FK Iecava
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa.
- 6pozīcija
- 6punkti
- 9:28vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Pussargi
Marats TiščenkoDzimšanas datums: 15.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Gustavs Georgs KohanovičsDzimšanas datums: 19.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Spēlētāji
Dāvis AlbiņšDzimšanas datums: 02.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edvards ČudarsDzimšanas datums: 20.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
2
-
Artūrs JodajsDzimšanas datums: 23.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
2
1
Markuss Kristaps KadiķisDzimšanas datums: 19.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristaps Alekss KancānsDzimšanas datums: 19.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārcis MežajevsDzimšanas datums: 10.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristofers Emanuels PavārsDzimšanas datums: 25.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gabriels PavlovskisDzimšanas datums: 14.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Renats StepančenkoDzimšanas datums: 10.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Matīss Gustavs VītolsDzimšanas datums: 17.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
otrdiena
6
sep
20:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 6. kārta
Iecavas stadions
otrdiena
13
sep
20:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 2. kārta
Iecavas stadions
trešdiena
21
sep
18:30
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 8. kārta
Iecavas stadions
piektdiena
30
sep
16:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 4. kārta
Iecavas stadions
svētdiena
2
okt
12:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 5. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
sestdiena
8
okt
12:30
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 1. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
otrdiena
18
okt
18:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 7. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
svētdiena
30
okt
13:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 3. kārta
Kauguru vidusskolas stadions
piektdiena
11
nov
16:30
2022
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Kristofers Jātnieks Labucks
JDFS Alberts
8
2
Leonards Livčāns
JDFS Alberts
8
3
Roberts Nīmanis
Jūrmalas FS
8
4
Olivers Beķeris
Jēkabpils SS
5
5
Rainers Krauze
JDFS Alberts
5
6
Armands Ozoliņš
JDFS Alberts
4
7
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
4
8
Iļja Anohins
Jēkabpils SS
4
9
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
4
10
Ņikita Nagaicevs
Jūrmalas FS
4
11
Andrejs Reiznieks
FK Auda
3
12
Dairis Mičulis
Rēzekne
3
13
Henrijs Velzets
FK Auda
3
14
Leonīds Šindlers
Rēzekne
3
15
Ritvars Daliba
JDFS Alberts
3
16
Alekss Graudumnieks
Jēkabpils SS
2
17
Alens Bogdanovs
Rēzekne
2
18
Ernests Treimanis-Freimanis
Jūrmalas FS
2
19
Gustavs Georgs Kohanovičs
FK Iecava
2
20
Marks Mednis
FK Auda
2
21
Mārtiņš Mikus Rozītis
Jūrmalas FS
2
22
Nikita Mihailovs
Rēzekne
2
23
Raivo Bukovskis
FK Iecava
2
24
Roberts Lagodskis
FK Auda
2
25
Romans Samuiličs
Rēzekne
2
26
Teodors Gustavs Gode
JDFS Alberts
2
27
Toms Ozoliņš
JDFS Alberts
2
28
Aleksandrs Siņeļņikovs
Jūrmalas FS
1
29
Artjoms Vekša
Rēzekne
1
30
Artūrs Leščinskis
JDFS Alberts
1
31
Bruno Panjuti
FK Auda
1
32
Daniels Višņakovs
Rēzekne
1
33
Dāvids Kārkliņš
Jūrmalas FS
1
34
Dāvis Dauburs
FK Auda
1
35
Deivids Baltrušaitis
FK Iecava
1
36
Edvards Čudars
FK Iecava
1
37
Erlends Strautmanis
FK Iecava
1
38
Ernests Lapsiņš
JDFS Alberts
1
39
Ernests Verkēvičs
JDFS Alberts
1
40
Iļja Ivanovs
Jūrmalas FS
1
41
Jānis Rumba
FK Iecava
1
42
Kārlis Rudzītis
FK Auda
1
43
Kristers Jaunītis
Jūrmalas FS
1
44
Kristers Osītis
FK Auda
1
45
Kristers Vīndedzis
Jēkabpils SS
1
46
Markuss Dābols
Jēkabpils SS
1
47
Markuss Sālījums
JDFS Alberts
1
48
Ralfs Rubīns
FK Auda
1
49
Ričards Vībāns
Jēkabpils SS
1
50
Romans Vasiļjevs
FK Iecava
1