JDFS Alberts
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa.
- 1pozīcija
- 28punkti
- 37:11vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Toms BērziņšDzimšanas datums: 25.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Robijs CalmansDzimšanas datums: 22.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ritvars DalibaDzimšanas datums: 29.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Oskars DzeldeDzimšanas datums: 02.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emīls FreimanisDzimšanas datums: 26.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Teodors Gustavs GodeDzimšanas datums: 07.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
1
1
Krišs Ādams GrasisDzimšanas datums: 08.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
1
Uģis HiršsDzimšanas datums: 14.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ernests LapsiņšDzimšanas datums: 24.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Artūrs LeščinskisDzimšanas datums: 09.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Valters Miks ZalamansDzimšanas datums: 28.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Armands OzoliņšDzimšanas datums: 18.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
Toms OzoliņšDzimšanas datums: 04.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Fabio Sebastians RošāDzimšanas datums: 25.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss SālījumsDzimšanas datums: 19.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Edmunds SorokinsDzimšanas datums: 14.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rafaels SticenkoDzimšanas datums: 15.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers ŠturmeDzimšanas datums: 01.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Renārs VaskisDzimšanas datums: 01.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rūdolfs VeļķersDzimšanas datums: 31.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Ernests VerkēvičsDzimšanas datums: 13.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
otrdiena
6
sep
20:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 6. kārta
Iecavas stadions
svētdiena
11
sep
10:30
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 2. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
otrdiena
20
sep
16:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 3. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
otrdiena
27
sep
16:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 4. kārta
RTU stadions
pirmdiena
3
okt
15:30
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 5. kārta
Audas stadions
sestdiena
8
okt
12:30
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 1. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
sestdiena
15
okt
15:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 7. kārta
Kauguru vidusskolas stadions
ceturtdiena
27
okt
14:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 8. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
pirmdiena
31
okt
15:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 10. kārta
RTU stadions
ceturtdiena
10
nov
18:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Mestaribas A grupa., 9. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Kristofers Jātnieks Labucks
JDFS Alberts
8
2
Leonards Livčāns
JDFS Alberts
8
3
Roberts Nīmanis
Jūrmalas FS
8
4
Olivers Beķeris
Jēkabpils SS
5
5
Rainers Krauze
JDFS Alberts
5
6
Armands Ozoliņš
JDFS Alberts
4
7
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
4
8
Iļja Anohins
Jēkabpils SS
4
9
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
4
10
Ņikita Nagaicevs
Jūrmalas FS
4
11
Andrejs Reiznieks
FK Auda
3
12
Dairis Mičulis
Rēzekne
3
13
Henrijs Velzets
FK Auda
3
14
Leonīds Šindlers
Rēzekne
3
15
Ritvars Daliba
JDFS Alberts
3
16
Alekss Graudumnieks
Jēkabpils SS
2
17
Alens Bogdanovs
Rēzekne
2
18
Ernests Treimanis-Freimanis
Jūrmalas FS
2
19
Gustavs Georgs Kohanovičs
FK Iecava
2
20
Marks Mednis
FK Auda
2
21
Mārtiņš Mikus Rozītis
Jūrmalas FS
2
22
Nikita Mihailovs
Rēzekne
2
23
Raivo Bukovskis
FK Iecava
2
24
Roberts Lagodskis
FK Auda
2
25
Romans Samuiličs
Rēzekne
2
26
Teodors Gustavs Gode
JDFS Alberts
2
27
Toms Ozoliņš
JDFS Alberts
2
28
Aleksandrs Siņeļņikovs
Jūrmalas FS
1
29
Artjoms Vekša
Rēzekne
1
30
Artūrs Leščinskis
JDFS Alberts
1
31
Bruno Panjuti
FK Auda
1
32
Daniels Višņakovs
Rēzekne
1
33
Dāvids Kārkliņš
Jūrmalas FS
1
34
Dāvis Dauburs
FK Auda
1
35
Deivids Baltrušaitis
FK Iecava
1
36
Edvards Čudars
FK Iecava
1
37
Erlends Strautmanis
FK Iecava
1
38
Ernests Lapsiņš
JDFS Alberts
1
39
Ernests Verkēvičs
JDFS Alberts
1
40
Iļja Ivanovs
Jūrmalas FS
1
41
Jānis Rumba
FK Iecava
1
42
Kārlis Rudzītis
FK Auda
1
43
Kristers Jaunītis
Jūrmalas FS
1
44
Kristers Osītis
FK Auda
1
45
Kristers Vīndedzis
Jēkabpils SS
1
46
Markuss Dābols
Jēkabpils SS
1
47
Markuss Sālījums
JDFS Alberts
1
48
Ralfs Rubīns
FK Auda
1
49
Ričards Vībāns
Jēkabpils SS
1
50
Romans Vasiļjevs
FK Iecava
1