS Jelgava
1
37
Kristers Alksnis
FK Tukums 2000/TSS
1
38
Mareks Briedis
FK Tukums 2000/TSS
1
39
Markuss Beķeris
Jēkabpils
1
40
Markuss Dābols
Jēkabpils
1
41
Marsels Čuhnovs
FK Tukums 2000/TSS
1
42
Nauris Potašovs
FC Real Pro Ikšķile
1
43
Oskars Miķelsons
AFA Olaine
1
44
Ričards Sičevs
Valmiera FC/VSS
1
45
Ričards Vībāns
Jēkabpils
1
46
Rihards Zībergs
Kuldīgas NSS
1
47
Rinalds Ivanovs
FS Jelgava
1
48
Roberts Blūzma
Valmiera FC/VSS
1
49
Roberts Dauksts
AFA Olaine
1
50
Roberts Pols
FK Tukums 2000/TSS
1
51
Rodrigo Polītis
AFA Olaine
1
52
Rūdis Irklis
Valmiera FC/VSS
1
53
Valters Pētersons
AFA Olaine
1
54
Valters Važa
FK Tukums 2000/TSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes