Jēkabpils SS
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa.
- 5pozīcija
- 6punkti
- 14:31vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Iļja AnohinsDzimšanas datums: 25.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
Olivers BeķerisDzimšanas datums: 27.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
5
-
-
Toms BrovackisDzimšanas datums: 22.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts Kārlis BuķisDzimšanas datums: 30.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss DābolsDzimšanas datums: 02.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Alekss GraudumnieksDzimšanas datums: 24.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Aksels HohfeldsDzimšanas datums: 03.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dairis IrbītisDzimšanas datums: 07.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis IrbītisDzimšanas datums: 07.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers JuškevičsDzimšanas datums: 22.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniels KatkovskisDzimšanas datums: 09.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Niklāvs Gustavs KaulakānsDzimšanas datums: 23.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Haralds KrastiņšDzimšanas datums: 22.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kirils KrasuļenkoDzimšanas datums: 21.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rolands Līcis-LīcītisDzimšanas datums: 16.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emīls MakarsDzimšanas datums: 04.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Patriks Daniels MaželisDzimšanas datums: 11.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Linards MeijersDzimšanas datums: 29.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rodrigo ReinfeldsDzimšanas datums: 26.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ričards VībānsDzimšanas datums: 14.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Kristers VīndedzisDzimšanas datums: 06.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
otrdiena
6
sep
16:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 1. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
otrdiena
13
sep
20:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 2. kārta
Iecavas stadions
trešdiena
21
sep
18:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 3. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
otrdiena
27
sep
16:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 4. kārta
RTU stadions
ceturtdiena
6
okt
18:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 6. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
pirmdiena
10
okt
18:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 5. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
otrdiena
18
okt
18:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 7. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
piektdiena
28
okt
15:30
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 8. kārta
Audas stadions
ceturtdiena
10
nov
18:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 9. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
sestdiena
19
nov
12:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 10. kārta
Kauguru vidusskolas stadions
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Kristofers Jātnieks Labucks
JDFS Alberts
8
2
Leonards Livčāns
JDFS Alberts
8
3
Roberts Nīmanis
Jūrmalas FS
8
4
Olivers Beķeris
Jēkabpils SS
5
5
Rainers Krauze
JDFS Alberts
5
6
Armands Ozoliņš
JDFS Alberts
4
7
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
4
8
Iļja Anohins
Jēkabpils SS
4
9
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
4
10
Ņikita Nagaicevs
Jūrmalas FS
4
11
Andrejs Reiznieks
FK Auda
3
12
Dairis Mičulis
Rēzekne
3
13
Henrijs Velzets
FK Auda
3
14
Leonīds Šindlers
Rēzekne
3
15
Ritvars Daliba
JDFS Alberts
3
16
Alekss Graudumnieks
Jēkabpils SS
2
17
Alens Bogdanovs
Rēzekne
2
18
Ernests Treimanis-Freimanis
Jūrmalas FS
2
19
Gustavs Georgs Kohanovičs
FK Iecava
2
20
Marks Mednis
FK Auda
2
21
Mārtiņš Mikus Rozītis
Jūrmalas FS
2
22
Nikita Mihailovs
Rēzekne
2
23
Raivo Bukovskis
FK Iecava
2
24
Roberts Lagodskis
FK Auda
2
25
Romans Samuiličs
Rēzekne
2
26
Teodors Gustavs Gode
JDFS Alberts
2
27
Toms Ozoliņš
JDFS Alberts
2
28
Aleksandrs Siņeļņikovs
Jūrmalas FS
1
29
Artjoms Vekša
Rēzekne
1
30
Artūrs Leščinskis
JDFS Alberts
1
31
Bruno Panjuti
FK Auda
1
32
Daniels Višņakovs
Rēzekne
1
33
Dāvids Kārkliņš
Jūrmalas FS
1
34
Dāvis Dauburs
FK Auda
1
35
Deivids Baltrušaitis
FK Iecava
1
36
Edvards Čudars
FK Iecava
1
37
Erlends Strautmanis
FK Iecava
1
38
Ernests Lapsiņš
JDFS Alberts
1
39
Ernests Verkēvičs
JDFS Alberts
1
40
Iļja Ivanovs
Jūrmalas FS
1
41
Jānis Rumba
FK Iecava
1
42
Kārlis Rudzītis
FK Auda
1
43
Kristers Jaunītis
Jūrmalas FS
1
44
Kristers Osītis
FK Auda
1
45
Kristers Vīndedzis
Jēkabpils SS
1
46
Markuss Dābols
Jēkabpils SS
1
47
Markuss Sālījums
JDFS Alberts
1
48
Ralfs Rubīns
FK Auda
1
49
Ričards Vībāns
Jēkabpils SS
1
50
Romans Vasiļjevs
FK Iecava
1