FC Real Pro Ikšķile
Meistaribas A grupa U-15 2024
- 6pozīcija
- 13punkti
- 17:32vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Rodrigo ApalisDzimšanas datums: 17.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs AugustovsDzimšanas datums: 25.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Artjoms DmitrijevsDzimšanas datums: 02.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Alekss DobrininsDzimšanas datums: 26.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
2
-
Jēkabs FinksDzimšanas datums: 29.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kirils GolovanovsDzimšanas datums: 27.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kārlis KehrisDzimšanas datums: 02.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Kristaps KlaucānsDzimšanas datums: 30.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Edvards Jānis KreigersDzimšanas datums: 23.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
7
-
-
Gustavs KviļūnsDzimšanas datums: 25.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ratmirs LampickisDzimšanas datums: 06.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
5
1
-
Tomass LiepiņšDzimšanas datums: 04.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Miks MihaļskisDzimšanas datums: 05.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ričards MucenieksDzimšanas datums: 26.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ernests PīlātsDzimšanas datums: 01.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Marsels PortnajsDzimšanas datums: 22.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nauris PotašovsDzimšanas datums: 13.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
4
-
Ernests PriedeDzimšanas datums: 02.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kārlis RudovskisDzimšanas datums: 27.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers ŠultsDzimšanas datums: 13.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Valters ViškersDzimšanas datums: 31.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emīls ZonneDzimšanas datums: 07.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
2
-
Dāvis ZvīnisDzimšanas datums: 30.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
svētdiena
14
apr
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 2. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
trešdiena
17
apr
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 3. kārta
Olaines pilsētas stadions
ceturtdiena
25
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 4. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
pirmdiena
6
mai
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 6. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
sestdiena
11
mai
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 5. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
trešdiena
22
mai
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 8. kārta
RTU stadions
pirmdiena
3
jūn
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 9. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
pirmdiena
17
jūn
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 7. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions
trešdiena
3
jūl
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 10. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
otrdiena
16
jūl
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 1. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
pirmdiena
22
jūl
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 11. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
ceturtdiena
25
jūl
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 12. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-
otrdiena
30
jūl
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 13. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
-
trešdiena
14
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-15 2024, 14. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Alans Stepanovs
AFA Olaine
14
2
Artūrs Sandijs Zauska
Valmiera FC/VSS
8
3
Iļja Anohins
Jēkabpils
8
4
Edvards Jānis Kreigers
FC Real Pro Ikšķile
7
5
Alekss Vanags
FK Tukums 2000/TSS
6
6
Kristers Višņevskis
FS Jelgava
6
7
Markuss Krastiņš
Futbola Parks Academy
6
8
Adrians Baņņikovs
Valmiera FC/VSS
5
9
Aleksandrs Zēniņš
FK Tukums 2000/TSS
5
10
Krists Rutmanis
Futbola Parks Academy
5
11
Markuss Alksnis
FS Jelgava
5
12
Markuss Trībers
AFA Olaine
5
13
Ratmirs Lampickis
FC Real Pro Ikšķile
5
14
Edvards Gross
FS Jelgava
4
15
Nikolajs Kurnosovs
AFA Olaine
4
16
Andrejs Komašilovs
AFA Olaine
3
17
Daniils Manuilovs
AFA Olaine
3
18
Darens Viljams Vanags
Jēkabpils
3
19
Dauksts Eduards Rūsiņš
Futbola Parks Academy
3
20
Edgars Sprūdžs
Kuldīgas NSS
3
21
Ernests Šimpermanis
Kuldīgas NSS
3
22
Kārlis Strēlis
Futbola Parks Academy
3
23
Kristaps Klaucāns
FC Real Pro Ikšķile
3
24
Kristiāns Markuss Priede
AFA Olaine
3
25
Markuss Ivanovs
FK Tukums 2000/TSS
3
26
Markuss Miklons
FS Jelgava
3
27
Daniels Stablinieks
FS Jelgava
2
28
Dāvis Gagainis
FK Tukums 2000/TSS
2
29
Eduards Mamis
FK Tukums 2000/TSS
2
30
Kārlis Purmalis
Valmiera FC/VSS
2
31
Kirills Stasjonoks
AFA Olaine
2
32
Kristiāns Ozoliņš
Kuldīgas NSS
2
33
Niklāvs Gustavs Kaulakāns
Jēkabpils
2
34
Oskars Miķelsons
AFA Olaine
2
35
Ričards Sičevs
Valmiera FC/VSS
2
36
Ričards Vībāns
Jēkabpils
2
37
Taivo Atmats
Kuldīgas NSS
2
38
Aleksandrs Terentjevs
Kuldīgas NSS
1
39
Artjoms Andrejevs
AFA Olaine
1
40
Artjoms Ņikitenko
Jēkabpils
1
41
Artūrs Augustovs
FC Real Pro Ikšķile
1
42
Benjamins Brazovskis
Kuldīgas NSS
1
43
Dominiks Dāvis Druviņš
AFA Olaine
1
44
Guntars Vilcāns
Jēkabpils
1
45
Gustavs Osītis
FS Jelgava
1
46
Gustavs Vilnītis
FS Jelgava
1
47
Ivans Muteņins
Futbola Parks Academy
1
48
Jēkabs Vagars
Valmiera FC/VSS
1
49
Kristaps Vītols
FS Jelgava
1
50
Kristers Alksnis
FK Tukums 2000/TSS
1
51
Mareks Briedis
FK Tukums 2000/TSS
1
52
Markuss Beķeris
Jēkabpils
1
53
Markuss Dābols
Jēkabpils
1
54
Marsels Čuhnovs
FK Tukums 2000/TSS
1
55
Mārcis Medziņš
Futbola Parks Academy
1
56
Miks Karlovičs
Kuldīgas NSS
1
57
Nauris Potašovs
FC Real Pro Ikšķile
1
58
Ralfs Vītols
Futbola Parks Academy
1
59
Rihards Zībergs
Kuldīgas NSS
1
60
Rinalds Ivanovs
FS Jelgava
1
61
Roberts Blūzma
Valmiera FC/VSS
1
62
Roberts Dauksts
AFA Olaine
1
63
Roberts Pols
FK Tukums 2000/TSS
1
64
Rodrigo Polītis
AFA Olaine
1
65
Rodžers Palsāns
Kuldīgas NSS
1
66
Rūdis Irklis
Valmiera FC/VSS
1
67
Tomass Kalniņš
FK Tukums 2000/TSS
1
68
Toms Baškevics
FS Jelgava
1
69
Valters Pētersons
AFA Olaine
1
70
Valters Važa
FK Tukums 2000/TSS
1