FK Tukums 2000/Tukuma SS

Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa.

  • 6pozīcija
  • 6punkti
  • 13:21vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Kārlis JansonsDzimšanas datums: 08.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Spēlētāji
Martins ĀboliņšDzimšanas datums: 09.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Oskars BajārsDzimšanas datums: 26.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss BalodisDzimšanas datums: 01.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis BlumbergsDzimšanas datums: 18.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edvards ČernovsDzimšanas datums: 12.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers DarģisDzimšanas datums: 02.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis FrancbergsDzimšanas datums: 11.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kristiāns FridrihsonsDzimšanas datums: 29.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Markuss IvanovsDzimšanas datums: 24.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Marko ĶereDzimšanas datums: 05.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
1
Renards KokarītisDzimšanas datums: 19.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Haralds KoļesņikovičsDzimšanas datums: 28.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Alekss PetrovskisDzimšanas datums: 10.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
1
-
Augusts SalmiņšDzimšanas datums: 26.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alekss VanagsDzimšanas datums: 04.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-

svētdiena

4
sep
14:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 1. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

otrdiena

13
sep
16:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 2. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

21
sep
15:30
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 3. kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

trešdiena

28
sep
16:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 4. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

5
okt
17:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 5. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions

sestdiena

8
okt
14:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 6. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

sestdiena

15
okt
12:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 7. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

29
okt
13:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 8. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

ceturtdiena

10
nov
15:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 9. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

ceturtdiena

17
nov
17:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 10. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
6
4
0
14
5
+9
22
2
10
5
1
4
16
13
+3
16
3
10
4
2
4
13
14
-1
14
5
10
4
1
5
11
16
-5
13
1
Artjoms Nečiporenko
FS Ventspils
7
2
Nils Voitiškis
FS Jelgava
6
3
Deivids Miks
Vidzemes FC
5
4
Rojs Bušs
Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS
5
5
Renāts Romanovskis
FS Ventspils
4
6
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
3
7
Eduards Pētersons
Mārupes SC
3
8
Emīls Kristers Šmaukstelis
FS Jelgava
3
9
Kārlis Anmanis
FK Tukums 2000/TSS
3
10
Ņikita Solomonovs
FS Ventspils
3
11
Alekss Vanags
FK Tukums 2000/TSS
2
12
Andis Jūlmanis
Mārupes SC
2
13
Artūrs Līvzinieks
Mārupes SC
2
14
Emīls Tomass
Vidzemes FC
2
15
Hugo Beķeris
Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS
2
16
Kārlis Jansons
FK Tukums 2000/TSS
2
17
Kārlis Šņepsts
Vidzemes FC
2
18
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS
2
19
Mārcis Lībietis
FS Jelgava
2
20
Ritvars Sniķers
Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS
2
21
Rūdolfs Zirdziņš
Mārupes SC
2
22
Toms Ernests Kazeks
Vidzemes FC
2
23
Ernests Lūsis
Vidzemes FC
1
24
Haralds Koļesņikovičs
FK Tukums 2000/TSS
1
25
Henrijs Buķelis
Mārupes SC
1
26
Jānis Patriks Veide
Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS
1
27
Kārlis Krists Šimpermanis
FS Ventspils
1
28
Kristiāns Fridrihsons
FK Tukums 2000/TSS
1
29
Kristiāns Ziediņš
FS Jelgava
1
30
Kristofers Zvejnieks
Mārupes SC
1
31
Leo Andersons
FS Ventspils
1
32
Pauls Ūselis
FK Tukums 2000/TSS
1
33
Ralfs Streiba
Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS
1
34
Roberts Tūcis
Vidzemes FC
1
35
Timurs Veļbickis
FS Jelgava
1
36
Valters Lūsis
FS Jelgava
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes