FC Lokomotiv Daugavpils

1. līga 2020

  • 1pozīcija
  • 31punkti
  • 39:10vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Rolands BeskinsDzimšanas datums: 14.01.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sergejs DoncovsDzimšanas datums: 03.03.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Pāvels OstrovskisDzimšanas datums: 24.05.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Aleksandrs FertovsDzimšanas datums: 16.06.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
945
2
2
-
Dmitrijs KlimaševičsDzimšanas datums: 16.04.1995.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
12
1061
3
3
-
Vladimirs VolkovsDzimšanas datums: 10.08.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
262
-
1
-
Mihails ZiziļevsDzimšanas datums: 27.12.1973.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
6
-
-
-
Uzbrucēji
Arturs PapakulsDzimšanas datums: 18.05.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sergejs VorobjovsDzimšanas datums: 09.10.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Denis BolshakovDzimšanas datums: 07.06.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Krievija
-
-
-
-
-
Gļebs IvanovsDzimšanas datums: 30.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vladislav KormishinDzimšanas datums: 18.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Krievija
-
-
-
-
-
Klemenss KrižanovskisDzimšanas datums: 01.09.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Viktors ZeļenkovsDzimšanas datums: 31.03.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Kluba vadība

  • Žanis Zubovs

    Sporta direktors

    Dzimšanas datums: 21.08.1994.
  • Arturs Papakuls

    Sporta direktors

    Dzimšanas datums: 18.05.1990.

Treneru korpuss

  • Artem Gorlov

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 23.06.1987.
  • Mihails Ziziļevs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 27.12.1973.
  • Aleksandrs Vorotinskis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 01.12.1972.
  • Mārtiņš Rubļevskis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 19.07.1998.
  • Armīns Kaniņš

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 05.05.1989.

Atbalsta personāls

  • Aleksandrs Jakubovskis

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 19.02.1987.
  • Artjoms Romaņenko

    Administrators

    Dzimšanas datums: 10.03.1995.

sestdiena

4
jūl
13:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 1. kārta
RPD Sporta pārvaldes stadions

sestdiena

11
jūl
16:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 2. kārta
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

18
jūl
16:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 3. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

sestdiena

25
jūl
16:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 4. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

sestdiena

1
aug
16:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 5. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

svētdiena

9
aug
16:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 6. kārta
Upesciema stadions

trešdiena

19
aug
15:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 8. kārta
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

29
aug
13:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 9. kārta
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

12
sep
16:30
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 10. kārta
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

19
sep
15:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 11. kārta
Audas stadions

sestdiena

26
sep
16:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 12. kārta
Stadions "Celtnieks"

svētdiena

11
okt
15:00
2020
Latvijas futbola 1. līga 2020, 14. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
10
1
1
39
10
+29
31
2
13
9
1
3
32
15
+17
28
3
12
5
3
4
23
14
+9
18
4
12
5
3
4
11
16
-5
18
5
12
5
1
6
20
12
+8
16
6
13
4
4
5
20
20
0
16
7
12
4
1
7
14
32
-18
13
8
13
3
2
8
18
40
-22
11
9
11
0
4
7
8
26
-18
4
1
Erkin Aleksandr
FC Lokomotiv Daugavpils
9
2
Andreev Maxim
FC Lokomotiv Daugavpils
8
3
Davidenkovs Aleksejs
FK Auda
7
4
Herman Dzmitry
FC Lokomotiv Daugavpils
6
5
Kovaļkovs Igors
FK Auda
6
6
Čugunovs Svetoslavs
FK Auda
5
7
Gbaguidi Djonougbe Pacifique Hector
FK Auda
5
8
Petunovs Marks
FK Auda
5
9
Rullis Ričards
FK Smiltene/BJSS
5
10
Dobrecovs Devids
Grobiņas SC
4
11
Gorodnickis Artūrs
FK Auda
4
12
Apsītis Ralfs
FK Smiltene/BJSS
3
13
Askerov Vugar
SK Super Nova
3
14
Galajs Armans
Rēzekne
3
15
Jaudzems Artis
FC Lokomotiv Daugavpils
3
16
Jēkabsons Jānis
Grobiņas SC
3
17
Kiriļins Andrejs
FK Dinamo Rīga
3
18
Klimaševičs Dmitrijs
FC Lokomotiv Daugavpils
3
19
Knapšis Emīls
Grobiņas SC
3
20
Petuhovs Maksims
FK Dinamo Rīga
3
21
Pihockis Staņislavs
SK Super Nova
3
22
Remess Mārtiņš
JDFS Alberts
3
23
Samsonovs Nikita
FK Dinamo Rīga
3
24
Suzuki Akihiro
Rēzekne
3
25
Akmins Ralfs
FK Smiltene/BJSS
2
26
Bemba Dilan
FK Dinamo Rīga
2
27
Borisovs Dmitrijs
Rēzekne
2
28
Džeriņš Ralfs Denijs
Grobiņas SC
2
29
Fertovs Aleksandrs
FC Lokomotiv Daugavpils
2
30
Fjodorovs Arturs
Saldus SS / Leevon
2
31
Gucs Toms
Grobiņas SC
2
32
Labanovskis Mareks Matīss
FK Auda
2
33
Lopez Garcia Victor
JDFS Alberts
2
34
Mordatenko Anastasijs
FK Dinamo Rīga
2
35
Pavlovskis Artjoms
FK Auda
2
36
Puriņš Kristers Aldis
FK Smiltene/BJSS
2
37
Teremko Elvis
FK Smiltene/BJSS
2
38
Tumanovs Antons
Grobiņas SC
2
39
Vjalkins Edgars
Rēzekne
2
40
Zalaks Verners
FC Lokomotiv Daugavpils
2
41
Andriušis Ernestas
FK Dinamo Rīga
1
42
Aržeņinovs Ņikita
Grobiņas SC
1
43
Avdejevs Vadims
SK Super Nova
1
44
Berjoza Deniss
Rēzekne
1
45
Buivids Ričards
JDFS Alberts
1
46
Catlakšs Aigars
FC Lokomotiv Daugavpils
1
47
Eberhards Renārs
FK Smiltene/BJSS
1
48
Fiļipovs Sentis
FK Smiltene/BJSS
1
49
Freimanis Edgars
Grobiņas SC
1
50
Freimanis Gints
Saldus SS / Leevon
1
51
Freimanis Jānis
Grobiņas SC
1
52
Freimanis Renalts
Grobiņas SC
1
53
Giļņičs Aleksejs
Saldus SS / Leevon
1
54
Gorkšs Jorens
FK Auda
1
55
Ivenkovs Pēteris
Rēzekne
1
56
Jansons Edgars
FK Smiltene/BJSS
1
57
Jurkovļaņecs Maksims
FK Dinamo Rīga
1
58
Karashima Yukiyoshi
FK Dinamo Rīga
1
59
Kozlov Dmitry
FC Lokomotiv Daugavpils
1
60
Kronis Edgars
SK Super Nova
1
61
Kuzmins Vladislavs
FC Lokomotiv Daugavpils
1
62
Lazdiņš Artis
Saldus SS / Leevon
1
63
Markušins Maksims
Rēzekne
1
64
Matvejevs Jurijs
Saldus SS / Leevon
1
65
Novgorodskis Dmitrijs
Saldus SS / Leevon
1
66
Osipovs Artjoms
SK Super Nova
1
67
Pavlovskis Pjotrs
FK Dinamo Rīga
1
68
Pļāvējs Mārtiņš
FK Auda
1
69
Putāns Rolands
FC Lokomotiv Daugavpils
1
70
Pūce Mārcis
JDFS Alberts
1
71
Raščevskis Ričards
FC Lokomotiv Daugavpils
1
72
Regža Alekss
SK Super Nova
1
73
Sietinsons Elmārs
FK Smiltene/BJSS
1
74
Siņeļņikovs Alans
FC Lokomotiv Daugavpils
1
75
Slūtiņš Kārlis
Saldus SS / Leevon
1
76
Smetanovs Artūrs
Grobiņas SC
1
77
Smuļko Marks
FK Auda
1
78
Stankus Ariks
Grobiņas SC
1
79
Stankus Rinalds
Grobiņas SC
1
80
Strautmanis Kārlis
JDFS Alberts
1
81
Šauers Ričards
JDFS Alberts
1
82
Udovičenko Marks
FK Auda
1
83
Veckāgans Mārtiņš Ēriks
JDFS Alberts
1
84
Višņakovs Aleksejs
SK Super Nova
1
85
Vorobjovs Artjoms
FK Dinamo Rīga
1
86
Zeltiņš Dāvis
JDFS Alberts
1
87
Žarovs Ņikita
FK Dinamo Rīga
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU