AFA Olaine

Meistaribas A grupa U-15 2024

  • 3pozīcija
  • 17punkti
  • 28:8vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Arsenijs KolosovsDzimšanas datums: 20.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Artjoms AndrejevsDzimšanas datums: 13.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Renārs KozlovskisDzimšanas datums: 10.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Valters PētersonsDzimšanas datums: 11.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Pussargi
Nikolajs KurnosovsDzimšanas datums: 10.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Kirills StasjonoksDzimšanas datums: 11.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alans StepanovsDzimšanas datums: 28.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
10
1
-
Spēlētāji
Artjoms AgurejevsDzimšanas datums: 07.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts DaukstsDzimšanas datums: 25.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Maksims DjursDzimšanas datums: 07.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Dominiks Dāvis DruviņšDzimšanas datums: 12.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs KomašilovsDzimšanas datums: 27.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
DMITRIJS ĻEPEŠKODzimšanas datums: 30.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ernests LiepursDzimšanas datums: 09.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils ManuilovsDzimšanas datums: 02.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Viesturs MarkovsDzimšanas datums: 28.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Oskars MiķelsonsDzimšanas datums: 06.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Markuss PafrātsDzimšanas datums: 12.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valdemārs PlūmeDzimšanas datums: 23.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rodrigo PolītisDzimšanas datums: 11.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kristiāns Markuss PriedeDzimšanas datums: 06.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Ralfs RozovsDzimšanas datums: 18.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis RumbaDzimšanas datums: 14.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Ruslans SoldatenkovsDzimšanas datums: 29.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
SANDIJS ANDRIS STRAZDSDzimšanas datums: 22.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss TrībersDzimšanas datums: 16.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
1
-
Aleksejs TrofimovsDzimšanas datums: 23.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

svētdiena

31
mar
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 1. kārta
Olaines pilsētas stadions

ceturtdiena

11
apr
15:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 2. kārta
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

17
apr
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 3. kārta
Olaines pilsētas stadions

piektdiena

3
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 5. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

trešdiena

8
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 6. kārta
Olaines pilsētas stadions

ceturtdiena

16
mai
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 7. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

22
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 9. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

sestdiena

25
mai
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 8. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

12
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 11. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions
-

sestdiena

22
jūn
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 12. kārta
Olaines pilsētas stadions
-

trešdiena

3
jūl
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 10. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-

trešdiena

17
jūl
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 4. kārta
Stadions ''Velnciems''
-

sestdiena

3
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 13. kārta
RTU stadions
-

piektdiena

16
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 14. kārta
Olaines pilsētas stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
7
6
1
0
19
3
+16
19
2
6
6
0
0
17
3
+14
18
3
8
5
2
1
28
8
+20
17
5
8
2
1
5
15
20
-5
7
8
6
0
0
6
3
25
-22
0
1
Alans Stepanovs
AFA Olaine
10
2
Artūrs Sandijs Zauska
Valmiera FC/VSS
8
3
Iļja Anohins
Jēkabpils
7
4
Markuss Krastiņš
Futbola Parks Academy
6
5
Alekss Vanags
FK Tukums 2000/TSS
5
6
Markuss Trībers
AFA Olaine
5
7
Adrians Baņņikovs
Valmiera FC/VSS
4
8
Ratmirs Lampickis
FC Real Pro Ikšķile
4
9
Aleksandrs Zēniņš
FK Tukums 2000/TSS
3
10
Andrejs Komašilovs
AFA Olaine
3
11
Darens Viljams Vanags
Jēkabpils
3
12
Dauksts Eduards Rūsiņš
Futbola Parks Academy
3
13
Edvards Gross
FS Jelgava
3
14
Edvards Jānis Kreigers
FC Real Pro Ikšķile
3
15
Kristers Višņevskis
FS Jelgava
3
16
Krists Rutmanis
Futbola Parks Academy
3
17
Markuss Alksnis
FS Jelgava
3
18
Markuss Miklons
FS Jelgava
3
19
Nikolajs Kurnosovs
AFA Olaine
3
20
Eduards Mamis
FK Tukums 2000/TSS
2
21
Kārlis Purmalis
Valmiera FC/VSS
2
22
Kārlis Strēlis
Futbola Parks Academy
2
23
Kristaps Klaucāns
FC Real Pro Ikšķile
2
24
Kristiāns Markuss Priede
AFA Olaine
2
25
Markuss Ivanovs
FK Tukums 2000/TSS
2
26
Artjoms Ņikitenko
Jēkabpils
1
27
Daniels Stablinieks
FS Jelgava
1
28
Dāvis Gagainis
FK Tukums 2000/TSS
1
29
Edgars Sprūdžs
Kuldīgas NSS
1
30
Ernests Šimpermanis
Kuldīgas NSS
1
31
Guntars Vilcāns
Jēkabpils
1
32
Gustavs Osītis
FS Jelgava
1
33
Gustavs Vilnītis
FS Jelgava
1
34
Ivans Muteņins
Futbola Parks Academy
1
35
Jēkabs Vagars
Valmiera FC/VSS
1
36
Kristaps Vītols
FS Jelgava
1
37
Kristers Alksnis
FK Tukums 2000/TSS
1
38
Mareks Briedis
FK Tukums 2000/TSS
1
39
Markuss Beķeris
Jēkabpils
1
40
Markuss Dābols
Jēkabpils
1
41
Marsels Čuhnovs
FK Tukums 2000/TSS
1
42
Nauris Potašovs
FC Real Pro Ikšķile
1
43
Oskars Miķelsons
AFA Olaine
1
44
Ričards Sičevs
Valmiera FC/VSS
1
45
Ričards Vībāns
Jēkabpils
1
46
Rihards Zībergs
Kuldīgas NSS
1
47
Rinalds Ivanovs
FS Jelgava
1
48
Roberts Blūzma
Valmiera FC/VSS
1
49
Roberts Dauksts
AFA Olaine
1
50
Roberts Pols
FK Tukums 2000/TSS
1
51
Rodrigo Polītis
AFA Olaine
1
52
Rūdis Irklis
Valmiera FC/VSS
1
53
Valters Pētersons
AFA Olaine
1
54
Valters Važa
FK Tukums 2000/TSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes