JDFS Alberts

1. līga 2020

  • 4pozīcija
  • 18punkti
  • 11:16vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Kristers PutniņšDzimšanas datums: 16.07.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1080
-
1
-
Aizsargi
Roberts Ralfs GudēnsDzimšanas datums: 19.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
950
-
2
-
Mārcis PūceDzimšanas datums: 03.07.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1054
1
1
-
Renārs RodeDzimšanas datums: 06.04.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
26
-
-
-
Ronalds ZakreševskisDzimšanas datums: 04.08.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
11
-
2
-
Pussargi
Victor Lopez GarciaDzimšanas datums: 24.05.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Spain
4
124
2
-
-
Ričards ŠauersDzimšanas datums: 27.02.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
718
1
4
-
Kārlis StrautmanisDzimšanas datums: 06.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
996
1
3
-
Uzbrucēji
Viesturs MiķelsonsDzimšanas datums: 21.06.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Artis AlksnisDzimšanas datums: 07.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
19
-
-
-
Abrahams DzintarsDzimšanas datums: 27.02.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Bruno Jānis SkrastiņšDzimšanas datums: 02.07.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
70
-
-
-
Tomass ZāgsDzimšanas datums: 14.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Kluba vadība

  • Olafs Pulks

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 27.10.1963.

Treneru korpuss

  • Arturs Zakreševskis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 07.08.1971.
  • Kristers Putniņš

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 16.07.1993.
  • Kārlis Gabrilovičs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 24.01.1976.
  • Gints Cimers

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 29.01.1988.
  • Edijs Daņilovs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 21.10.1976.
  • Alberts Bārbalis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 05.03.1988.
  • Armands Zeiberliņš

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 13.08.1965.
  • Vladislavs Pavļučenko

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 14.03.1992.
  • Raivis Bērziņš

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 01.05.1985.
  • Signe Zakreševska

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 23.06.1971.
  • Viesturs Morozs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 18.02.1990.
  • Ilze Zakreševska

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 21.07.1975.
  • Ieva Miķelsone

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 12.02.1972.

Atbalsta personāls

  • Sanita Brīvere

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 26.04.1975.
  • Gundars Ūpis

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 25.05.1971.

sestdiena

4
jūl
14:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 1. kārta
Baldones vidusskolas stadions

sestdiena

11
jūl
16:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 2. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

18
jūl
16:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 3. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

svētdiena

26
jūl
16:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 4. kārta
Upesciema stadions

svētdiena

9
aug
16:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 6. kārta
Upesciema stadions

svētdiena

16
aug
18:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 7. kārta
Upesciema stadions

trešdiena

19
aug
19:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 8. kārta
Upesciema stadions

svētdiena

30
aug
14:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 9. kārta
Upesciema stadions

svētdiena

13
sep
15:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 10. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

19
sep
16:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 11. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

svētdiena

27
sep
14:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 12. kārta
Upesciema stadions

svētdiena

4
okt
15:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 13. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
10
1
1
39
10
+29
31
2
13
9
1
3
32
15
+17
28
3
12
5
3
4
23
14
+9
18
4
12
5
3
4
11
16
-5
18
5
12
5
1
6
20
12
+8
16
6
13
4
4
5
20
20
0
16
7
12
4
1
7
14
32
-18
13
8
13
3
2
8
18
40
-22
11
9
11
0
4
7
8
26
-18
4
1
Aleksandr Erkin
FC Lokomotiv Daugavpils
9
2
Maxim Andreev
FC Lokomotiv Daugavpils
8
3
Aleksejs Davidenkovs
FK Auda
7
4
Dzmitry Herman
FC Lokomotiv Daugavpils
6
5
Igors Kovaļkovs
FK Auda
6
6
Djonougbe Pacifique Hector Gbaguidi
FK Auda
5
7
Marks Petunovs
FK Auda
5
8
Ričards Rullis
FK Smiltene/BJSS
5
9
Svetoslavs Čugunovs
FK Auda
5
10
Artūrs Gorodnickis
FK Auda
4
11
Devids Dobrecovs
Grobiņas SC
4
12
Akihiro Suzuki
Rēzekne
3
13
Andrejs Kiriļins
FK Dinamo Rīga
3
14
Armans Galajs
Rēzekne
3
15
Artis Jaudzems
FC Lokomotiv Daugavpils
3
16
Dmitrijs Klimaševičs
FC Lokomotiv Daugavpils
3
17
Emīls Knapšis
Grobiņas SC
3
18
Jānis Jēkabsons
Grobiņas SC
3
19
Maksims Petuhovs
FK Dinamo Rīga
3
20
Mārtiņš Remess
JDFS Alberts
3
21
Nikita Samsonovs
FK Dinamo Rīga
3
22
Ralfs Apsītis
FK Smiltene/BJSS
3
23
Staņislavs Pihockis
SK Super Nova
3
24
Vugar Askerov
SK Super Nova
3
25
Aleksandrs Fertovs
FC Lokomotiv Daugavpils
2
26
Anastasijs Mordatenko
FK Dinamo Rīga
2
27
Antons Tumanovs
Grobiņas SC
2
28
Artjoms Pavlovskis
FK Auda
2
29
Arturs Fjodorovs
Saldus SS / Leevon
2
30
Dilan Bemba
FK Dinamo Rīga
2
31
Dmitrijs Borisovs
Rēzekne
2
32
Edgars Vjalkins
Rēzekne
2
33
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
2
34
Kristers Aldis Puriņš
FK Smiltene/BJSS
2
35
Mareks Matīss Labanovskis
FK Auda
2
36
Ralfs Akmins
FK Smiltene/BJSS
2
37
Ralfs Denijs Džeriņš
Grobiņas SC
2
38
Toms Gucs
Grobiņas SC
2
39
Verners Zalaks
FC Lokomotiv Daugavpils
2
40
Victor Lopez Garcia
JDFS Alberts
2
41
Aigars Catlakšs
FC Lokomotiv Daugavpils
1
42
Alans Siņeļņikovs
FC Lokomotiv Daugavpils
1
43
Aleksejs Giļņičs
Saldus SS / Leevon
1
44
Aleksejs Višņakovs
SK Super Nova
1
45
Alekss Regža
SK Super Nova
1
46
Ariks Stankus
Grobiņas SC
1
47
Artis Lazdiņš
Saldus SS / Leevon
1
48
Artjoms Osipovs
SK Super Nova
1
49
Artjoms Vorobjovs
FK Dinamo Rīga
1
50
Artūrs Smetanovs
Grobiņas SC
1
51
Dāvis Zeltiņš
JDFS Alberts
1
52
Deniss Berjoza
Rēzekne
1
53
Dmitrijs Novgorodskis
Saldus SS / Leevon
1
54
Dmitry Kozlov
FC Lokomotiv Daugavpils
1
55
Edgars Freimanis
Grobiņas SC
1
56
Edgars Jansons
FK Smiltene/BJSS
1
57
Edgars Kronis
SK Super Nova
1
58
Elmārs Sietinsons
FK Smiltene/BJSS
1
59
Ernestas Andriušis
FK Dinamo Rīga
1
60
Gints Freimanis
Saldus SS / Leevon
1
61
Yukiyoshi Karashima
FK Dinamo Rīga
1
62
Jānis Freimanis
Grobiņas SC
1
63
Jorens Gorkšs
FK Auda
1
64
Jurijs Matvejevs
Saldus SS / Leevon
1
65
Kārlis Slūtiņš
Saldus SS / Leevon
1
66
Kārlis Strautmanis
JDFS Alberts
1
67
Maksims Jurkovļaņecs
FK Dinamo Rīga
1
68
Maksims Markušins
Rēzekne
1
69
Marks Smuļko
FK Auda
1
70
Marks Udovičenko
FK Auda
1
71
Mārcis Pūce
JDFS Alberts
1
72
Mārtiņš Ēriks Veckāgans
JDFS Alberts
1
73
Mārtiņš Pļāvējs
FK Auda
1
74
Ņikita Aržeņinovs
Grobiņas SC
1
75
Ņikita Žarovs
FK Dinamo Rīga
1
76
Pēteris Ivenkovs
Rēzekne
1
77
Pjotrs Pavlovskis
FK Dinamo Rīga
1
78
Renalts Freimanis
Grobiņas SC
1
79
Renārs Eberhards
FK Smiltene/BJSS
1
80
Ričards Buivids
JDFS Alberts
1
81
Ričards Raščevskis
FC Lokomotiv Daugavpils
1
82
Ričards Šauers
JDFS Alberts
1
83
Rinalds Stankus
Grobiņas SC
1
84
Rolands Putāns
FC Lokomotiv Daugavpils
1
85
Sentis Fiļipovs
FK Smiltene/BJSS
1
86
Vadims Avdejevs
SK Super Nova
1
87
Vladislavs Kuzmins
FC Lokomotiv Daugavpils
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV